Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

dracik1
28. apr 2008

lumi, neviem co ti bude robit utz...ale skor asi nie, lebo na ten sa treba objednat...skor ta pozrie, zoberie krv a objedna na utz....a prosim ta , neprehanaj s domacimi pracami...mne drahy nedovoli robit nic 😀

gabika24
28. apr 2008

ahojte.
ja som bola dnes v poradni a na sone, bábätká sú ok, stále sa v brušku vrteli, také to bolo zlatučké... tak som sa vytešovala...
pekný zvyšok dňa všetkým...

pipka
28. apr 2008

tani budeme ta cakat a drzkame palceky 😵 😵 😵

ja mam zajtra poradnu, tak dufam, ze Hanka je ok a nedozviem sa nic zle 😒 😉
kedy vam robili tie vysetrenia na cukor? Uz pomaly to mozem ocakavat aj ja...ze? 😕

kada
28. apr 2008

ahojte tehule 🙂
ja sa stale slnim aj vcera som sa slnila no jedna nadhera
konecne je pekne pocko ale ma sa pokazit no nic moc 😒
pipi mozes to ocakavat kazdu chvilku tu cukrovku teda test na cukor 🙂
neni to nic zle je to uplne v pohode
tanita neboj vsetko bude ok
gabika drzim palce
dracik uces ti este drzi 😀 😀
lumi adrinka ahojte 😵

pipka
28. apr 2008

kada tesim sa na tu sladkokyslu zbrndu 😀 😀 😀 dracikovi chutilo...ak mne nebude, tak tajne odlejem do flasky a zanesiem jej 😀 😀 😀

adrina
28. apr 2008

mám sa fajn..bruško mi neskutočne podrástlo..hlásim+8,5-9kg...xixi...princeznička rastie.riadna divoška..kope ako malý futbalista....

pipka
28. apr 2008

u nas tiez zvyseny vyskyt kopancov...najma vecer 😀 😀 😀 zeby baby chceli chalanov dohonit adri? 😕 😀 😀 😀

kada
28. apr 2008

no ja hlasim 20KG jedna hroza 😀 nevadi potom to dam dole
brusisko mam riadne boze len uz nechcem aby rastlo aby mi nepopraskalo
a kope velmi az moc a dnes je to hrozne brucho sa mi strasne moce a hybe je to mile 😀

dracik1
29. apr 2008

ahoj kadusa, uces este drzi, dobre si ma ostrihala.... 😀 , baby, ja som pribrala ani nie 10kg...sa mi zda, ze mam male bruch na dvojky 😲 , ale je zasa pravda, ze som mala pas predtym cca 64 cm a teraz mam 100 cm, tak je to snad dost 🙂
pipi, co murari? test na cukrovku sa robi od 24-28tt, u nas su kopance take striedave...deticky su dost lenive.....niekedy aj 2 dni citim len take slabe hmyrenie....

kada
29. apr 2008

cafte tehule dracik moj muz ta videl a povedal ze videl len velke bruchoí
vsak ty si chudunka a len brucho mas 😀 aj ja mam sto 😀

ceeruti
29. apr 2008

Ahoj těhulky,určite Vás poteším,ja jsme +18 kilo 😀 Mate radost 😀

mandy55
29. apr 2008

ahojte tehulky, chcela so sa vas opytat boli ste niektora pred tehu na laparke a mate jazvicku aj v pupku?
ak ano ako to znasate teraz ked rastie brusko? mna uz moja jazva dost boli a roztahuje sa. ☹

kada
29. apr 2008

mandy moja kamoska mala tri laparky a teraz je tehotna a caka dvojky a ju nic neboli skus sa trosku viac kremovat
mozno to pomoze 😵

ahojky cerutiako sa mas uz sa ti to krati to je super
zachvilku budes drobca drzat v naruci ja ti takzavidim juuuuuuuuuuuuuj 🙂

lumah
29. apr 2008

ahojteeeeeeeeeeeeeeee 😀
dracik robil mi uzv, najskor ma objednal ns piatok, ale iked ma počuval, vraj nepočuje ozvy tak ma vzal hned-jasne že štupli su v poriadku, len boli utajení, lebo ked ma vyšetroval, dobre že mi do krku nestrčil tie prsty, tak štuplíci stíchli. 😝
Su už takí velkííííííííí!!! Jeden mal 950g a druhý 800g a obaja su hlavičkami dolu, ale pohlavie mi nevedel určiť, lebo su obaja chrbátikami otočení dopredu. Všetko mám ok. 😀

pipka
29. apr 2008

dracik, murari maju dnes dojst na obhliadky, hned z troch firiem postupne, tak snad sa s niektorymi konecne dohodneme, jedni slubili, ze mozu zacat hned v pondelok, tak ak daju slusnu sumu, tak super 😉

ja dnes mala poradnu, vsetko ok, uz mam listok na glukozu, mam sa objednat na Mickieviczovu do fakultnej, to mam pesi blizko, tak super 😉 + o dva tyzdne na krv kvoli protilatkam, ale aj to dufam, ze bude ok.

mandy, aj ja som bola na laparke a mam aj v pupku jazvicku, ale mne ju ani vidiet nie je, pupik mam stale rovnaky, ani sa neroztahuje, ani neboli 😉 ale pravidelne kremujem, a dam si vzdy aj do pupku kremu, tak skus aj ty 😵

dracik1
29. apr 2008

mandy, ja mam tiez v bruchu po laparke malu jazvicku...trosku ma to bolelo, ked mi rastlo brucho az som sa bala, ze sa mi brucho roztrhne 😀 ale zatial drzi...
pipi, tak to je super....len aby ste zacali co najskor 😀
lumi, uz som ti pisala, ze mas nejakych obrikov 😀

lumah
29. apr 2008

dracik ja mám tiež jazvu po laparke na pupku a kusok vedla-ale tá jev pohode, no tá na tom pupku sa nastahuje-už si trikrát denne natieram pupok, ma bolí ako sa natahuje-brucho mi rastie len dopredu a mám pocit, že mám na pupku tenulinku kožku, ani dotknuť sa jej nemožem poriadne. 😖
Ty máš ako velkých drobcov?

gabika24
29. apr 2008

ahojte.
mandy55 ja mám tiež jazvu, mala som ju už predtým, než som ostala tehotná s malou a to som pri nej mala fakt veľké brucho. ona ťa nebude bolieť stále, zatiaľ skús naozaj len viac krému.
pekný deň babule..
lumah - pekné váhy detičiek 🙂

ceeruti
29. apr 2008

mandy 55-mam jizvu primo v pupku a ani o ni nevím,jen jak vylezl pupik,tak je víc videt,ale nebolí,nic..
Kado-no kratí s eto,ale asi pujde dříve-cisařem,je pry hodně velika-odhadli to na porodní vahu kolem 5 kil 😅 Víc se dozvím pristí tyden,tak jsme zvedava..

pipka
30. apr 2008

dobre ranko tehulky...este spite? 😕 😀

dracik1
30. apr 2008

cau pipi, ja nie, ale pri pocitaci ma vzdy chyti nejaka mdloba...tak pisem jeden prispevok aj 30 min 😀

pipka
30. apr 2008

tebe je...ja idem do prace, tam ma chyti mdloba, tak sa supnem do postielky k detom poobede 😀 😀 😀
draculik, pomooooc, ja nemozem zohnat murarov 🙄 ☹ vcera tu boli na obhliadku, cakam, ze mi dnes poslu kalkulaciu, ale s terminmi je to horsie, vsetci mozu najskor koncom maja 🙄 🙄 🙄
a ostatnym, co som volala mi povedali, ze najskor v polke jula 😠 🙄 🙄 asi ma trafi slak a Hanky sa ani nedozijem 😅

lumah
30. apr 2008

pipka dracik ahojte! 🙂
Mna bolí hlava dnes-asi z počka.

pipka
30. apr 2008

lumah, sup do postielky 😵

kada
30. apr 2008

dobre ranko babulky tak dnes to pocko je zle nemozem sa slnit
mne sa asi narodi neaky cernosko ked sa stale slnim a mozno sa mi aj narodi
mozno mi tam dali neakeho mulatka 😀 😀

lumi daj si coca colu ked ta boli hlava mne to vzdy zabere

dracik1
30. apr 2008

lumi, to ten blby tlak...mne bolo vcera zasa dost blbo...aj ja mam s tym velky problem....ja uz sama nechodim radsej nikam, lebo sa bojim, ze odpadnem...a pijem velmi vela, denne aj 3 l , takze v tom to nebude.....

kada, tebe sa fakt narodi cernosko 😀 a s menom to mate ao, povolili VAm ho?
pipi, aj koncom maja je dobre, neboj, maj preleti rychlo a za 2tyzdne to mate hotove......lebo ak sa teraz na to nedate, ked bude babo, tak to robit urcite nebudete....

kada
30. apr 2008

ja som sa na to pytala a nebude s tym dufam ziadny problem ja ich serem proste sa tak bude
volat a hotovo 🙂 ze musi byt v neakom kalendari tak poviem ze je v anglickom a hotovo
kamoska dala karmu a ta tiez nieje v kalendari tak co to ma chceli asi len vystrasit

mirica
30. apr 2008

ahojte všetky

aj ja mám konečne nejaký negatívny príznak tehu 😵 keď je teplo zadržiavam vodu a opuchnem celá , ale najviac na nohách 😵

my máme vo vchode na prízemí dvojčiatka - mulatky - neskotočne sú krásne 😀 aj keď neviem po kom , obaja rodičia sú biely - asi vo vzdialenej rodine 😕

my budeme musieť ísť pred pôrodom na matriku - kvôli priezvisku 😖 ble príšerne sa mi tam nechce - musím dokonca doniesť rozsudok o rozvode .... vedeli ste , že ak sa dieťa narodí do určitého mesiaca po rozvode , automaticky je za otca považovaný a zapísaný bývalý manžel - a to aj napriek tomu , že prídete na matriku obaja rodičia dieťaťa? 😕

dracik1
30. apr 2008

mirica, aj my pojdeme na matriku kvoli priezvisku...lebo nie sme zobrati..ja to mojho starsim, ze ked nebude posluchat , tak sa budu volat po mne 😀
inak suseda nad nami ma 2ciatka chlapcov - maju uz 3 roky , narodili sa v 34tt a oproti nam brana tiez su dvojciatka chlapci, maju 16 mesiacov....minule si so mna suseda robila srandu, ze co sme zacarovani 😀 😀 😀
mirica, ja nastastie ziadne opuchy nemam...a dufam, ze po nemocke uz ziadne problemy nebudem mat...dokedy robis?

kada
30. apr 2008

mirica boh vie co budeme mat 😀 😀 vsetky sa nechame prekvapit 🙂