Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

ceeruti
25. apr 2008

Lumah-nebooooooooooj,dnes už jsou lékaři kouzelníci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I kdyby se kluci narodili,tak je to sice opravdu hodně o plicích,ale opravdu už je 33 tyden na dvojčatka v poho!!!!!Z diskuze kveten 2008 porodila chlapecky ve 30tt ajsou v poradku,sice jeste tusím v nemocnici,ale jsou to silní kluci!!!!!

pipka
25. apr 2008

ajojte 😵
mandy, tak mne to zacalo nieco pred 20tt tusim, ale asi to je individualne. Ale vraj je to uplne normalne, tak ja sa neznepokojujem 😉
inak, kraaasna burka je teraz u nas 😅 🙄 ..a tak som sa tesila, ze bude pekny vikend 😒

mirica
25. apr 2008

mandy - neboj, mať to nemusíš - ja to tiež nemám - ono je to od toho ako si na tom so zvieračmi - ja som to trénovala od malička (robila som ľahkú atletiku )a ani pri malom som nikdy únik nemala ...ani pri plnom zásahu nožičkou do mechúra ...

baby ja mám zase iný problém - ja začínam dosť silno tiecť z pŕs - doteraz som mala asi meciac a dačo , len také priehladné - ale teraz je to už mliečno biele 😕 pri malom som mala priehľadné až do pôrodu a až potom to zbelelo........dúfam teda , že sa moje telo nechystá už rodiť 😖 bojím bojím 😔

pipka
25. apr 2008

mirica, to bude asi to mlezivo, nie? 😕
ja teda z prs nepozorujem nic vytekat...ale sak sa spytaj, ked pojdes do poradne 😉

lumah
25. apr 2008

ceeruti no tak to ešte aby som potiahla aspon 4 týždne, teraz končím 25tt. Ale keby sa zadarilo, mihol by byt 36ukončeny,,, 🙂
adri a z čoho bola tá infekcia?
Mirica to o tom vytekaní z prs počas tehu počujem prvý raz-ja som to nemala ani pri dcere až ked som porodila. 😕

pipka
25. apr 2008

lumah a kde mas fotku s konikom? 😕 ☹ ta bola pekna...

veracruz
25. apr 2008

pipka, aj tato je pekna, tu ma s bruskom 🙂

lumah
25. apr 2008

dala som tam najnovšiu z Červ, kamena, ale nie je ma tam vidno, dám tam asi inu.

pipka
25. apr 2008

daj tam iba fotku bruska 😀

pipka
25. apr 2008

lumah, mrkla som ti do albumu a ja mam pre hanku kupene taky isty rybkovy komplet z H&M ako mas ty pre drobcov...mozme ist spolu na prechadzku a budu ako trojcata 😀 😀

mirica
25. apr 2008

pipka- 😅 hej volá sa to tak - len som si nevedela spomenúť ako sa to volá ...... a čo tvoja prerábka? už sa aspoň ozvali ?

ja som si zas myslela, že to má každý 😕 ani by som to neriešila, keby to zostalo priehľadné - ale teraz to vyzerá normálnne ako mlieko 😕 budem sa musieť opýtať .....

ináč o mojom spôsobe pôrodu sa rozhodne 6.5. - držte mi palce 😔

lumah
25. apr 2008

pipka to vážne? Jeeeej super, blo tasm asi 5 vecí v tej suprave-j ty máš takú? My sme to kupovali ako prvé pre deti v HUME, ked sme ešte nervedeli čo to bude. 😀 Budu vyzerať ako trojčatká tie naše ratolesti 😀 . Tu čapičku a také žlté nohavičky dupačkové mám nachystené do porodnice z toho.
Inak u mám viditelnu fotku, pred chvilou ma fotil drahý v posteli v jeho vytahanom tričku-ešteže tam nie je vidno tie flaky po jedle, čo mi dnes skončili na bruchu. 😝

adrina
25. apr 2008

lumi..neviem z čoho je tá infekcia..vraj tehotky sú náchylné na všetko 😔 😔 😔

pipka
26. apr 2008

mirica, tak budeme na teba mysliet 😉

no mne sa murari po dlhom urputnom boji ozvali, ale len sms bez odosielatela, ze ma nejake problemy a moze najskor o 5 tyzdnov, tak som sa nas.... 😠 a zacala som oslovovat ine firmy, buduci tyzden pridu na obhliadky, tak snad aspon jednych vyberieme...samozrejme zalezi aj od ceny... 😒 😅 ale aspon mi dali take terminy, ze do tyzdna by vedeli zacat...tak snad pochodime...myslite na mna 😵

lumah, ja som to kupila u nas v H&M, tusim 6 kusov tam bolo, aj ciapocka, podbradnicek, tricko, dupky, gatusky, bodynko...ja to vezmem do porodky cele a tam uz nieco dokombinujem Hanke podla aktualneho pocasia 😀

ale lumi, ved si kocka na tej fotke 😵

dracik1
26. apr 2008

pipi ahoj, to som rada, ze by sa Vam podarilo zohnat murarov tak skoro...
mirica mne tiez vytekalo take bielohnede z prs a zaspinilo mi to pyzamko 🙄 a neboj sa, urcite z toho neporodis...len si davaj na seba viac pozor a nenamahaj sa v praci ani doma...,jedna baba z dvojiciekovsej temy porodila babatka dvojciatka v 26tt lebo jej odtiekla plodova voda, drobci mali cc a650 g ale su v inkubatore a pekne priberaju....

kada
26. apr 2008

cafte babule tak vidim ze ste toho vela popisali 🙂
mirica toho vytokun sa neboj to je mlezivo to mam aj ja neboj s toho neporodis 😵
lumi aka fotka dobra

pipka
26. apr 2008

dracik, no este nemame vyhrate, no aspon je to snad na dobrej ceste...tak drz palce 😉

kvetinka78
26. apr 2008

ahojte babulky, ja som sa tu ozvala prý krát pred dvoma týždňami, a hneď potom ma brali do nemocnice, kde som už druhý týždeň. Mám maternici stále veľký hematóm, dôsledkom čoho krácam a mám stále kraý výtok. Ale nijako špeciálne ma neliečia-už mi vysadili utrogestran a beriem ascorutin, magnézium a železo a ležím. Vôbec neviem, kedy ma pustia. Čo treba urobiť, aby sa mi pri mene objavil zýždeň tehotenstva? Držte sa

murasek
26. apr 2008

ahoj kvetinko, klikni si uplne nahore na nstaveni a tam je datum posl. MS a pak uloz zmeny, to je vse!!

pipka
27. apr 2008

kvetinka, v nastaveniach vlavo hore na obrazovke, klikni a postupuj podla pokynov 😉

dracik1
27. apr 2008

kvetinka, to mi je luto, ze ta babo takto trapi....ale lepsie lezat v nemocke , ja som bola v nemocke tiez 2 tyzdne, nevedela som dockat kedy pojdem domov...ale keby som mala problemy tak je to fakt bohuzial lepsie v nemocke

pipi, neboj, ty si sikulka a organizator, vsetko bude tak ako ma byt 😀

pipka
28. apr 2008

dracik 😀 😀 😀 ze organizator...to mi aj Vilko hovori, ze mu organizujem zivot 😀 😀

loss
28. apr 2008

pipi ahoj
ako sa mate malicka uz kope o 106 ze?Som rada ze tak krasne rastiete kolko si uz pribrala?
ja to mam dnes za 14dni uz sa neviem dockat aj ked porodu sa trochu bojim

pipka
28. apr 2008

ajoooj lossik, dlho som ta zhanala, bola si v nemocke? 😕 co nove? 😕

my sa mame ok, mala rastie o dusu a o dusu aj kopka 😵 zatial som pribrala 7 kg, ale staci... 😀 mala my okolo 600g a nieco cez 25 cm 😉

lumah
28. apr 2008

pipka supeeer, mala rastie ako z vody. 🙂 ja idem zajtra do poradne, ale dnes sa cítim trochu blbo tak polihujem.

adrina
28. apr 2008

ahoj babenky....som vás chcela pozdraviť....

lumah
28. apr 2008

adri a ty sa ako citiš? Kedy ideš na matersku? 😀

dracik1
28. apr 2008

ahojte babule.....´hlasim po dnesnej kontrole, ze tehu cukrovku nemam a hlavne moj stav sa uplne zlepsil...to samozrejme neznamena, ze mam zacat behat ako diva 😀 lebo som mala uz obcas nervicky , ze porodim skor

pipi, aj nase mali v 24tt cca 660 g, to je dobre 🙂 , len sa tak vytesujem, ze snad maju uz aj 1 kilo......ked sa vecer obraciam v posteli, strasne ich citim ako su velki 🙂

adri, ako, este robis? a mala co, poslucha v brusku, vidim, ze jej menite mena 😀 a Petra je pekne meno

lumah
28. apr 2008

dracik zdrava baba nemoze mat cukrovku, tak je jasne že si ju nemala ani ty. 😀
tie nervicky že porodim priskoro mam každu chviiu, ked to preženiem pri domácich prácach alebo vela chodím a tak... Potom ležím poviine aj celý den v posteli.. 😝
dracik idem zajtra prvý raz do rizikovej poradne na Antolsku-nevieš či mi budu robiť aj uzv? Uť by som chcela vedieť kolko vážia drobci.

tanitta
28. apr 2008

Ahojky babulky;).. potichucku nakukujem 😎 .. v piatok mam utz.. dufam ze tentokrat a uz naozaj pridem sem 😉 ... opatrujte chrustikov... pa