Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lauritka
5. dec 2007

mirica ja testujem stale, a nevidim rovnako silne ciarky 😅 tiez ma to dost znervoznuje. a priznaky skoro ziadne, okrem citlivych prs na dotyk.
tazke stale som v takej miernej panike co uvidim na uzv . 😠

adrina
5. dec 2007

noo.panika sa udržuje...ja mám asi všetky tehu príznaky..tak nestresujem.. 😵

lauritka
5. dec 2007

adri keby som rano vracala, citim sa lepsie 😀

adrina
5. dec 2007

ja mám žaludok taky na vode..v kuse na blití..v podbrušku šteklenie..kozy väčšie/konečne/, no tehu... 😵

lauritka
5. dec 2007

no men byva niekedy tazko, ale na vracanie mi nie je 😒 a podbursko necitim vobec.

adrina
5. dec 2007

lauri..užívaj si tehu...nebojkaj sa tešiť...
ja sa vytešujem ako lečo... 😀 😀 😀

lauritka
5. dec 2007

ja viem adrika, len ja som taky maly strachopud vo vnutri, ked na to clovek tak dlho caka, potom sa tomu boji aj uverit 😀

adrina
5. dec 2007

lauri..ja som tiež neverila,že bude ešte niekedy tehu...a celý rok bol taký divoký, menila som job,rozšírila firmu...takmer opustila manžela 😉 vykašlala na školu...veľa,neskutočne náročný rok...

lauritka
5. dec 2007

😀 adrika hlavne , ze mame krasny koniec roka a my uz budem pod stroemckom traja 😅 teda styria s hafanom 🙂

adrina
5. dec 2007

noo..aj nás bude pod stromčekom viac...xixi...ale musím počkať do zajtra,či o jedného,alebo dokonca o dvoch... 😵 😵 😵
ja mám tiež podvedomý strach...ale snažím sa ho nepustíť na povrch..aby mi nekomplikoval život 😵

lauritka
5. dec 2007

adri tak som velmi zvedava na teba 😵

adrina
5. dec 2007

som akurát volala endokrinologičke...takže keď som tehu...musím ísť na kontrolu okamžite..tak v piatok idem do Ľubochne 😉 😉

lauritka
5. dec 2007

myslis so stitnou zlazou?

kada
5. dec 2007

dobre ranko to bola noc manzelik chrapal o zivot

lauritka
5. dec 2007

ahoj kada ako sa mas 🙂

kada
5. dec 2007

adrika tebe poradim ty si kup praktycky kocik pre tie dve babule

lauritka mohla by si mi aj mne vyratat kedy mam termin
vkladanie som mala 3.10. a posledna mrcha bola 13.9 ty si taka gyndoska dakujem

kada
5. dec 2007

mam sa super uz sa tesim na piatok idem na ult. a v pondelok na tie testy ale trosku sa bojim

lauritka
5. dec 2007

kada ale napis mi den odbery vajicok, cize oplodnenia ;) 😀 ja sa mobim prveho sona ako cert uffff. zase som citala debilny clanok 🙄

lauritka
5. dec 2007

joj uz ani neviem pisat pfuj pfju, 🙂

kada
5. dec 2007

lauritka ja som mala odber pred 3rokmi asi to si nepametam ja som len tak prisla na do isceru ze som si prisla pre dalsie mimi ja som mala mrazikov
a tie mi vkladali 3.10 a posledna mrcha 13.9 tak asi sa to rata od poslednej ja neviem

lauritka
5. dec 2007

dobre tak skusim od poslednej mrchy,.,, a dlzka cyklu ?

kada
5. dec 2007

asi posledna bola a tk mam stale od 13augusta do 13 septembra

lauritka
5. dec 2007

takze zadam 30 dni ??? no skusim

lauritka
5. dec 2007

tu je tvoj kalendar a termin mi vysiel na 22.juna
http://www.pregnancy.org/pregnancycalendar/html...

lauritka
5. dec 2007

v sobotu cca zacinas 13 tyzden.

adrina
5. dec 2007

no som späť....už poobede...
lauri..hej,sa liečim na štítnu žľazu...a do toho kalendára sa dáva deň odberu alebo ET???
kada...ty mi teda dopraješ..dve babule..xixi..zajtra budem vedieť 😵

kada
5. dec 2007

lauritka moc pekne ti dakujem si zlata ale neviem co mam stlacat ja neviem po anglicky kupim si slovnik hahahahhahh 😀
jej to je super ze 22jun to je super

adrina
5. dec 2007

..ja som zadavala deň ET..hmm??lauri??

lauritka
5. dec 2007

kada nemusis stlacat nic..tam mas len popisany kazdy den tehu 🙂

adrina treba zadat den oplodnenia , cize den odberu vajicok ;)vtedy ti ich uz aj oplodnili.

adrina
5. dec 2007

ahaho..tak si to musím opraviť