Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lumah
9. dec 2007

lauritka a prečo si sem nedáš, v ktorom týždni si tehu - teda podla tohto ich výpočtu?

lauritka
9. dec 2007

lumi ja som si povedala, ze az po prvom uzv 🙂 slovo dodrzim , uz len dva dni necele 🙂

lumah
9. dec 2007

lauritka aha, nechceš pokúšať osud, čo? Aj tak to zle vyrátava-od menzesu to počítať je blbosť, hlavne ked vieme 😀 , kedy sa stalo, nie?
Už aj mňa napadli myšlienky, že ked ma brucho nebolí, že čo ked nie je niečo v poriadku, ale večer v posteli ked si lahnem na bok, idem zblázniť, ako ma prsia zabolia. 🙂

lauritka
9. dec 2007

lumi tak dufam, ze ano...ved brusko nemusi stale boliet pocas tehu nie??? 😕 no ja chcem byt aj ista, ci to pocitam spravne, podla sona byt to mal vediet 🙂 men vychadza podla MS len vtedy ak dam dlhsi cyklus ako mavam normalne.teda nie 26 dnovy ale 32 dnovy. vtedy mi to vychadza.

lumah
9. dec 2007

lauritka, normálne ti závidím, ja idem na sono až 21, bude to teda predvianočné prekvapko 😀

lauritka
9. dec 2007

no lumi ja by som najradsej sono pozerala kazdy den, ci je mimi v poriadku 😅 take sukromne male sono aj doma ..to by bolo 🙂

lumah
9. dec 2007

lauritka veru, zišlo by sa-ozaj a to pozerajú zvrchu alebo zospodu?

lauritka
9. dec 2007

mne sa zda, ze teraz este budu zospodu.

lumah
9. dec 2007

lauritka asi áno, aj ja som si myslela.

lauritka
9. dec 2007

lumi idem k tv uz ide magazin zachvilu..pa pa a pekny vecer 🙂

kada
9. dec 2007

ahojte LAURITKA ale ja necakam dvojicky ja mam len jedno pri prvom mi vobec nebolo zle ani prsa ma neboleli.a teraz som ako neaka sex bomba muz mi hovori nech ti uz nerastu mas ich jak dva mechy 😀
vcera som uz neblvkala no ale dnes to je zase horor

romaana
9. dec 2007

Ahojte, Lumah, nic som konkretne nechcela, len ci si este tu, ze mozme nieco popisat 😉 .
Ja to mam z Vas najhorsie, ultrazvuk mam az 27.12, po Vianociach, budu to 3 tyzdne od druhej krvicky. Chceli sme nasich prekvapit aj s foteckou, ale co uz ... musime vydrzat a na Vianoce im to len povieme.
Inac mi chceli dat utz az v januari, kvoli sviatkom. Ale ukecala som ich, ze nevydrzim.

romaana
9. dec 2007

Baby, mne nieje zatial vobec zle 😒 Tak mam strach, ci je vsetko v poriadku. Chuti mi jest normalne, mozno viac, tym ze som doma a lehnim v posteli a mam kopec casu.
Prsia mam citlive stale, brusko nafucane a niekedy aj tak nizsie citim take zvlastne tlaky. A niekedy krize, ale zle vobec.

kada
9. dec 2007

ahoj romanka preco ti dali tak neskoro ten ult. a v ktorom tt si

romaana
9. dec 2007

Aj vy chodite s takou malou dusickou na wc? Ja po tych neuspechoch veru ano, ci nahodou nekrvacam ...
Keby tak chcel ten strach z nas odist 😉
Lauri, drzim palceky na utorok, hned by som sla aj ja. Ale sestricka povedala, ze by este nic nevideli. Ako je mozne, ze ine centra Vas volaju na utz skor ako GF? Musi byt predsa nieco vidiet aj skor, ze?

romaana
9. dec 2007

Ahoj Kada, to nieje mozne, ja som tu niektoru z Vas stretla 🙂 😉 Supeeer.
Ak ratam od poslednej mrchy, tak od stredy mi bezi 5tt. Termin, co mi vyratalo je 13.8.2007. Daleko, ja viem.

kada
9. dec 2007

ROMANKa ult je vidno na 6tt to je hned po dvoch tyzdnoch po krvi

romaana
9. dec 2007

A zabudla som, chodim do Gynfivu, a tam sa robi utz az tri tyzdne od odberu.
Ty si mala kedy prvy utz? A co bolo vidiet? Do akeho centra chodis ty?

romaana
9. dec 2007

Mam do centra zavolat a prehovarat ich tam? Je mi to take blbe, uz som sa raz pytala.

kada
9. dec 2007

romi ja chodim do ISCERU a ja som sa objednala a hotovo
bola som na vkladani potom som isla na krv po 14 dnoch a po dalsich14 dnoch na ult
povedz im ze potrebujes ist 21.12 lebo potom cestujes

romaana
9. dec 2007

Kadi, vies ze som nad tym rozmyslala? Ale co ak povedia, ze sa to neoplati, pridite po novom roku. Potom uz nevymyslim nic 😒 .
A co si videla? Mas aj fotecku?

kada
9. dec 2007

mam mala som tam malu machulku a dali mi aj fotku
mas aj svoju neaku dok. tak skus zavolat jej

adrina
9. dec 2007

čafte baby,som tu dlho nebola..xixi..ale venovala som sa rodinke..behali sme po výletoch s deckami a tak podobne..večer som si prečítala,čo je nové..ale nemohla som ani písať,toľko smutných správ...
blivno mi je v kuse...xixi..a spím všade..sme boli v KE..tak som prespala cestu tam aj naspäť,dnes sme boli u našich..tak repete..opäť som spala..všetky vás pozdravujem..už zajjtra tu budem..paapa

romaana
9. dec 2007

Adrinka ahoj 🙂 Aj mne sa sem velmi tazko prislo po tych zlych spravach. Dosta ma prepadol aj strach, ktory ako tak tlmim.
Na mna spanok nejde vobec, ani zle mi nieje .... dokonca chodim spat okolo 1.00h a rano som uz o 7.00h vyspana. Predtym som vedela spat vkuse 12hod a teraz to nejde. Ty uz mas za sebou prvy utz, vsak? Po akoej dobe od 14 dna tehu si bola?

lumah
10. dec 2007

romaana ano, ved som sa čudovala, že medzi sviatkami máš uzv,ked nerobia. 😀

lumah
10. dec 2007

romaana na rom wc sa zakaždým pozriem ked sa utriem či tam nie je červená, lebo raz mi nič nie je, potom ma niekde intenzívne zabolí alebopichne a už mám strach. Túto noc napr. ma zovudilo to, že ma pobolieva brucho ako na mrchu. 😒 Som z toho hneď znervoznela, lebo už táždeň ma vobec tkto nebolelo. No sledujeme sa teda stále, že?
adrinka ahoj! tak sa tu ukáž dnes. 😀

lauritka
10. dec 2007

ahojte babule..lumi prav som ti pisala hihi,,,ze ma trochu presli tie psria, tak zas mi lepi co to jee 😀 ale ja na zachod so strachom nechodim hmm...neviem preco,. to ma nikdy nenapadne.

mirica
10. dec 2007

ahojte , mne sa doma pokazil počítač- hrôza , ani čítať som nemohla 😅 som závislaák.....

kada- aj ja som z ISCARE - nevieš na tom sone uvidím aj srdiečko ? alebo stále len machuľku?

ja som čítala o pecke 😢 aj som si poplakala, bože to je kruté

no ja už nemám ani jeden príznak- už ma nebolia ani prsia , tak dúfam , že je všetko OK

lauritka
10. dec 2007

mitica sme na tom rovnako :D ja uz tiez ani neverim, ze som tehu 😀 uvidim zajtra na sone 😉

mirica
10. dec 2007

lauritka - ja budem mať sono až v piatok ☹ ☹ ☹
a ani ku svojej doki nemôžem- bola som tam minulú stredu.. 😝

ináč aj ja chodím stále na WC a pozerám , či náhodou nezačnem špiniť...bojím bojím... 😔