Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
7. dec 2007

VEVA dikesko
PECULA ja sa nerozculujem 😀 ja len tak 😀
idem sa presprsit idem do tej poradne drzkajte mi palceky
PECULA ja sa na teba opytam co to asi znamena

helka1
7. dec 2007

lauritka, testiky ukazu na 100 % pozitivitu, ved HCG sa zacalo produkovat a ono to HCG neklesa prudko, ale pomaly. Dolezita je hodnota, ci to stupa, alebo nie a to sa dozvie len z krvi 😉

lauritka
7. dec 2007

helka ja som myslela, ze aj palicka slabne 🙂 .

zuzla80
7. dec 2007

Prepáčte, že vám vtrhnem do tehu temy, aj keď s niektorými sa poznáme 😉

Pecka, je mi ľúto, čo všetko musíš prežívať, ale ľútosť asi nepomôže, preto by som ti chcela napísať a aj trošku povzbudiť. Keď som ležala pred vyše rokom v nemocnici, tak so mnou na izbe bola jedna baba, ktorá po IVFku ostala tehotná. Musela byť pod dozorom, lebo od začiatku špinila. Počas toho keď som s ňou bola na izbe, tak začal tak silno krvácať, že som rýchlo volala lekára a ten ju vzal na vyšetrenie a vytiahol z nej veľké hrudy zrazeniny. Hneď jej urobili utz a srdiečka bili o 106 (dokonca čakal dvojičky). Pecka ja veľmi veľmi dúfam, že to bol len hematóm a že mrňusik ešte bojuje. Držkajte sa

helka1
7. dec 2007

Lauritka mam v albume testik, tusim 9den od ET, den po nom som isla na HCG a bolo 252, mala tam uz byt riadna tlstica, lebo to bol tusim 20iu test a druha palicka vyskocila az 15 min po ocurani ( to som uz ten test pomaly oplakala a povazovala som to za dalsi zbabrany pokus ) a bola este riadne slaba !!! Ja tym testom az tak neverim 😉, nie len z mojich skusenosti ale aj zo skusenosti inych dievcat.

lauritka
7. dec 2007

ano vidim helka...mne to islo velmi pomaly..ja som mala na 14 den po ET len 32 hcg - ale nastastie uz ciarky len tmavli 🙂

pecka
7. dec 2007

Zuzlik, tak to bol pekny pribeh, dakujem. Este stale nezufam. A dufam, ze malicke bojuje. Idem predsa volat do centra. Tak dam vediet, co mi povedali.

lauritka
7. dec 2007

pecka hned napis. 😵

pecka
7. dec 2007

uz som volala, zajtra rano mam prist do centra a uvidime, tak nemusim cakat do stvrtka

pecka
7. dec 2007

ale krv mi nezoberu, lebo je sobota, ale polodovy vacok, ak sa minevyplavil tym kontrakciami, co som mala, tak ten tam bude. Alebo nebude... su len dve moznosti

lauritka
7. dec 2007

no super pecka. drzim ti palce, aby ti potvrdili, ze mimi je este stale tam .

pecka
7. dec 2007

lauri dik.... a dakujem, ze ste ma aj s kadou donutili zavolat, este ze vas mam 😉

lauritka
7. dec 2007

🙂 tak vidis. do stvrtku by si urcite bola na praskoch a to doslova. 😀

pecka
7. dec 2007

....no to mas pravdu, este ze som mu zavolala 😉

adrina
7. dec 2007

ajoj pecka...je mi ľúto, držím palčeky..daj vedieť ako zajtra dopadneš 😉

pecka
7. dec 2007

ahoj adri, jasne, ze dam. 😉 , idem sa vystret, papa

adrina
7. dec 2007

budem na teba myslieť pecka..teraz len odychuj...papapa mojko 😉

lumah
7. dec 2007

adrinka ahoj🙂 Som sa normálne zlakla, ked som čítala o pecke! Normálne som nervozna včul a ešte viac sa sledujem. Chudatko, dufam že sa to maličké udržalo. 😒

lucia121
autor
7. dec 2007

caute, este ste na mna nezabudli? bola som 4 dni v nemocnici, zacala som krvacat, tak si ma tam nechali, mam hematom, dost velky, ale dietatko je v poriadku.

adrina
7. dec 2007

baby...ja mám normálne depku..čo totu píšete...samé krvácanie 😠 😠 😠
lucia..a teraz čo budú robiť??

lucia121
autor
7. dec 2007

pecka, citam, ze si na tom podobne ☹ akoto, ze si neni v nemocnici?mna brali okamzite, a dnes som sa ledva vyboxovala domov. musim lezat, nemozem ani sediet, lebo, ze to velmi skodi.

lucia121
autor
7. dec 2007

nemozu robit nic, len ma sledovat, toto sa neda liecit, len prezit 🙂

adrina
7. dec 2007

a z čoho je ten hematom???

adrina
7. dec 2007

ci pána baby..držím vám palčeky

lucia121
autor
7. dec 2007

hematom je z nicoho nic 🙂

lucia121
autor
7. dec 2007

ale aspon viem, ze maly pekne rastie, dlzkou je 4 dni popredu 🙂

adrina
7. dec 2007

lucia..aspoň jedna positive správička

kada
7. dec 2007

cafte tak som tu no babenky moje prezivate to iste co som ja prezivala
nebojte sa vsetko bude v poho
ja sombola sa pozriet na mrnusa tak tam skakal premety robil a srdiecko nam bilo o 100 200 PECULA a LUCIA drzte sa

adrina
7. dec 2007

čaf kada...
😉

kada
7. dec 2007

adrinka tak ako sa mas je ti este zle
ja furt tykujem