Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
5. mar 2008

adri aj ja sombola v 16TT a potom teraz to je taka akcia v ginfine
pozrimoje foto to bolo v 16TT

fiallinka
5. mar 2008

lela78: já nejsem odborník, ale asi ohhs máš, ale jen ten první stupeň - i když kdo ví, jak to rozlišují, ale já mám ty vaj. taky zvětšené, mělo by se to upravit samo, holt to ale asi bude dlouho trvat...

pipka
5. mar 2008

ideme na tretiu, Vilko je dnes cely den doma, tak mi tu beha za zadkom...sa nevie dockat chuda... 😅 😎

pipka
5. mar 2008

adri, my pojdeme este raz tusim v 28 tt 😉 teraz len aby sme skontrolovali, ci je ok a ci ma vsetko co ma mat 😉

kada
5. mar 2008

neboj pipi bude zdravucky alebo zdravucka 🙂

pipka
5. mar 2008

taaak uz sme domka, babatko je kraaasne, normalne nas to tam dojalo 😅 😀 zatial nevieme, co to bude, ale vraj asi chlapciatko, no ale 100% né to bude pri najblizsom utz, v 20tt, potom zacnem nakupovat bledomodre 😀 😀

kada
5. mar 2008

no vidis pipi dalsi chalan no super moc sa tesim 😀

kada
5. mar 2008

pipi aky je krasny to je super cooooooooooooooooooooooo? super pocit ked si ho videla ze 😵 😵 😵

lumah
6. mar 2008

pipka ja sa tiež už neviem dočkať čo to bude, som objednaná v gynfive 20.3. Až potom chcem ísť nakupovať, vlastne aj musím, lebo pánboh vie, dokedy vydržím neskončiť v nemocnici s mojim brušiskom. ponukla sa aj partnerova mama, že však ona nakupi-no to určite!!! 😠 Ja si chcem nakupovať sama!!! Keď budeme vedieť čo to je, pojdeme do rakuska-aj postielky tam pozrieme a tak. Včera som si bola kupiť nohavičky, lebo potrebujem také nízke, aby mi brucho netlačili a kupila som žlté papučky ešte jedny, lebo som mala len jedny kupene ešte na začiatku. 😀 Idem kuk na ten tvoj krásny zázrak. 😀

dracik1
6. mar 2008

pipi, ten je naozaj krasny..... a vyzera to na chlapca....... 😀 , a tie testy super, ze ti dopadli OK...uz mozes nakupovat 🙂

kada, vcer som volala s kamoskou , co isla na matersku, ze cele doobeda pretelefonovala s uradmi ohladne toho, co si treba vybavit....hovorila, ze katastrofa......ale ze napise nejaky manual, aby sme to mali lahsie....

lumi, uz sa k dokine nebudem vracat....od maja si beriem dovolenku, mam este cely mesiac, potom par dni PN a idem na matersku do 32tt.....

kada
6. mar 2008

dobre dracik tak to spis 🙂
lumi preco by si mala ist do nemocky?

lumah
6. mar 2008

kada no neviem, ked čakám dve a už teraz som na pn až dokonca. Mám také brušisko, že niekedy sa kníšem ako kačka a musím stále polihovať. Dnes napr. sa cítim výborne. je to striedavo. Proste je to môj pocit, že budem mať vo vyššom štádiu tehu velmi zaťaženú maternicu a strččia ma do nemocnice-čo by som bola nerada. 😖

lumah
6. mar 2008

kočky vraj ked si hladkám bruško vyvolávam si tvrdnutie bruška a možnosť potratu? To mi tu povedala jedna kočka. Nechce sa mi veriť tomu.

kada
6. mar 2008

lumi ale to len ked si na zaciatku tehu si nesmies masirovat brucho mozes si vyvolat kontrakcie
ja som o tom tiez pocula aj doki mi to povedala tak si ho moc nehladkaj len sem tam 😵

lumah
6. mar 2008

kada tak to som fakt nevedela... a to už mám niečo za sebou ako mamina. 😀

nana77
6. mar 2008

lumi, ja som v 29tt a ked som bola naposledy na poradni, mimovolne som si pohladkala brusko a hned sestricka aj lekar mi povedali, ze si ho nesmiem hladkat, presne kvoli tomu tvrdnutiu co pises (ja s tym mam problemy uz dlho). ona vraj maternica reaguje na to hladkanie stahmi a moze vyvolat tvrdnutie, alebo aj kontrakcie.

lumah
6. mar 2008

nana dík, už si na to dám pozor. 🙂

kada
6. mar 2008

babule kde ste 🙂

ceeruti
6. mar 2008

AHOJKY HOLKY,TAK VÁS ZDRAVÍM UŽ Z DOMOVA..bYLA JSEM SKORO 14 DNÍ V NEMOCNICI-MELA JSME KONTRAKCE,ŠPINILA JSEM-ZPUSOBILA TO NEJAKA INFEKCE.JSEM DOMA NA PROPUSTKU.FAKT JSME SE BALA ŽE RODÍM ☹ I NA MONITORU JSEM MELA KONTRAKCE-ALE NAŠTĚSTÍ TO USTALO..OPATRUJTE SI PUPÍKY A ŠETŘETE SE..

fiallinka
6. mar 2008

ahoj holky, po dnešní návštěvě u doktora hlásím, že to u mně vypadá na dvojčátka 😉

dracik1
6. mar 2008

kada, tu soooom......
ceruti ahojky...davaj si proism ta na seba pozor....porodit mozes najskor v 35tt 😀
fialinka, takze 2 ciatka, ktory tt si?

fiallinka
6. mar 2008

dračik: jestli dobře počítám, tak teprve 4+6... nebo 5+0 🙂

mirica
6. mar 2008

fiallinka - gratulujem 😵 tak , že som sa nemýlila, keď som tipovala na str99 ,že budú dve 😀 😀 xixi

kada
6. mar 2008

fialinka tak gratulujem ceruti davaj si pozor nech sa nic zle netane 🙂

pipka
6. mar 2008

babule, som na nervy ☹ akurat mi volali z GF, ze sice vysledky vcera boli v pohode, ale celkove vysledky AFP pocitac vyhodnotil ako pozitivne 🙄 tak ma caka amnio, ten zakrok mi tak nevadi, ja som s tym ratala, len sa straaasne bojim, aby babo bolo v poriadku... ☹ ☹ jezisi, asi sa zblaznim... 🙄

pipka
6. mar 2008

to mam za to, ze som sa vcera tak vytesovala...asi predcasne 😔 🙄

dracik1
6. mar 2008

pipik, ved sa pozri na tvoje drobatko, vobec nevyzera akokeby mu nieco bolo....je to len plany poplach uvidis.... a co ti vyslo zle? moja naj kamoska z vysky bola na amnoi pred 2 mesiacami, jej vysiel zle pomer DS....ale bolo to OK.....nebojkaj......inak nechapem ako mohli byt vysledky vcera v pohode a dnes nie?????

pipka
6. mar 2008

vcera este nemal celkove vysledky, len jednotlive hodnoty, tie boli v norme, ale oni to potom hodia do pocitaca a tam im to vyhodi vysledok len neg. alebo poz. A moje vyslo pozitivne, tak len dufam, ze sarapatu tam robi to druhe dvojca a toto je zdravucke, lebo inak ma asi porazi...fakt neviem, co spravim, no na amnio idem urcite v 18tt.priamo v GF

dracik1
6. mar 2008

pipi, nebojkaj, bude zdrave ako buk, ked ti drabek povedal, ze ti vyjdu pozitivne kvoli dvojcatu a nie kvoli babatku tak asi vedel co hovori...ja som citala strasne vela prispevkov ohladne amnio a okrem kadusky som nenasla nikoho, komu by sa pozitivne testy odzrkadlili aj na amnio vysledku.....
pipi, mne vysli len tesnotka 1:460 , hranica odkedy posielaju na amnio je 1:300.....keby som cakala len jedno babo, isla by som urcite....pri tomto pomere....

pipi, neboj, neboj, neboj, bude to v poriadku

pipka
6. mar 2008

bojim bojim, ale nic ine mi nezostava, len ist a cakat na vysledok...kiez by bol v poriadku...snad aj do kostola zacnem chodit 😅