Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
4. mar 2008

Dracik, uz si nieco nakupovala? 😕

dracik1
4. mar 2008

pipi, ja nemam kupene este nist...ale asi uz neodolam...ale az po prerabke bytu.....
pipi, ty uz zajtra ides na 3D....a nemala si ist len na kontrolu?

lisula, neviem, ja som uzivala utros a do 12tt

lumah a kde sa flakosis????????

kada
4. mar 2008

no luci vidis mame spolocny vkus 😀
baby ja este hodinku a pol jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
dracik musime sa dohodnut key pojdeme na tu socialku alebo zisti co vsetko treba 😵

pipka
4. mar 2008

dracul, dnes som bola rano na krvi na AFP, zajtra mame 3D, vysledky z AFP budu az v piatok, ale ak by boli zle, budu mi volat, no radsej nech mi nevolaju... 😒 🙄 sak to poznas... 😉

kada
4. mar 2008

neboj pipi budu v pohode teraz myslite na mna idem na to 4D 😵 😵 😵
😵 takto budu malemu svietit oci 😀 drzte mi palce nech je vsetko ok papapapapapapa
hned dam foto

pipka
4. mar 2008

kadus, drzte saaaaaaa 😵 a daj hned vediet 😉

dracik1
4. mar 2008

kada, neboj, este vydrz marec , april a v maji uz idem na matersku a pojdeme....skor mi to nevyda.....ved v maji ty mozes ist nie?
pipi, drzim palce, nebojkaj.....

pipka
4. mar 2008

dracik dakujem, zajtra dam vediet, ci som videla pipika alebo pipinku 😀 a mozno sa nam ritkou otoci... 😀

kada
4. mar 2008

no tak ziadna slava zakril si nohami tvar tak ma poslala ze sa mam ist prejst
ale nepomohlo to tak idem v piatok na desiatu tak dufam ze sa neako inac otoci to
mam preto lebo som sa tak tesila 😠 😠 tak uz sa nebudem tesit na piatok
videla som len velke hohy a edno oko a ja sOM MYSLELA ZE TO JE PUSA 😀

kada
4. mar 2008

JASNE DRACIK POJDEME KED BUDES MAT CASMNE JE TO JEDNO KEDY POJDEME

dracik1
4. mar 2008

kada, tie nase babatka nas asi "nenavidia", ze im furt lezieme do sukromia a skenujeme....

inak som VAm zabudla aj napisat, ze vcera sa doktor fakt dost dobre na tych mojich chalanoch zabaval....a najviac sa zasmial, ze: " pozrite tu ma ritku a ten druhy ma na nu prilepenu tvar".....no sranda.....

kada
4. mar 2008

no sranda dracik aj ty si to videla 😀

lela78
4. mar 2008

Omlouvám se, že sem takhle vtrhávám,ale mám jedn dotaz. Jsem v 9.týdnu těhotenství po 1.IVF,mimi má vše co má mít,to je hlavní. Ale trápí mě zvětšené vaječníky,ještě po stimulaci,mám zákaz pohl.styku a žádnou námahu,chci se proto zeptat,zda jste tnto problém také měly, pokud ano,kdy se vám vaječníky vrátily do normálu. Děkuju za odpovědi 🙂

mirica
4. mar 2008

lela- ja som mala , mne sa to vrátilo do normálu asi po mesiaci - ale ono to je veľmi individuálne ...niekomu to trvá dlhšie niekomu kratšie - len pekne pi vodu ( veľa vody-cca 4litre denne) 😀

lumah
5. mar 2008

dobré ránko!
dracik tu sooooooom, ale neviem možno pár dní tu nebudem, lebo máme dať pc do opravy, len ešte neviem presne kedy. Ja sa už neviem dočkať, kedy uvidím mojich špuntíkov ako tyyyyyy.
kada také bruško ako máš ty teraz, mám už aj ja asi 😝

adrina
5. mar 2008

ahoj lumi...ja idem na 4D v pondelok..tak som zvedavá, čo to v brušku nosím 😵 😵

lumah
5. mar 2008

adrinka určite babu. 😀

adrina
5. mar 2008

lumi...aj ja velmi túžim po babulke 😵 😵 😵 😵

fiallinka
5. mar 2008

lela78: já mám taky ohhs, ale jsem teprve na začátku těhu, ale všude, kde jsem se ptala, mi řekli, že to může trvat klidně dva měsíce a doktor přímo řekl, že to moc lepší nebude, pak už se mi začne zvětšovat děloha, takže to tak plynule přejde... ale někomu to přešlo za pár týdnů 🙂. Taky mne to hrozně štve.

lela78
5. mar 2008

fialinka,mně nebylo řečeno,že mám ohhs,ale ty vajca se prostě nechtějí zmenšit 😠 no budu hodně pít,do této doby jsem vypila tak 2,5litru denně,asi málo. Díky za info,uklidnila jsi mě.

mirica
5. mar 2008

ahojte

adri- určite princezničku 😵

kada
5. mar 2008

dobre ranko babule ako sa dnes mate ja fajn rano ma zobudil maly
kopal ako besny 🙂
vcera vecer som si vsimla ako mi brucho nadskakuje ked sa hybe to je take super 😀
najprv na jednej strane a potom na druhej je tosvetove dufam ze sa da do normalnej polohy
do piatku aby som ho videla do tvaricky 🙂
adri neboj bude to dievcatko

adrina
5. mar 2008

baby..vy ste také podarené...ja sem tak rada chodím zbierať energy...xixi 😵 😵 😵

kada
5. mar 2008

len adri zbieraj aj ja sem rada chodim ryclejsie mi plinie cas s vami
aspon na to moc nemyslim na to ze somtak sama 🙂

adrina
5. mar 2008

ale kadi..nebuď smutná...bábo v brušku málo kope???xixi...že máš pocit,že si sama....hmmm???

kada
5. mar 2008

lebo muz je stale v praci preto som sama ale maly zase super kope 😀

adrina
5. mar 2008

no..my sme tiež celé dni v práci..vidíme sa len večer..a to ja som už taká unavená,že hneď zaspím 😝

pipka
5. mar 2008

dobre ranko...
tak mna dnes caka 3D tak na mna myslite....nejako sa bojim, ci je vsetko ok 😒 snad ano 😉
ja vam potom hned dam vediet 😵

adrina
5. mar 2008

pipka..tak skoro na 3D....že vraj najlepšie je 20tt....??

dracik1
5. mar 2008

pipi a kedy ides?....daj hned vediet, som cely den na nete