Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
7. feb 2008

neboj dracul, vsjo budet v parjadke 😀 😀 ...skoda, ze tu nemam azbuku 😀 😎

kada
7. feb 2008

dracik mne je to jedno ako chces mozem aj ja tebe alebo ty ku mne pepo nebude doma tak mi je to jedno
alebo ty pridi ku mne lebopepo nebude doma ajzuzka ta rada uvidi 🙂
mozeme sa stretnut v sobotu a ty mi povedz kedy len nie vecer 😀
ahoujky pipi co nove

dracik1
7. feb 2008

tak mozem v sobotu doobeda?????dojdem????

kada
7. feb 2008

DRACIK kuk IP a kedy by ti to vyhovovalo mne asi okolo 11hod co tebe?

adrina
8. feb 2008

brééé ránko tehulky 😉 😉

kada
8. feb 2008

dobre ranko babule dnes idem na kontrolu tak mi drzte palceky 🙂
dufam ze bude vsetko ok

kada
8. feb 2008

dracik vobec mi to nevadi ja budem len rada lebo uz mito chyba aj kamosky som
vecer robila asi do jedenastej vecer 🙂

dracik1
8. feb 2008

kadula, drzim palceky, ale urcite bude vsetko OK......
adri, ty mas teda ine portfolio fotiek 😀

luham a ty si sa nam kam stratila?

dneska rano som zasa grckala 😠 , dosla som do roboty a este oblecena som utekala na zachod, beee dufam, ze to nebude pokracovat 😲

kada
8. feb 2008

juj dracik to nene dobre ked blvkas ale pozityvnu spravu ti poviem aspon nepriberies ako ja 😀
sestra mi hovori ze somako sumo ale vsak ja som stihlunka 😀 😀 😀 to je for ze som stihlunka

dracik tesim sa NA TEBA ADRI LUMAH NEPRIDETE AJ VY BOLA BY SRANDA
dame stretko u mna 😀

adrina
8. feb 2008

kada..aj by som dobehla...ale dorazí moja mamina...oslavujeme jej narodky...
dracik..baby augustovky ma dokopali,že chcú foto..xixi

lumah
8. feb 2008

fráčik tu sooooooom 😀
kada držím palčeky 😀

lumah
8. feb 2008

kada ešte som ti chcela povedať, že sme zohnali v TT komplet celú supravu peg perego duett cez známych-ideme sa tam dohodnuť poobede, je v tom kočík aj s autosedačkami a možno nám k tomu dá aj fusakotašky-nové to vyjde na 39 tisíc a oni nám to daju za 21, ak by boli aj tie fusakotašky tak počítam 23. Dobré že? 😀

kada
8. feb 2008

ahojte tak vsetko je v poriadku maly sa toci ako paragraf 😀
lumi to je super a ta baba cez mimi bazar nedavala fuso tasky?
myslim ze davala alebo nie

dracik fracik tesim sa na zajtra dame aj neaku farbycku?
nech si fesna ? 😀 nie ze by si nebola

adri no skoda mohla si prist 🙂 tak sa super zabav na oslave 🙂

lumah
8. feb 2008

kada mali sme ísť ešte na jeden pozrieť cez mimibazar do Nitry-tá ma kočík a fusakotašky za 18, ale fusakotašky sa daju dokupiť aj lacnejšie, autosedačky nie. Takto dáme za autosdačky a kočík s návlekmi 21, autosedačky stoja skoro 14 tisíc dve aj s podstavcami
kadi som rada, že je malý v poriadku. 😀

dracik1
8. feb 2008

kada, zatial na farbicku nie, lebo som si vlasy farbila asi pred mesiacom 😀 ale ked uvidis to moje neposlusne seno, budes mat dost 😀 len si priprav poriadne noznicky a efilacky 😀
kadus, tak super, len nech sa toci 🙂
lumi, tak to je dobra kupa......som zvedava ako dopadnem ja, zajtra pojdem na vyzvedy k susedom, maju dvojicky, teraz maju tak 15 mesiacov a maju kocik vedla seba, tak si ich pojdem obzriet ako su tam natlaceny ako sardinky 😀

kada
8. feb 2008

lumoi tak potom nevahaj a ber ten kocik to je super cena
dobre dracik ked nechces tak nechaj tak 😀
jej baby bola somv casamii na starej vajnorskej krasne veci maju tak som hned kamoske kupila do noveho bytu
taku velku vazu a a obrovske farebne listy no proste jedna nadhera aj malemu som tam kupila taku hracku co hra 😀 😀 😀

zulka29
8. feb 2008

Ahojte, KAda, maju tam vypredaje? Lebo tam je všetko taaak strašne drahé...ale krásne 😵

spinka18
8. feb 2008

Ahojte tehuľky. V tejto téme so prvýkrát, ale myslím, že tu mi poradíte skôr, ako v snažilkách. Hlavne dráčik, pipka a zulka (tie poznám zo snažiliek 🙂 ). V pondelok som bola na krv na hcg (bol to 11.deň od ET) a mala som hladinu 663 a dnes som bola znova (dnes je 15. deň po ET) a hladinu mám 4200. Baby je to normálne? Mne sa to zdá strašný nárasť a hlavne strašne vysoká hladina...a začína sa ma chytať panika ☹ ... Ako ste na tom boli vy?

zulka29
8. feb 2008

Spinka, tak super, blahoželám 😵 ...A kedže sa každý deň HCG zdvojnásobňuje, tak sa teš, že je všetko v poriadku...Koľko si si dala vložiť embryškov? HCG vyzerá byť dvojičkovské 😉

zuzla80
8. feb 2008

Kaduš super, že ste v poriadku 😉 .
Spinka neboj, teš sa, že ti HCG krásne stúpa 🙂 .
Zulik paaa
Idem už domka, tak prajem aj našim tehulkám krásny víkend

spinka18
8. feb 2008

Ahoj zulka, dala som si vložiť dve, ale už vtedy mi doktor hovoril, že mám vysokú šancu, že sa mi uchytia obidve.... ale čo som tu čítala pri babách čo otehotneli, tak ony nespomínali až takú závratnú hodnotu hcg. Myslíš, že je to normálne? Premkol ma hrozný strach, keď mi sestrička to číslo oznámila. A doktorovi vraj nemusím chodiť, až o 3 týždne mám ísť na prvý ultrazvuk....

dracik1
8. feb 2008

spinka, fiha, to mas teda pekne hodnoty, ja som mala na 10 den cca 240, na 14 den 1400....
hlavne klud, teskaj sa .......

zulka29
8. feb 2008

Spinka, nemáš sa čoho obávať, prajem ti príjemné tehulkovanie...čo by som ja dala za takú hodntou...aj keď pri mojich 3 vložených by som sa trochu aj bála 🙂

Spinka a ako mohol dr. vedieť/tušiť, že sa uchytia obidve? z čoho vychádzal?

dracik1
8. feb 2008

zuli, asi boli pekne 8 bunkove......a sliznicka tiez pekna.....aj mne to tak hovoril, ze je sanca aby sa uchytili obe...

zulka29
8. feb 2008

Dracik, ajoj, ešte maš draheho fuč? Si sama?

zulka29
8. feb 2008

Mne také nikdy nič nepovedali 😢 ...ani teraz nie, ani predtým ☹

zulka29
8. feb 2008

Baby a mali ste implantačné špinenie niektorá? 😕

spinka18
8. feb 2008

Ahoj dráčik. Ako mám byť kľudná, keď mám takú vysokú hladinu hcg??? 😲 Zulka neviem, ako to dr. mohol vedieť, ale od začiatku stimulácie mi všetci doktori (pri kontrole som mala vždy iného) vraveli, že mám krásnu sliznicu, potom mi embryologička hovorila (mali sme predĺženú kultiváciu), že to jedno (asi to čo bolo najlepšie zo všetkých) sa uchytí určite. No a pri transfere, keď som sa dr. pýtala, že čo mi odporučí, či vložiť jedno alebo dve, mi povedal, že ak mi vloží dve, že mám veľmi vysokú šancu, že sa uchytia obidve...ale z čoho tak usúdil to mi nepovedal. Baby fakt si myslíte, že nemám stresovať a že tá hladina je ok? ☹

dracik1
8. feb 2008

zuli, ja som sa furt na Harbulaka skerila a pytala sa ho...tak mi aj nieco povedal 🙂
zuli, ja som to predimplantacne nemala, lebo v BA to tusim robia iba v Iscare a okrem toho je to strasne drahe...keby to bolo o polovicu lacnejsie a nemusela by som absolvovat teraz vsetky tieto testy tak by som si to zacvakala.....

zuli, uz je vyse 2 tyzdnovc prec, robia prieskum podlazia zeme pre nejaku firmu na strednom slovensku ☹ , dufam, ze v sobotu vecer dojde domov...ale asi ma ani neposzna, lebo za tie 2 tyzdne mi strasne narastlo brucho 😀

zulka29
8. feb 2008

Dracik, myslela som špinenie pri uhniezďovaní či si mala 😉 ...teda ružový výtok, alebo špinenie v čase hniezdenia 🙂

Idem dnes na chvilocku k Pipke, nejdes aj ty? Ale ja len na skok, potom idem do kina 🙂 Rada by som ťa už videla aké máš bruško 😉