Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
6. apr 2008

halooo, to tu nikto nebol? 😕 😨

lumah
6. apr 2008

pipka ja som tu až teraz, ale vidím, že tu zas nikto nie je.

lumah
6. apr 2008

kada mali by, ved sa používajú už jednorázové, tie klasické len na doplnenie pod poštolky. Baby väčšinou kupujú len 20 pre jedno. Ak nie, dokupime lahko. Odporučam kupovať v zdravotníckych pottrebách-sú najlacnejšie zatial čo som zistovala.
Pipka kedy budeš vedieť vedieť tie výsledky z amnio?

pipka
6. apr 2008

lumah, idem tam vo stvrtok na dvanastu 😅 dufam, ze odchadzat odtial budem usmiata 😵

kupovala si aj take obrazkove latkove plienky, ci len klasika biele? Lebo mna lakaju kupit aj par kusov s obrazkami 😎

mirica
7. apr 2008

pipka- držkám palčeky nech je všetko OK - nakoniec prečo by nemalo 🙂
aj ja som si povedala , že na kĺbiky kúpime biele a potom ešte zopár obrázkových 😅 - keď sú také pekné 😵

lumah- ja som kúpila pre istotu poštoliek 6 - lebo pri chlapcoch je vyššia spotreba - mne maťko spával na brušku a zobudil sa kompletne prečúraný ....je pravda ,že spal už dva týždne po pôrode od 18,00 do 6,00 bez prerušenia tak že asi preto - ale dúfať , ža aj títo dvaja budú tak pekne hajať predsa môžem no nie? 😅

baby ja som celý víkend upratovala , všetko ma bolí ☹ . ale keď chlap nevie tak poriadne poupratovať , a ja som chcela čistúčko 😢 - no a tak sa teraz nevládzem poriadne hýbať 🙄

ceeruti
7. apr 2008

Pipka,na dnešek přeji hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tfuj tfuj,at je vše v poradku a ono je!!!!!

kada
7. apr 2008

cafte babule ako sa dnes mate idem trosku varit dnes to bode super rizoto
ceruti pipka tam ide az vo stvrtok myslim pre tia vysledky
baby ja som asi pribrala dalsich 5KG a pritom drzim dietu ja neviem 🙂 ja som uz ako slon
najprv idu cecky potom brucho a na koniec idem ja no jedna hruza 😀

ja som tiez kupila obrazkove a postolky mam dvojo tak dufam ze bude stacit

adri a kde mas foto princezny 🙂 z 3D

mirica
7. apr 2008

kaďa - ja sa tiež neprejedám , a už vážim 100 kg 😖 ......no presnejšie je , že nosím teraz elastické nohavice 42 , normálne sú mi dobré 44 .....skúšala som 46- tie su mi ešte dosť veľké ...ale doki mi povedala , že naberám vodu - je to vidno na nohách aj rukách - vraj to dosť urobí čo sa váhy týka ----no ale pozitívne je , že po pôrode to ide rýchlo preč 😀

ja som u seba zistila , že keď chcem aby šidielko alebo bacuľko kopali , tak stačí , keď si lahnem na ten bok , kde je jedno alebo druhé - a do pár minút už kopú - už nepotrebujem sono - tak som konečne prestala stresovať 😀 😀

kada
7. apr 2008

no mirica tak ja sa nemusim ani tocit tento moj maly chrust dnes kope uz od pol piatej
a dava si pol hodinove spanky 🙂
dufam ze taky nebude ny zivo 🙂

mirica
7. apr 2008

kaďa - 😀 oni tiež kopú celý deň , šidielko trochu viac ako bacuľko . Len keď sú v kľude tak sa takto dá u nich vyvolať okamžitá reakcia 😅

no poviem ti z vlastnej skúsenosti , že je lepšie ak je cez deň hore trebárs aj každú hodinu , len nech v noci hajá pekne bez vstávania 🙂 Maťko spal v noci 12 hodín , potom sa cez deň krŕmil každú 1- 1,5 hodinu , ale keďže som sa v noci vyspala , tak mi to vôbec neprekážalo 🙂

pipka
7. apr 2008

juuj mirica ako ti zavidim, ze uz mas cistucko 😅 my buduci vikend zaciname s prerabkou, tak uz nech to mam za sebou 😉 😉 😉 sa tesim, ked uz budem mat aj ja cistucko a budem vecicky nakupovat, prat a ukladat do novych skriniek 😀 😀 😀

mirica
7. apr 2008

pipka - ono by to bolo fajn, keby to tak zostalo , ale budúci štvrtok budú robiť spálňu a balkón - tak že bude zase neporiadok ☹ no ale potom už snáď bude koniec. 😅

aj ja sa už strašne teším na ukladanie opratých a vyžehlených vecičiek do skriniek 😵 😵 hrozne hrozne mooooc 😀 potom pofotím nejaké vecičky aj do albumu 🙂

adrina
8. apr 2008

ahoj baby...ako sa mi máte??ja som si spravila voľno, až o stredy som doma..potrebovala som pauzu..trošinka si odýchnuť...lebo posledný mesiac bol hektický..
kada, mirica..tak som priberala pri chalanoch..hádam, už len pri pomyslení na jelo som bola tučnejšia...xixi..žiadne stresy..schudnete po pôrode...
mne ako váha stála, tak teraz mám ešte o kg menej...že vraj sa nemám stresovať..sa stáva..keby ma ta nechuť do jedla vydržala aj po tehu 😉 😉 😉
ja teraz behám po nete, chcem sušicku na prádlo..tak robím prieskum trhu
v byte ešte dvere nie sú dovymieňané..ale momentálne to neriešim..nechce sa mi..lebo mám všade oridok..a nechcem mať bordel..xixi
moja babuula sa hlási celý deň..aj v noci ma občas zobudí jej kopanček...
kočiar som si už vybrala..mám v albume..len rozhodujem farbu... 😵 😵

kada
8. apr 2008

cafte babule tak ako sa dnes mate
malynky je taky zlaty teraz sa zacal vypucovat tak si da chrbatik aby som ho hladkala a ked prestanem
tak este viac sa vypuci to je take rozkosne 🙂

adri ten kocik cerveny ale podla mna maju umele kolieska a mozu sa lahko zlomit podla mna je to neaky smejdik
chod sa nan pozriet z blizka je to take labilne

ceeruti
8. apr 2008

ahoj holky,
kada-jé,děkuju,ja jsme poslední dobou nejaka vypatlaná 😀
Koukam,že už jsi 30tt-to utíka 🙂
A ja mam poslední dobou spovou nemoc..to je hrozny,ja snad zbytek těhu prospím..
Takže se jdu opet natahnout 😠

kada
8. apr 2008

ceruti ja nemozem spat lebo potom nebudem v noci 🙂

pipka
8. apr 2008

adri, ten cervenyyyyy je kraasny 😉

adrina
8. apr 2008

kada...na obrázku je s plastovými,ale ja kupujem s nafukovacími..kočik som testovala naživo..a je suprový.. 😵 😵

kada
8. apr 2008

tak dievcata hanbite sa dnes tu nikto neni
len ja 🙂

adrina
8. apr 2008

a ja som nič??

pipka
8. apr 2008

kada aj ja som tuuuuuu 😀

loss
8. apr 2008

adrina aj mne sa paci ten cerveny
pipi ahoj ako sa vam dari?

pipka
8. apr 2008

adri, ale nebude ta vanicka mala? Mne sa tieto moderne nove kociare pacia, ale su tak pre babo max. do 5 mesiacov, potom sa ti uz do vanicky nevprace, musis dat do sportaku 😅

lenka20
9. apr 2008

ahojte tehulky, ako sa mate 😉 vyzera ze dobre zlaticka, len sa pekne opatrujte. pipinka drzim palce na zajtra, urcite bude malicka OK 😉 nevidim tu este dracika, dracik, ako moja, uz si domka 😕 😵

adrina
9. apr 2008

pipi..ja som ho otestovala naživo..nie je najväčšia..ale ani najmenšia..dá sa..aj tak vo vaničke do nejakých 6mesiacov..dlhšie určite nie 😉 😉 ..skúsennosti od chalanov

nana77
9. apr 2008

ahojte dievcata!
neviete nahodou, ako sa ma drcik? este je v nemocnici? do nasej temy sa uz dlhsie neozvala tak dufam, ze je vsetko v poriadku!!
prajem vsetkym pekny den! 🙂

adri - velmi pekny kocik 😉

kada
9. apr 2008

cafte tehule tak ako sa mate ja sa dnes slnim konecne svieti slnko

kada
9. apr 2008

halooooooooooooo dievcata tak kde ste dnes vsetky
ja som tu zase sama 😀

meggietn
9. apr 2008

Ahojte baby, ja som tu nová...som po IVF , 14.februára mi boli vložené 2 embryjká, ale chytilo sa len jeno. Na prvý krát. Nesmierne sa na to naše bábätko tešíme. Ved po 4 rokoch si konečne zaslúžime bejby. 🙂

kada
9. apr 2008

megietn gratulujem k babatku a moc drzim palce opatruj sa
davaj si na seba pozor 😵