Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

denka28
4. dec 2007

ja sa tesim, ze nesiel, lebo som cely den nemala cas na MK chodit a bala som sa ze sa vas nedocitam 😀

adrina
4. dec 2007

denka..no teda.. 😝
ako to že si nič nepribrala, to neješ?? 😕 😕 😕
ja len 5tt..a 2,5kg viac... 😵

denka28
4. dec 2007

adrina aj by som jedla, ale babo nechce... jem asi o polovicu menej ako pred tehotenstvom. vsetko co nie je mandarinka, pomaranc, banan a jablko, nema u mna sancju 🙂 a ja som si vzdy myslela ze priberiem aspon 20 kg pocas tehotenstva... a kot vie, vsak som iba v polovici 😀

kada
4. dec 2007

tak vam prajem dobru noc rano sa stretneme

lauritka
5. dec 2007

dobre rano mamicky 🙂 romanka neboj, v piatok ti len potvrdia, ze hcg ide hore 😉 ja ta uz vitam u nas u tehuliek 😀

lauritka
5. dec 2007

vcera vecer mi bolo trosku tazko na zaludok, ale dnes mi je zase dobre 😵

savia
5. dec 2007

Tak ste mi neporadili, no nic ☹

lauritka
5. dec 2007

savi askus napisat IP pecke. ona bola na KET-ku uspesnom 😝

lumah
5. dec 2007

lauritka ahoj, poslala si mi ten link na určenie týždňa tehu, dala som si tam dátum odberu, ale aj tak tomu ďalšiemu nerozumiem.

lauritka
5. dec 2007

lumi hore ti napise termin porodu a potom kliknes na aktualny mesiac, teraz decmber a zobrazi sa ti cely mesiac den po dni co sa deje v brusku.

lumah
5. dec 2007

lauritka to som pochopila-vyšiel mi termín 15. augusta, ale adrinka si píše že 5tt a mala odber a transfer ako ja a podľa toho kalendára mi to envychádza na 5tt. Zadáš mi to tam ty? Odber som mala 16.11.

lauritka
5. dec 2007

no mne vysiel termin na 9.august. 😕 a teraz 7.11 zacinas siesty tyzden. tam pise sice piaty, ale v sobotu budes 5+1 a to je vlastne rozbehnuty 6 tyzden.

lauritka
5. dec 2007

to je tvoj kalendar 🙂

lumah
5. dec 2007

tak to ukázalo aj mne, tak podľa toho aj ja som v 5tt 😀 , dík. Neviem ako to počítajú, ale zdá sa mi to veľa, veď od odberu ubehlo 19 dní a to nie je 5 týždňov-záhada pre mňa. 😝

lauritka
5. dec 2007

ale tyzdne sa pocitaju oz zaciatku MS 😉 ale kedze my sme mali posunuty cyklus, tak preto je nam presnejsie zadat den oplodnenia vies.

lauritka
5. dec 2007

a v zatvorke mas napisany tyzden od oplodnenia 😉

lumah
5. dec 2007

lauritka tak ktorý platí v skutočnosti? Keď som bola tehu s dcerou počítalo sa to tak, že k poslednej mrche sa prirátalo 7 dní a odrátali sa tri mesiace a to bol ďalší rok termín porodu. Dnes ti určia pomaly aj tri termíny-hruuuza. Ja som porodila dceru presne na deň podľa toho termínu ako mi povedali.

lauritka
5. dec 2007

lumah ved prave preto cakam na prvy uzv, tam to povedia uz presnejsie. aj tak je smerodatna velkost plodu 🙂 podla toho ti aj lekar urci tyzden. toto vsetko su tabulkove vypocty. al ked zacinas MS si vlastne v prvom tyzdni...
a po oplodneni uz v tretom 🙂

lumah
5. dec 2007

lauritka sranda... 😀 . Asi to berú tak, že aj počas mrchy môžeš otehotnieť. 😝

lauritka
5. dec 2007

no vies , pretoze tehotenstvo pocitaju 40 TT. no kedze nie kazdy lekar vie, kedy mala zena ovulaciu, tak to pocitaju od zaciatku poslednej MS 🙂

lumah
5. dec 2007

už som si doplnila profil 😀 Ty to prečo nemáš?

lauritka
5. dec 2007

ja si pockam na UZV 🙂 ja som taky zajko bojko hihihih.

adrina
5. dec 2007

čavelo babenky... 😵 😵 😵

lauritka
5. dec 2007

ahojki :D

adrina
5. dec 2007

ako sa dnes máme..ja som mala 2hektické dni v práci,tak som nejaká unavená... 😉
zajtra o 8:30 idem na ten UZV...skontrolovať machuľky 😵 😵 😵

lauritka
5. dec 2007

joj jak ti zavidim...pre mna su tie dni nekonecne 🙄

adrina
5. dec 2007

lauri..nebojkaj..ja zajtra len machuľky...hlavne,či je jedna alebo dve...juj..som ale zvedavá 😵 😵 😵 ..srdiečko neskôr budem obzerať..ja mám super gyndoša..UZV možem mat koľko chcem 😵 😵 😵

lauritka
5. dec 2007

jeeje ako ti je dobre..moj gyndos ani uzv nema, posiela do nemocnice 😔
uz by si mohlo kupit teda !!! ale inac je zlaty 😀

adrina
5. dec 2007

ja som práve kvoli tomu zmenila lekára...lebo ke)d som mojej predchádzajucej lekárke povedala,že chcem 3.dieťa...tak mi povedala že mám 2zdravé čo vymýšlam