Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

ceeruti
3. dec 2007

Nejdríve byl UTZ,ten dopadl v poradku,NT 1,2.To bylo v pondeli,v patek nam volali,že mame hrnicni screening 1:380,že se musi udelat utz nosni kustky.Hned v pondeli jsme šli na utz-kde nosní kustka nepritomna ☹ nervy v prdeli-hned ten den nas poslali na genetickou konzultaci,tam nam řekli,že je nutný odber choriových klku,že to risiko je 1:9 takže hruza,jeste ten den jsem na ten odber šla-bolest jako prase a ted cekani,prvni vysledky na Downuv sy mely byt do 3 dnu,druhý den odpol volali,že DS je vyloučený a že mame nakupovat vse v ruzove 😀 před parr dny nam volali,že i zbytek dopadl dobře,uf,holky hruza,ale ady vidite,že je to jen statistika,ne vysledek,proto se snažím vsechn uklidnit,protože si myslim,že jsem opravdu ukazkový pripad 😎 Ale ono se snadno rika,ja vim,stejne budete mit nervy v kyblu,ale vse je jen statistika 😀
kado-mackam pesti do ruda,at mas vse v poradku!!!!!!

adrina
3. dec 2007

baby.ja vas dnes len čítam..nemám energiu ani písať..taká som nervná...do 14-tej čakať,že či HCG narástlo...nervy v kýbly...bóže... 😔 😔 😔 😔

pecka
3. dec 2007

ceeruti tak gratulujem, ze mate vsetko v poriadku, je to urcite nadherny pocit. Potrapili ti poriadne tvoje nervy. A teraz sa uz mozes pokojne vytesovat z tehulkovania.

pecka
3. dec 2007

adrina nestresuj!!!!! Bude to ok neboj!!!

lucia121
autor
3. dec 2007

kada, ked sa mozem spytat, z ktoreho si mesta?

kada
3. dec 2007

lucka som z bratislavy a chodila som do isceru

pecka
3. dec 2007

lucia, pytala si sa na tie mena, vy uz mate nejake "topky"?

lucia121
autor
3. dec 2007

pecka ja viem mena na 100% Zoja, Matuš
kada, na ten nt-screening ides ku svojmu gyndosovi?musela si si to ziadat?

lauritka
3. dec 2007

denka dakujem za ukludnenie..brusko mas teda riadne 😀 ja som trosku poupratovala a som z toho unavena, takze si idem zase schrupnut 😀
dnes mam volno, tak aspon pospim. adri ked vstanem, tak tu budu dufam pozitivne spravicky. myslim na teba a renusu a lumah. stastna trojka go go go. 😅

kada
3. dec 2007

lucia j aidem k znamemu gyndosovi ale poslala ma tam moja gynd.

pecka moje mena su BONO a LILI alebo NOLLA

pecka
3. dec 2007

lauri ja som tiez nejaka viac unavena aj moj psik tu vedla mna chrape - uz hodinu to je teda vydrz. Asi si tiez pojdem lahnut, ale najprv sa asi natlacim, skvrka mi v bruchu 🙂

luci - zoja sa aj mne paci ale drahemu nie. Ale mame toho viac, len si vybrat: simona, ema, katarina a oliver, matej 😉

pecka
3. dec 2007

kada, dobree, tak s tymi menami by som u mojho manzelika nepochodila 🙂 , ale nolla sa mi fakt paci, to mas odial?

kada
3. dec 2007

pecka to mas tak sestra ma CORINU a ja akoze NELU tak to je jedno meno
CORNELA ako CORNELIA

lucia121
autor
3. dec 2007

moj muz vyberal meno pre 1.dieta-vtedy mi to bolo jedno,nechala som mu tu radost..tak teraz vyberam ja.odobril mi tieto mena, lebo som mala este jeden navrh na dievcenske meno(Nikita) a to ho skoro porazilo, tak zostala Zoja.

pecka
3. dec 2007

😀 😀 z nikity by porazilo aj toho mojho

ceeruti
3. dec 2007

adrino-neboj,určite bude stoupat,ale vim,že se Ti to tahne a bojíš se 😖 Pak napis hodnoty,i z toho se da trosku usoudit,kolik mimisku nosiš 😀
pecka,to vis,že se me ulevilo,tak jsme hned leteli do Španelska segre na svatbu 😀 Tak ja mam od te doby co jsem tehu pocit,že jen jím,spím a dost často bulím i u reklamy na psi žradlo 😀 A aky bych od začatku porad jen znasilnovala manžela 😝

pecka
3. dec 2007

no ceeruti 😀 , hormony su hormony 😉 . Od kedy ste po IVF znovu sexovali?

ceeruti
3. dec 2007

pecka-ja se bez muceni priznam,že už 10 den po ET jsem na manžela skočila,pač ja se s orgasmem i budila 😅 A i přez zakaz jsem jaksi musela,páč se to nedalo vydržet 😝 No a je to porad stejny, 😀

adrina
3. dec 2007

moje mena sú Nina a Sofia, chalanské nevymyšľam..mám uť doma dvoch..a teraz sme robili babenku..xixi..ale v stave núdze..Marko 😵
hodnoty betaHCG v piatok boli 0,047
uvidím, čo budeč dnes...ešte 2,5hodiny vydržať

kada
3. dec 2007

tu tazku chcem vedietaj ja chudacik moj muzicek a ja ja uz ani neviem ako sa to robi 😀

pecka
3. dec 2007

ceeruti 😀 , s tym orgazmom pri budeni....., som aj ja mala nieco podobne a potom tie bolesti brucha 😕 , nikdy sa mi nic podobne nestalo, to bolo asi od piateho dna po ET. Zatial sme este nemali normaly sex, lebo sa trochu bojime. Po mojom prvom ET sme pauzovali len 3 dni a sli sme hned na "to" a test vysiel negativne, Tak teraz radsej abstinujeme. Ale ty si jasny priklad, ze sex po ET je povoleny 😉

drak6
3. dec 2007

babky, ten moj mi hladka brusko a prihovara sa mu hanka 😀 , ale ja si myslim, ze to bude chlapec a napriek vysokemu hcg, to nebudu dvojicky....
na sexik mam chut aj ja, ale bojim sa, moj drahusik sa boji este viac...
ceruti, ake vysoke si mala hcg cca na 14 den?

adrina
3. dec 2007

ja mám dnes 14deň..tak som zvedavá..ale ke)d u nas merujú betaHCG..tak sa neviem ani s vami porovnať 😢

pecka
3. dec 2007

dracik, takze tiez mate celibat. 😉 Preco myslis ze to bude chlapec? 🙂

shaga
3. dec 2007

ahojte kocky prave si citam od vas clanky ale najviac ma vystrasila ceeruti som v 16tt a mozu mi to OHSS zistit aj teraz? akurat minuly tyzden som bola u lekara ze mam hrozne krce v podbrusku a on ma ukludnil, ze babo je v poriadku a nevedel ze z coho mam tie krce ale ze sa mi roztahuje maternica a dal mi magnezium a zabralo ale stale sem tam citim tu bolest v podbrusku a teraz som totalne strachu ☹ dakujem za radu

pecka
3. dec 2007

adrina ja som mala na trinasty den ten beta hcg 1,4 , ale uz neviem presne kolko, viem ze to bolo cez jedna a dr. mi vravela, ze je to velmi vysoke na 1 embryo

kada
3. dec 2007

baby ja idem v piatok na kontrolu tak sa poradim s tym sexom

pecka
3. dec 2007

shaga, myslim ze ta mozem upokojit aspon co sa toho OHSSka tyka. Ak by si mala mat ohss, tak ho uz mas ovela skor, hned po transfere, alebo ako mala cerutti do 5 tt. Ale vacsinou sa OHSS prejavuje uz po odbere vajicok - po punkcii. Takze tie krce nebudu z toho.

drak6
3. dec 2007

neviem, ja som kazdej kamoske hovorila, ze co budu mat a vzdy tak aj bolo.....
ja som vzdy velmi chcela dievcatko, ale budem rada aj za zdraveho chlapca...aspon bude partak na tury a lyze.... 😀
adri, neboj, pecka ti to pomooze preratat.....

drak6
3. dec 2007

pecka, myslis, ze mozu byt aj dvojicky...lebo ty si mala strasne vysoke hcg na i babo....
shaga, neboj, aj ja mam stale bolesti v podbrusku , niekedy cely den a niekedy velmi silne/ hl. vecer/