Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

adrina
3. dec 2007

ahoj lucia... 😀

maahuliena
3. dec 2007

dobre ranko 😀 tak sa s Vami teším a verím, že v tejto téme nás bude veľaaaaaaaa 🙂

adrina
3. dec 2007

ahoj mahulka 😉

lucia121
autor
3. dec 2007

uz tyzden ma baby bombardovali, nech zalozim tuto temu, a teraz tu nie su. 😨

adrina
3. dec 2007

ja som tu..xixi..som bola na krv..kontrolné HCG.

maahuliena
3. dec 2007

ahoj adri 😉

no veru, kde sú všetky 😕 ale oni sa zachvíľku určite pridajú 🙂

adrina
3. dec 2007

zatiaľ ,ajú absencie...ja som tu došla pred 7-ou..a nikto nikde..xixi

lauritka
3. dec 2007

ahojteeeeeeeeeeeeeee 😀

lauritka
3. dec 2007

no tak sa tu dufam budeme stretavat 9 mesiacov 😅 adri ako sa citis. dufam, ze to hcg pekne islo hore.

adrina
3. dec 2007

čaues..lauri..ako sa máš tehulka?? 😉

lauritka
3. dec 2007

stale mi nic nie je. 😕 citim sa uplne v pohodicke. este tyzden musim vydrzat... 😒

adrina
3. dec 2007

lauri..ty ideš na UZV o týždeň??ja mám po 14-tej volať o HCG..dúfam,že narástlo..bojím-bojím 😔 😔 😔

maahuliena
3. dec 2007

no vidíte... potom sa to bude pýtať na ďalšiu tému... po tých 9-tich mesiacoch 😀 🙂

držte sa maminy 🙂 idem ja, lebo manžel chce isť na nákupy 😅 pa 😉

adrina
3. dec 2007

lauri...mám sa rovnako..v kuse blivno...ale jediné positivum..v puschapke nemusím mať vypchávky... 😵 😵

adrina
3. dec 2007

papapa mahulka

lauritka
3. dec 2007

mahuul drz s aaj ty paa. adri ale aspon vies, ze sa s tebou nieco deje hihih. ja mam stale pocit, ze mi nic nie je okrem vynechanej mrchy 😅

lucia121
autor
3. dec 2007

takze dnes cakame znova na krv 🙂 uz chodte vsetky na ultrazvuk, aby ste mohli zmenit pasy 🙂

lauritka
3. dec 2007

😒 luci ja by som uz rada sla. ale trve to nekonecne dlho. preco ma nemohli zobrat aspon tento tyzden 🙄 ty uz chodis teraz k svojmu lekarovi?

adrina
3. dec 2007

nooo..lauri..buď rada,že ti nieje špatne...ja budem do 14-tej hysákovať...že aké mám HCG..to čakanie je hrozné...neznášam to...ešte 5hodin čakania 😔 😔

mirica
3. dec 2007

ahojte - tak som tu s vami už aj ja. 🙂

adri- prajem krásne vysoké HCG 😵

lauritka- ty už máš nejaké príznaky ? ja stále nič 😕

adrina
3. dec 2007

lucia...kde ešte UZV...dnes mám 4tt+1...kde UZV...síce mám dohodnuté s mojim gyn. že dojdem ešte tento týždeň..či neuvidí maschulky

adrina
3. dec 2007

čau mirica... 😀 😀 😀

lauritka
3. dec 2007

mirica ani tuk...ked nepocitam trosku unavu. ani prsia uz tak nebolia.citim sa uplne normalne 😖

lucia121
autor
3. dec 2007

chodim uz k svojmu.ja som mala UZV v 5+3, este nebolo vidiet srdiecko,len vacok 6mm s bodkou.teraz idem 18.12.(9+0)uz budem mat vsetky vysledky(zajtra idem na krv) a ked bude vsetko OK dostanem knizku.

lauritka
3. dec 2007

😀 jeej luci , tak uz to budes mat potvrdene oficialne s knizkou 😝 kamoske ju uz dali v 7 tyzdni. som sa cudovala, ze tak skoro 😕

adrina
3. dec 2007

to som nevedela,že na knižku sa čaká tak dlho....však potvrdia HCG z krvi, UZV..a...lucia aké výsledky, prečo ideš na krv??? 😔

lauritka
3. dec 2007

no ja keby som isla na sono dnes, tak som len 5tt+4 ...tak asi aj dobre, ze pojdem az neskor.

lucia121
autor
3. dec 2007

moj gyndos povedal,ze nech tam nemusim teraz chodit, staci tesne pred sviatkami, tak ma dal na 18.12.,lebo ja som uz mala skontrolovane, ze to neni mimomaternicove, a ze ostatne staci potom.

lauritka
3. dec 2007

a ako by sa prejavilo mimomaternicove ? 😕 to zistia len na sone ?

lucia121
autor
3. dec 2007

adrina, ked si bola tehotna nechodila si na krv?????je to celkovy krvny obraz.to musi absolvovat kazda tehotna. 😉