Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
21. aug 2008

pipka no konecne gratulujem a drzim vam palceky no koneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecneeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 to uz mas za sebou hura 😵

mirica
22. aug 2008

pipi- gratulojeeeeeeeeeeem 😵 a držte sa 😵

lenka20
22. aug 2008

pipinecka gratulujeeeeeeem z celeho srdca k hanicke 😵 😵 😵 prajem babatku nech je zdrave a stastne cely zivot 😵 😵

minicka
22. aug 2008

pipi gratulujem k Hanicke, nech ste zdrave a pekne kojene 😵

lenka20
22. aug 2008

mirica, minicka aj vsetky ostatne babulky, ved vy uz ste maminky, ja som teraz dlho nekonikovala, tak dodatocne samozrejme aj vam gratulujem k nadhernym detickam 😵 😵 😵
pocujte ex-tehule, ktore ste rodili v BA - ktora nemocnica je uplne NAJ na porod - pytam sa kvoli segre... a mali ste epiduralku, co si o tom myslite....

mirica
22. aug 2008

lenka - ´dakujem ti .....poradiť ktorá je naj -je hrozne ťažko , lebo to závisí hlavne od dokiho a sestričiek...na koho skrátka natrafíš....
Ja som bola na Antolskej a bola som spokojná - až na to , že ma presviedčali ešte 3 hodiny pred pôrodom(v sobotu o 19,00) , že ešte určite nerodím a ani do pondelka nebudem 😀

lenka20
22. aug 2008

mirica - chlapciatka su nadherne 😵 😵 a vybrali ste im krasne mena 😉

zuzla80
22. aug 2008

Pipka aj ja veeeeeeeeeeeľmi gratulujeeeeeeeeeeem k Haničke, tak konečne si sa dočkala, nech krásne rastiete do krásy a nech vám malá robí len a len radosť 😉

miroslava33
23. aug 2008

ahojte .. chcela by som sa Vas spytať..
navrhuju Vam lekari kedže ste po IVF PNku?

gabika24
23. aug 2008

miroslava33 ja som bola na PN a stále som. a neľutujem. 😵

miroslava33
23. aug 2008

gabika ... a PN Ti navrhol lekar? od kedy asi?
ja o tom rozmyšlam ... nechcem nič pokaziť

taella
23. aug 2008

mne lekár zatiaľ nič nanavrhol , ja sa rozhodnem ako bude ďalej v práci , mám kancelársku prácu , takže nič namáhavé , ale sedieť stále a tlačiť si na brucho , tiež nie je dobré , takže uvidím 😉 Chcela by som to potiahnuť do decembra 🙂

miroslava33
23. aug 2008

ani ja nemam zlu pracu .. len robim s ludmi, a často ma okašlu, okychaju
a občas desne naseru ... čo ma vytača aj viac dni, neviem to hodiť za hlavu

gabika24
23. aug 2008

miroslava33 tak to by si mala lepšie byť doma. ale zas pokiaľ nemáš žiadne problémy a myslíš, že doma by si bola v "depke", tak je lepšie chodiť do práce.
ja som mala rizikové tehu aj s malou, ale podľa mňa to bolo úžasné obdobie 😵 - no nie som doktor - ale nejaké veľké problémy som nemala. na pn som teraz aj preto, že toto sú dvojičky, čo je rizikovejšie ako pri tehotnosti, kde žena čaká jedno mimi.
pri malej mi bruško netvrdlo, teraz občas hej. ale dá sa. 🙂

miroslava33
23. aug 2008

ja mam v brušku len jedno babo, ale som už staršia vrana ..
inak okrem miernych bolesti bruška na večer zatial nemam
žiadne ťažkosti ...

cikyta
24. aug 2008

Ahojte dievčatá,neviete mi poradiť.......Kedy sa dostáva materská knižka?

ingulka
25. aug 2008

miroslava, ja som tiez po IVF, vtedy som mala 33 rokovo a teraz uz mam 34, ale na PN som nebola, ani som sa nejako zle necitila (len cca. 3mesiac tehotnosti boli ranne nevonosti- ale to preslo). Lekarka mi nikdy nenavrhla PN a ja som sa na nu ani netlacila, som dost akcny typ a byt doma by bolo pre mna asi viac stresujuce ako byt v praci.. a to mam pracu, kde som s ludmi, ale aj v kancli.. tak pol na pol... Teraz som uz na materskej a musim si kazdy den vymysliet program, lebo by som "prestavala" cely byt 😀 😀 😀

Je to len a len na tebe ako to citis... Drzim palce...

katy2
25. aug 2008

ingulka ahoj 🙂
uz sa ti to krati... ako to rychlo uteka 😵 😵 drzim palce 🙂

fedra
25. aug 2008

cikyta ... mne dali matersku knizku v 9tt ked som bola aj na odberoch

pipka
25. aug 2008

ajojteee, tak my sme uz s Hankou domka 😉
porod sme zvladli za tri hodky od prvych kontrakcii po narodenie malej, tak som celkom dobre obisla 🙂
nastrihnut ma sice musel, lebo mala dola dost bucko, ale vobec som to necitila, ani sitie, to uz som bola v takej euforii, ze mi bolo vsetko jedno 😉 takze mam 4 stichy, ktore citim skor teraz ako vtedy 😅 😀
ale snad sa to coskoro zahoji, lebo zatial sedim ako kacka na pol zadku 🙄 😅

Hanka mala 51cm a 3600g, a narodila sa 20.08.2008, celkom pekny datum, co? 😕 😀
ked najdem fotak, pridam hned aj fotky 😉

veracruz
26. aug 2008

pipka, gratulujeeeeeeem! hanka je krasna... 😵 a ma super datum narodenia... nech ste obe zdrave a Hanka nech rastie ako z vody 😉

hava77
26. aug 2008

ahojte kocky,
ja som dnes bola na utz v heliku a dr. gatova pocula cudnu ozvenu srdca, tak sa lepsie pozrela a cakame jednovajecne dvojcata 🙂 🙂 🙂 🙂 ten jeden lapaj sa nam rozdelil 😀
takze sme 8+2 a 7+1tt.....predtym nebolo toho "druheho" vidiet....takze nadej na dvojky je tu vzdy 😀 😀 😀 😀
fedri, kvetka, gabika pridavam sa do klubu 😀
som nejaka stastna a pridavam to skoro do kazdej temy 😀 😀 😀 😀 takze sorry

pipka
26. aug 2008

dakujeme 😉

havka tak to je supeeeeeer, este sa budete dlho takto rozrastat? 😀 zeby ste nakoniec skoncili s trojcatami? 😕 😀

miroslava33
26. aug 2008

hava - gratulujem ... je to krasne tešiť sa na jedno šťastičko a zrazu máte dve ...

dicinka1
26. aug 2008

hava gratulujem..to je super!

cikyta
26. aug 2008

havka.....ahoj!To ste mali vloženého len jedného?........Lebo aj my,ale mám velmi vysokú tehot.hodnotu v krvy,tak dúfam,že to nebudú tiež dvojičky......aj ked!Je to omnoho krajšie ako jedno!..... 🙂 🙂 🙂 Gratulujem ti z celého srdiečka.

dicinka1
26. aug 2008

ajoj ciky..coskoro tu bude dalsia sorta.... 😉 mi nove tehulky 😉

cikyta
26. aug 2008

No jasné dici.......ak nás príjmu 😅

cikyta
27. aug 2008

Neprijali 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

taella
27. aug 2008

a čo by sme vás neprijali 🙂 všetky ste tu vítané 🙂 a cikyta gratulujem , akú si mala hodnotu HCG ?