Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lauritka
19. dec 2007

aha baby co som nasla..este vo mne svita nadej 😉 jedna kocka to pisal v diskusii.
Ale na utz vysetreni v ZV mi pan primar povedal, ze tam nieco 2mm je. A nic ine, ako obal dietatka(a v nom bunky), to byt nemohol...Ale ja hlupa, nevedoma, som si myslela , ze to uz je dietatko a ze ma 2 mm. Neskor, o par dni som sla znova v ZV na utz a vtedy nezabudnem na tvar tej doktorky, ked sa divala na obrazovku: "Hmm...ta nic nie je..." a krivila tvar. Ten obal tam bol, aj sa zvasoval, aj hormony rastli, ale dietatko nikde. Toto sa stalo medzi Vian. a Silvestrom. Naozaj nadherne sviatky! Plakali sme a bolo nam smutno. Silvester bol hrozny, aj som sa donutila vypit 2 pohare vina. Fuj, nechuutili mi a stresne ma zo vsetkeho zduvalo. Aj druha kontrola u ineho lekara potvrdila, ze tam nie je akcia. Ale obal rastol... Na dalsi den som mala ist na posl. kontrolu den pred kyretazou. Uplne som uz bola zelena a zmierena s tym, ze baby nebude. Lahla som si na ten stol a doktor robil utz...Ked tu... "Akcia tu je!" Zalial ma pot. Coze? Neuveritelne, bola som uplne zmagorena... Teraz som v 16tt a pan treti doktor mi to v klude vysvetlil-proste som otehotela neskor a nie zrovna podla tych ich tabuliek!!! Snazime sa ten zly zazitok uplne vymazat z pamati...

kada
19. dec 2007

dracik ja som to druhe stratila v 5tt a na ult. bol vydno len jeden vak zatial az v 7tt som videla mimi aj akcia

prcekpet
19. dec 2007

teda me by asi jebl*...pevne verim, ze se nam to miminko povedlo 🙂 a ze jsem dostala zhury ten nejhezci darek k narozeninam a pak i k vanocum... 😀

ell7
19. dec 2007

ahojte vsetky, lauritka akurat som si to docitala, no vidis vobec to nevzdavaj,aj zazraky sa deju 😉

lauritka
19. dec 2007

😵 ell myslite na mna v nedelu.

prcekpet
19. dec 2007

zazraky se deji, vzdyt je cas vanoc 🙂 🙂 🙂

ell7
19. dec 2007

budem urcite!!! A verim ze to bude dobre 🙂

lauritka
19. dec 2007

😵 😵 😵 dakujem.

lucia121
autor
19. dec 2007

lauritka, teraz som taky isty pripad citala na EMIMINO.CZ. baba uz zmierena z kyretom, a zrazu babo nasli 🙂 od podania ziadosti mas stale nejaky problem, tak teraz to tiez nemoze ist lahko 🙂 ale vsetko sa dobre skoncilo,tak, ako sa skonci aj toto. a hotovo!
hcg mas pravdepodobne vysoke - podla testu, tak nevolnosti nemas, lebo patris medzi tie stastne, co ich nemaju...telo nevie, kto vyraba hcg, keby ti malo byt zle, bolo by ti koli vysokemu HCG aj keby sa potvrdila ta anembriomola..ale urcite sa nepotvdi...

lauritka
19. dec 2007

🙂 luci ty tak triezvo vidis veci..dakujem..uvidime. to mas pravdu..so mnou sa to taha uz od zaciatku xoxoxxox. stale nejaky trouble. 😝
to je pravda..telo sa chova ako tehotne, lebo tie bunky stale produkuju hcg.

lauritka
19. dec 2007

idme off drzkajte sa. 🙂

elis.1
19. dec 2007

🙂 LAURI, BUĎ STATEČNÁ, ODE MĚ JSI TO VŠE UŽ ČETLA V IP

lumah
20. dec 2007

lauritka tak to by bolo fakt super keby to bol aj tvoj prípad!!! 😀

lumah
20. dec 2007

tá príroda je fakt nevyspitateľná. 😀

lumah
20. dec 2007

pecekpet kup si colafit-je to 100 percentný kolagén, je neškodný a prestanú ta bolieť kolená. U nás stojí balenie na 2 mesiace niečo nad 400 sk a ješ jednu tabletku denne.

lauritka
20. dec 2007

ahoj lumi... 🙂 no neviem . uvidime..ale radsej uz pridem nalacno. 😔

adrina
20. dec 2007

bréé ránečko 😵 😵 😵 😵

dior
20. dec 2007

ahojte,Laurika ako sa máte? 🙂
ja som včera prišla domov taká unavená,že som zalahla...

lumah
20. dec 2007

lauritka prečo nalačno?

lumah
20. dec 2007

kukučky nejako sa vám sem nechce, žeby tehotenstvo na vás vplývalo až tak, že spíte ? 😉

lauritka
20. dec 2007

ahojte..bola som este na krv..po vydledky pojdem zajtra na obed. no mam prist nalacno aby ma potom aj hned vycistil, ked to nezacalo rast. 😖

mirica
20. dec 2007

ahojte všetky - ja mám dveeeeeeee babuľky s dvomaaaaa srdiečkami 😵 😵 😵 😵 dnes som ich videla 😵 😵 😵 - bože nesmiem zakríknuť 🤐

lumah
20. dec 2007

mirica ešte raz gratulujeeem! 😀

kada
20. dec 2007

dobre ranecko mirica gratulujem len tak dalej

mirica
20. dec 2007

Ďakujem , len dúfam , že so mnou pekne zostanú 😔

kada
20. dec 2007

neboj len ziaden stres ale ja aj tak stale stresujem ja budem kludna az v tedy ked si mimi odnesiem z nemocky

mirica
20. dec 2007

kada - ja udržujem stres a paniku už od začiatku - nič sa mi nepodarilo urobiť ako som mala - dokonca a po ET som ležala len 8 min a potom som zdrhla na WC - a predsa sa podarilo (aspoň zatiaľ)

lumah
20. dec 2007

kada aj potom budeš nervozna-ja som v noci kontrolovala dceru, či dýcha napr. 🙂

fabiana
20. dec 2007

Ahoj Miri! Gratulujem k dvojičkám 😀

elis.1
20. dec 2007

🙂 všechny zdravím, přeju hezký večer, miri - moc gratuluju k oběma srdíčkům, Lauri jak je?