Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

daiquiri
25. jan 2008

Ahoj holky, cetla jsem jak si stěžujete na velká bříška. Je možné, že už teď mám bříško?
Normálně nedopnu skoro žádný kalhoty a to nejím o moc víc než dřív a už mám dvě kila nahoře 😖

kada
25. jan 2008

dai to nic to moze byt z tych liekov preto mas take vecie brusko

daiquiri
25. jan 2008

Ale já teď žádné léky neberu ☹

kada
26. jan 2008

dai ale brala si hormony predsa ked si bola na umelom ci nie

daiquiri
26. jan 2008

kada: nevěděla jsem, že to může ještě tak dlouho působit ☹

culinka2
26. jan 2008

ahoj holky! prisla som k vam nakuknut a mam prosbicku - ktory den po ET ste si robili tehotensky test a videli ste tam tie krasne dve ciarocky?

ja som dnes sice iba 6.den po ET, len so nedockava..... 😉 dakujem!

a drzte sa, tehulky!

kada
26. jan 2008

culinka ja som si robila az na 13den a boli tam dve ciarky
skus si urobit az na desiaty den lebo niekedy ti test ukaze jednu ciarku a mozes byt tehotna
a niekedy sa vajko uhniezdi az na desiety den takv moci to este nieje a len v krvi

culinka2
26. jan 2008

dakujem Ti, kada....to uz vydrzim..... 😉

jankajs
26. jan 2008

ahoj culinka, ja som si robila deň predtým /o 15.00/, ako sme šli do Martina do Heliosu. Chcela som dopredu vedieť, ako som dopadla, aby ma to potom tak strašne neranilo. Predsa len, po neúspešných IUI som na prvé IVF veľmi neverila. Prvý raz v živote som videla 2//, skoro som sa rozplakala a hneď som volala najlepšej kamoške-budúcej kmotre (tiež sa snažia 3 roky) a manželovi - ten mi povedal, že neuverí, kým to doktor nepotvrdí. Doktor síce zdieľal moje nadšenie, no držal ma pri zemi, a hneď mi citlivo povedal, že to povrdí až keď to uvidí aj na ultrazvuku, asi hlavne kvôli mimomaternicovému. Stáva sa totiž všeličo.

Verím ti, že to nemôžeš vydržať, bola som taká istá. Už som tým kupovaním tehu testov za 5 rokov pomaly ruinovala rodinný rozpočet 😀 😀 😀

jankajs
26. jan 2008

Vypisujem, vypisujem a konkrétne dni nikde, že?
Keď to počítam - ET 8.8. , kontrola mala byť 21.8.
Tehu test - 20.8. - //
Dostala som najkrajší darček k meninám. 😵

kada
27. jan 2008

jankajs vies co to bude alebo si si nedala povedat kedy mastermin a chodis do prace ?

jankajs
27. jan 2008

bude to chlapec, my sme chceli vediet, čo nás čaká 😀. Termín mám 25.4. a do práce som prestala chodiť 17.januára, kvôli opuchom nôh a stresom v robotke. Najprv som si nemohla zvyknúť, ale už je to ok.
A ty?

lumah
28. jan 2008

Dobré ránko maminky spolučakatelky! 😀

kada
28. jan 2008

ahojte tehulky dobre ranko lumah
jankajs ja som tiez doma nechodim do prace aj ja budem mat chlapca moc sa nan tesime ja mam termin
20.6 uz nech to tu je strasne sa tesim mala si neake problemi pocas tehu? 🙂

adrina
28. jan 2008

bré ránečko 😀 😀

dracik1
28. jan 2008

caute baby, ale nam to ubieha co? tie tt!!!!!!!!!!!!!!! 😀
ako ste prezili vikend? mne zasa bolo v nedelu zle 😖 , cele doobedie som prelezala v posteli 😖 , ale dnes mi je fantasticky, akurat ma strasne picha vo vajecnikoch 😀

lumah, pocuvaj, ty si byvala sportovkyna aktivna? lebo velmi dobre znasas tehu s dvojickami 🙂 som o tebe hovorila drahemu a ten hovoril, ze si urcite sportovkyna 🙂 , lebo tie vela vydrzia 🙂 .....

baby, zajtra uz urcite dam fotky tych skvrnat do mojho albumu, jeden ma pracovny nazov usiacik 😀 , drahy im hovori Hanka a Jurko 😀

daiquiri....tak ako, kedy mas kontrolu?, vidim, ze ti uz svietia 6tt.....a z toho brucha si nic nerob, ja mam vacsie brucho ako moja super kamoska v 6mesiaci a moja mama sa mi smeje, ze ona nas s brachom sla rodit s takym bruchom ake mam ja teraz 😀

lumah
28. jan 2008

dracik áno dosť som čportovala, v zime sme hrávali squasch a lyžovali+ volejbal a v lete volejbal-ten som hrávala pravidelne vlastne a sem-tam tenis. A dlho som chodila na fitka do posilky a aerobiky. 😀 Jáj a na bicykle sme občas vybehli do hôr.V poslednej dobe to už bol len volejba, lebo som chodila na tie inseminácie a bála som sa to preháňať..

dracik1
28. jan 2008

to mas pravdu, my som isli pred inseminaciou na bajku zo Smolenic do Bratislavy po hrebeni, po cervenej / nasa oblubena trasa 😀 /a na cermakovej luke mi bolo dost divne......asi mi praskol ten chudak folikul....ale ja som nevedela, ze to moze takto skoncit a vrchol bol, ze tyzden po tejto inseminacii sme boli na vo velkej fatre, a na hrebeni nas chytila strasna burka 😒 , skoro sme si nohy polamali, ako sme utekali do sedla a potom ma este dlho hrozne bolelo brucho.................po druhej insemke som sa bala aj na turu ist 😀 , ale aj tak to nevyslo 😒 ....mna ani moj drahy nespoznaval pocas stimulky na IVF, ziadny alkohol, ziadny bajk, tury, nic, .....a teraz nevladzem 😀

lumah
28. jan 2008

dracik aj ja som ufučaná teraz, ale to aj preto, že som pribrala pri tých stimulkách a mám málo pohybu, ale bojím sa, na voliš už chodím len povzbudzovať, lebo ja som ho hrávala tak, že som sa aj na zem hádzala. 😝

culinka2
28. jan 2008

ahoj holky! trosku VAm sem opat vleziem.......mam otazocku, vy ste tu uz take skusene 😉

mali ste pred testovanim nejake spinenie? dakujem VAm!!!!

dracik1
28. jan 2008

lumah, mne sa uz aj svaly zacali stracat............. ☹ , ty si dobra, ze o zem hadzala, aka obetava 😀 , ja som zasa kvokli vyletu bola schopna vstvat aj o 3 h rano- drahy ma za to nenavidel.......
culinka, ja som spinenie nemala, ale su baby, ktore mali spinenie a boli tehu a spinili aj potom 😒
culinka, musis vydrzat, ja som si robila test po 10 dnoch ale ukazali sa mi // ale az po cca 20 min, druhy test o dalsie 2 dni ich ukazal hned....ale boli tu aj baby, ktorym test neukazal // a boli tehu - lumah to si bola ty alebo mirica? a obe cakaju dvojicky, tak vela stastia culinka..
inak v snazilkach je super tema IVF snazilky, vsetky sme odtial....baby super poradia, potesia a pohladia 🙂

culinka2
28. jan 2008

dakujem dracik.....si zlata!

ja chodim do temy Unica Brno a IVF...len som chcela pocut skusenosti tehuliek... 😉

tak sa pekne opatrujte!

adrina
28. jan 2008

ahoj dracil..lumi..športovkyne....xixi...a ja športové drievko...mne sa nemali aké svaly stratiť a pri dvoch deckách a manželovi mám pohybu aj teraz až až...len menšieho chrústa musím trošinka odstrkávať..lebo sa tak po mne vešia a chce sa nosiť, len on ma už 17kg...a nechcem to moc preháňať..keď on tomu nerozumie a vobec sa mu to nepáči... 😔 😔

dracik1
28. jan 2008

adri, chudatko synacik, to ho uplne chapem, ze sa mu to nepaci.......inak moj synovec ma 5 rokov a vyzera na 7 rokov.....hrozne velke deti sa teraz rodia a rastu 🙂

kada
28. jan 2008

ja bvy som chcela mat takeho maleho chrustika ideal 49cm a 2900kg
lebo moj muz ked sa narodil mal okolo 5kg to bol ale slon 🙂

kada
28. jan 2008

no ale baby to kde ste cely den to ma tu len tak nechate vy ste ale
alebo ste si urobili novu temu bezomna uz sa urcite nechcete so mnou zhovarat 😀 😀 😀

kada
28. jan 2008

a stale som tu sama 😀 inac ja sa mozem aj sama rozpravat 😀 teda pisat si tu zalozim novu temu stale sama
na MK 😀 ja viemze chodite vsetky do prace ale nemozete ma tu nechat samu 😀
tak pa prijemny vecer prajem 😉

adrina
28. jan 2008

ahoj kada..nezlosti..ja keď tu nakuknem..nikto nikde...tiež si dopisujem sama so sebou 😀 😀
ja chodievam aj na spoločný termín, do augustoviek

lumah
29. jan 2008

dobré ránko!
kada malé deti sa horšie rodia vraj.

adrina
29. jan 2008

bré ránečko 😀