Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
14. apr 2008

ahojte tak som tu aj ja uz mam vsetko dnes som skocila este na kosicku a kupila neake
hovadinky teda ja nie ale mamina janemam ani vyndru 🙂
no aj ja musim nafotit dam neake foto ked bude skarede pocasie 🙂
idem kuknut lumah co pekne ma

dracik tak konecne si tu 🙂

lenka20
14. apr 2008

ahojte tehulocky milene 😵 😵 😵 pipi - kraaasne brusko 😵 😵 pomaly dobiehas aj zasluzile tehulky 😉 😀
kocky opatrujte sa 😵

adrina
14. apr 2008

ahoooj..ja som tiež pridala foto mojej loptičky...alebo balónika bude asi lepšie 😵 😵

dracik1
15. apr 2008

ahojte baby.............lumi tak to su krasne veci...aj ja chceeeeem, pipi, take krasne ponozticky 😀

kada
15. apr 2008

adrina ty si ale modelka 🙂 ake pozi si nahodila 🙂

inac cafte tehule porobim aj ja neake foto a hodimto do albumu 🙂

gabika24
15. apr 2008

ahojte babulky.
pekný deň želám. nejako nestíham ani čítať koníka, ani písať. tak neviem ako budem stíhať neskôr.
pozerala som si vaše albumy, máte tam krásne veci, krásne brušká a pod...
🙂

kada
15. apr 2008

no babuledala som do albumu neake to foto oblecko aleš zistila som ze mam toho velmi vela
tak som vsetko nefotila dufam ze to aj niekedy oblecieme 🙂

dracik1
15. apr 2008

adri, ty si ina manekyna 😉
kada, mate pekny kocik...ale nie je nejako maly? a tie veci, AJ JA CHCEEEEM....budem musiet nahanat draheho co najskor do obchodov 😀

kada
15. apr 2008

dracik teraz co je tato kolekcia su vsetky vanicky male ale este som si kupila staru kolekciu klasicky hlboky
peg perego 😵 aby tam vydrzal celu zimu

lumah
15. apr 2008

adri pekné bruško máš a ked pozerám na ten tvoj váhový prírastok-ja to mám krát dva, 😝
ozaj-čawte baby 🙂

kada
15. apr 2008

ahoj lumi 🙂

meleri
15. apr 2008

holky já mám takový dotaz - co si myslíte o cestování do zahraničí? v této době? cítím se dobře jen trochu unavená, jela bych autem, odpočinek naplánovaný...už jsem si vyslechla hodně názorů, ale nedokážu se pořád rozhodnout ☹

pipka
15. apr 2008

fuuu, ale ste dnes pokecali 😀 😀 😀 normalne nestiham 😀

pipka
15. apr 2008

no lenulik, veru konecne aj mne zacalo brusko rast... 😅 uz som mala komplexy z tychto brusiek okolo mna 😀 😀 😀

pipka
15. apr 2008

tak my sme sa pred chvilou vratili z morfo utz, Hanka je kraasna, spocitali sme vsetky prsteky, poprezerali kosti, cievy, pupocnik, vsetky vnutorne aj vonkajsie organy a doki povedal, ze je vsetko tak ako ma byt...taaaak sa tesime 😵 uuuuzasny pocit 😉

kada
15. apr 2008

pipka tak super moc sa tesim za jevsetko ok tak to bude mala hanuska
mala princezna juuuuuuuuuuuuuuj 🙂

adrina
16. apr 2008

lumi..ale ty máš aj dva babatenka 😵 😵 😵

kada
16. apr 2008

dobre ranko vam prajem to mame dnes skarešde pocasie uz sa tesim na
vikend ma sa oteplit 🙂

pipka
16. apr 2008

ajojteee, tak ja som zase dnes nakupovala...nedalo sa odolat 😅 mam v albume suknicku pre Hanku 😵

dracik1
16. apr 2008

pipi, aj som ti zabudla popriat vsetko dobre ku vsetkym prstikom a zdravuckej HAnke...my ideme do GF zajtra na 3d, chlapci dufam, ze nas uz nic neprekvapi okrem toho aki su velki a zdravi

pipka
16. apr 2008

juuuj, dracik, dufam, ze uz budes mat aj nove foto...si vypytyj aj dvd, som zvedava.... 😵 😵 😵
urcite je vsetko ok, ziaden strach, su to valibuci, sak brusko mas riadne 😉

kada
17. apr 2008

pipi no nadherna suknicka premalu princeznicku 🙂
dracik ty sa nicoho neboj vsetko bude ok chlapci budu urcite velky potom daj sen foto
inac vies co ma napadlo ze onimozno pojdu spolu aj do skolky a do skoly to by bola aka sranda
traja chalani 😀

dracik1
17. apr 2008

caute baby, takze nic, lebo krpci nas total ignorovali, obaja sa otocili chrbatikmi, nepomahalo ani pretacanie, ani stuchnutie 😒 akurat sme videli nozku, rucku, kolienko, par sekund profil a potom uz len chrbatiky a hlavicky odzadu.....novy termin sme si nehodli, lebo sa mi tam uz nechce trepat a aj tak teta bola zlata a povedala, ze pri dvojickach sa nam to moze stat znova...
kada, jasne, ved budeme chodit bud na detske ihrisko k nam na stare zahrady alebo na kastielsku....maju ich rekonstruovat obe

kada
17. apr 2008

drtacik tak to je velka skoda ze siich nevidela oni ta chcu prekvapit 🙂
jasne ze budeme chodit von ty mizavolas a ja frcim
k tebe 🙂

meleri
17. apr 2008

holky, sorry, že vám sem zas lezu, ale můžete mi jenom říct, odkdy se počítá to těhotenství po IVF? Od poslední menstruace ( tu moji přerušili decapeptylem a až za dva týdny jsem pak začala stimulovat) nebo od punkce?

dík moc..

pipka
17. apr 2008

fuuu dracik, tak takto vas okaslali? 😀 no pekne...a to sa este nenarodili, co bude potom... 😀 😀 😀
ja som konecne dorazila z robotky, ale len na skok, o chvilku odchadzame na nakup kachliciek, dlazby, umyvadlo, vana, baterie... 😅 tak sa vysantim...dufam, ze kupime vsetko v jeden den 😉

kada
17. apr 2008

meleriod poslednejmenstruacie mne to rataju 🙂

pipka
17. apr 2008

kada pises v sifrach? Bez medzier? 😀 😀 😀

dracik1
17. apr 2008

kada je jasny sifrovac 😀
meleri, neviem, ja si ho ratam normalne od posledneho datumu menzesu - aj doki to tak rata....

pipi, tak vyberte pekne.....

pipka
17. apr 2008

budeme sa snazit, sak podla ponuky 😉 ja si vyberiem rychlo a vilkovi je to jedno, tak snad nakupime v jeden den vsetko... 😵