Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

dracik1
11. mar 2008

mirica, my sme prerabali len tyzden, nastasie...vacsiu cast bytu sme robili pred 2 rokmi......a uz sa to u nas zacina podobat na byt.......este nie je celkom OK akoze upratane ale uz ma to netrapi 🙂 ja nerobim nic...chodi mi pomahat mamina a drahy tiez vela uprace...dovolila som mu za to ist na tyzden lyzovat a bezkovat bezo mna 😀 ......
baby, inak VAs lutujem ekonomky , terauz najviac roboty, prosim Vas davajte si pozor, hlavne ty mirica......ja mam taky strach lebo ma uz cca tyzden dost picha v podbrusku a zacina mi tvrdnut to brusko......ja uz mam roboty..pssss trosku na haku, este robim jasan, ale hlavne mazem mejly, oprasujem stare kontakty, robim supis mojej roboty pre toho co bude za mna......

baby, takze prosim , davajte si pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lumah
11. mar 2008

dracik ahoj!
Ak ťa to ukludní, aj mňa sem tam pichá v podbrušku a tvrdne mi párktát za deň tak na nejakých 10 sekund. To isté som mala aj pri dcere a narodila sa presne na deň.

adrina
11. mar 2008

ja už miestami rozmýšlam, že sa hodím na PN...a kašlem na všetko...len ja som príliš zodpovedná...nedá sa mi to.. 😝 😝 😝
baby..vy tiež na všetko reagujete veľmi emotívne???

dracik1
11. mar 2008

adri, ani nehovor, ja som emotivna hrozne, a co horsie strasne lahko sa necham vytocit a rozculit......
lumi, dik, ja sa tak zacinam bat cim mam vacsie brusko....ze sa drobcom nieco stane ako ma picha.......aj ty citis taky tlak naspodu, akokeby ti mali kazdu chvilu vypadnut?

lumah
11. mar 2008

adrinka ja ako kedy.
dracik, ano cítim, vtedy si lahnem, poležím aspoň hodinku-dve napr. pri telke a je všetko ok. Ale užívam ráno a večer MagneB6-to je výborná vec - ráno sa cítim ako znovuzrodená.

adrina
11. mar 2008

dracik..mňa vytáča všľetko..a hlavne moj muž...či to urobí tak ,alebo hentak..vadí mi to...a nedajbože aby na mňa krivo pozrel 😝 😝

lumah
11. mar 2008

adri tak to isté je aj u mňa, ked varí stále ho dirigujem, niekedy je zo mňa na nervy. 😝

kada
11. mar 2008

no baby moje ja to mam asi najhorsie ja kazdeho poslem do ......... 🙂 nemozem nadavat
kazdy mi leze na nervy neznasamludi
uz mi hovoria aby som uz porodila ze som neznesitelna ale ja si to nemyslim 😀 😀 😀 😀
dracik to je v pohode daj si megnezium pomoze ti toa ser na robotu nestoji ti to za to vsak cakas krasne babatka
a ten tlak dole to ta bude bolet aj cela skatulka 😀

adrina
11. mar 2008

neviem..som taká nepokojná..neviem sa vpratať do kože...všetko mi vadí, s ničím nie som spokojná..ani neviem, čo chcem...hrúza...sama so seba som neľťastná

kada
11. mar 2008

neboj adri to prejde ked porodis vsak to poznas

lumah
11. mar 2008

dracik presne tak, mala by si sa dať vypísať, nestojí žiadna robota za to.
kada s tou šktaulkou máš pravdu-ja to tiež tak cítim, že ma niekedy bolí celá, ked dlho chodím.
adrinka ja som minule nevedela čo ranajkovať, každu pol minutu som mala chuť na niečo iné.
Idem si lahnuť.

adrina
11. mar 2008

hej..a dovtedy privediem celú rodinu do šialenstva 😀 😀 😀

dracik1
11. mar 2008

baby, vy ste zlate 😝 a ti nasi muzickovia to trpia 😀

kada
11. mar 2008

dracik tak radsej ostan doma uz nechod do roboty

adrina
11. mar 2008

moje dieťa sa dnes rozhodlo vykopať z bruška....a včera, keď sa malo vrtieť, tak spinkalo

kada
11. mar 2008

adri ja to mam to iste ked som tam bola tak sa otocil a pridem domov tak mi len brucho nadskakuje

adrina
11. mar 2008

kada...sú tie babatka dobre prešibané 😵 😵 😵

kada
11. mar 2008

no to su uz sa tesim ked ho uvidim nazivo 🙂 🙂

mirica
11. mar 2008

dráčik - my máme tiež to najhoršie za sebou - to sme stihli v septembri - nábytok máme komplet z minulého roku- dokonca aj ten do detskej( okrem detských postieľok - ale tie sú už prichystané, len ich treba doniesť) ....už taká zlá bude len chodba - ale aspoň pri tom konečne zmizne naukladaná dlažba a kachličky . v detských to bude len o stenách ( nové omietky a farba).......no a potom zostanú , len obývačka a spálňa (steny) - to by sme mali tiež stihnúť do pôrodu ( ale aspoň 2 mesiace dáme pauzu)- na regeneráciu 😀

ale mám veľmi chápavé detičky - sú pekne v kľude , žiadne problémy ,ani nič neopúcha , netvrdne - len nech to tak ide pekne ďalej 😅 - len bruško mám veľké 😅

lumah- ja mám väčšie bruško ako ty 😀

mirica
11. mar 2008

babuľky - ja vytočím najdrahšieho , no a potom mu poviem : tak a teraz si hovor" nesmiem zabiť mirúšika , lebo čaká moje detičky" 😀 😀 - no ale potom radšej zdrhnem do inej izby 😀

dracik1
11. mar 2008

baby, dobre to povedala pipi....s tehu knizkou sme vyfasovali aj kelnu....moj drahy by sa urcite nerozhybal.....asi by sme sli na nejaku dobru dovolenku...

dnes zavesil do chodby konecne aj bajky....z mojho odmontoval kolesa, tak tam visi moj krasny bajk na ktory nenasadnem este dlhooooooooooo....ale este je na na nom trochu blata z minuleho roka...zakazala som mu to umyt...aby som si pripominala aka som bola bajkerka 😀 ....uz sa tesim ako tym nasim prtusom kupime bicykliky a pojdeme sa bicyklovat....aj tak ma vsetci traja asi za chvilu budu na kazdom kopci cakat...ale ja sa nedam a budem trenovat 😀 😀 😀

mirica
11. mar 2008

ja pre dnešok končím , bežím domov a idem baliť 😖

majte sa pekne 🙂

pipka
11. mar 2008

dracik 😀 😀 😀 😀

minule sme doma rozoberali, ze kto ma aku farbu kachliciek...lebo sa chystame robit kupelnu, a ani neviem ako dosla rec na teba, ze ake kachlicky mate v kupelni a Vilko mi zatavi, ze to ona urcite nevie, ale ked sa jej opytas, aky ma bike, tak ti povie do detailu... 😀 😀 😀 tak to som sa skoro pocikala od smiechu 😀

ale uz mame termin prerabky, tak snad do konca aprila to budeme mat za sebou. Potom uz len vymerat roll-door , vymalovat a nech mi len nosia a skladaju nove nabytky, to si uz budem vychutnavat 😎 😵 😵

kada
11. mar 2008

ahojky pipi tak co nove co povedal doki pis
ja somstrasne zvedava

pipka
11. mar 2008

ajoj kadus,
no tak zajtra ma poslal na genetiku na Americke nam...este to musim najst... 😅 a potom v utorok idem do GF na utz k dr. Feriancovi, ktory bude robit aj amnio, potrebuje skontrolovat, ci je dost plodovej vody atd...a potom dohodneme termin samotnej amnio, tak zatial som o toto mudrejsia...len nech uz to mam za sebou... 😒 😉
budem vas stale podrobne informovat 🙂

ingulka
11. mar 2008

babenky... dakujem za odpoved... na idem k dr.Dankovcik ... uz som objednana po Velkej noci...
uf, ked mam ist na lacno, tak to bude pre mna velmi velmi zle ;( aj pocas noci zijem posny roztek aby som dozila rana ;) ... poradte nieco na tehu nevolnost ;)

pipka
11. mar 2008

ingul, v niektorych lekarnach predavaju take lizatka na tehunevolnost, volaju sa GRAVIPOP, ja som ich videla aj tu na koniku ich jedna babulka ponukala v bazari, ale v Cechach ich maju urcite....ak nezozenies, daj si rano nalacno sucharik, aj to zabera. 😉

mirica
12. mar 2008

ahojte - 😀

tak moje včerajšie balenie sa nekonalo . Po ceste domov do mňa na obchvate narazilo auto(chlapec nedobrzdil) tak som tam strávila 40 minút - a to boli policajti na mieste hneď , lebo o 30 metrov ďalej merali rýchosť... 🙄
potom som prišla domov a prieteľ balil s Maťkom ,a mne nedovolili , že mám ležať . No a potom večer sa ma priateľ stále vypytoval , či som si určite neudrela bruško- potom , že určite hej , len mu nechcem povedať 😝

ja neviem či si myslí , že som blbá - ale keby som si narazila bruško , auto by som tam nechala a volala sanitku , nech ich (bábätká) okamžite skontrolujú- však musí vedieť , že čo sa týka fazuliek som až hysterická 😅

mirica
12. mar 2008

pipka- to je tak ako je medická záhrada , z tej strany ako sú električky - tam je taký žltý dom , a sú tam brány.
keď vojdeš do tej čo je oproti pumpe ,zahneš poprava sú to prvé alebo druhé dvere 😀

dracik1
12. mar 2008

mirica.....to je hrozne...ja by som tym mladasom auta do ruky nedavala pokial nemaju 25 r a nie su trosku uvedomely....ved len v spravach furt ukazuju ake havarie mladi sposobili 😠 ....debil na entu......... 😠
hlavne, ze sa ti nic nestalo a neudrela si sa
ingul......musis to vydrzat....je to hrozne s tymi nevolnostami, riadne sa vecer natlac...

pipi, to je pravda, ze o bajku ti poviem vsetko 😀 ale aj byt mame vysperkovany ...teda v ramci financnych moznost 😀 tiez si viem predstavit, ze by som nahradila komody a kniznicu nabytkom z Casa Mia alebo Jawa 😀
my mame v kupelke velke okno a mame ju svetlu........ale vy tam okno nemate , najlepsie je nejake pekne pastelove farby...napr. zachod mame uplne tmavy a kupili sme velmi pekne kachlicky take velke zlte v Hornbachu...drahy si vymyslel zavesny zachod....bol drahy ako slak / hlavne ze kocik za 20 litov sa mu zda byt drahy 😠 / a tak sa baby z neho vyteuje ako maly chlapec, no chapete to?????????

inak mam novu prezyvku : DINO - podla nejakeho kresleneho dinosaura....ze vraj mam presne take iste brusko ako Dino, len chvostik mi chyba 😀

ingul, dr. Dankovcik je uplne to naj co mozes mat 🙂