Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

mandy55
14. máj 2008

dracik ja to vidim ked pride kamoska s malym a to ho pustime iba do obyvacky a kuchyne 🙂 ma rok a 3/4 🙂 ale vsade ho najdes a samozrejem to co mu zakazes ho zaujima najviac 🙂
neboj ved nejako bude a pokial vam zacnu maly behat este mate dost casu 🙂

mandy55
14. máj 2008

babulky boli ste niektora na screeningu v 1 trimestri? chcela by som vediet ako to prebieha, dakujem

lumah
14. máj 2008

mandy vezmu ti krv len.
dracik ja si to pamatám u mojej dcery-som ju musela naučiť že linka s hrncami je moje posobisko a ona má svoj kutik s hračkami. 🙂

gabika24
14. máj 2008

ahojte. tak ja som po kontrole, všetko je ok, bábätká sú v poriadku 🙂 na sone bol aj manžel a to ste mali vidieť tie raozžiarené oči (ale viaceré ste to asi zažili, že?)... obe bábätká vystrájali v brušku - stále sa vrteli a nechceli sa nechať poriadne zmerať 😉 majú 6cm...
tak sa vytešujeme - ešte stále to mám pred očami... 🙂

lumah
14. máj 2008

gabika gratulujem 🙂

kada
14. máj 2008

ahojte babule dracik neboj nebudem ako celebrita to bola sranda 🙂
a akom sa maju trojicky ? dufam ze su ok daj potom vediet aj moja kamoska ide na cisarak asi v piatok
je 31tt lebo malynky jej prestal rast tak dufam ze bude vsetko ok ☹

mirica
15. máj 2008

ahojte

janka- blahoželám k tehu 😵

gabika- super, nech pekne rastú mrňatá 🙂

lumah- to moje dítko sa nedalo presvedčiť , že linka je moja- najme nie potom , ako zistil , že trieskať na obrátené hrnce vareškami je úžasná zábava , a robí to desný kravál 😀

dráčik - nemáš prosím ťa náhodou tel. číslo do Ružinova , kde sa dá objednať na tie prietoky?

adrina
15. máj 2008

čaves mirica....tak s tou linkou sa mne podarilo dosiahnuť.... 😀 😀 😀
som včera mala voľno v práci, ale beztak mi mobil v kuse vyzváňal.... 😝 😝 😝
dnes už sedím na zadku v robotke..a od rána odpovedám na emaily....brrrr

dracik1
15. máj 2008

mandy, mne ten screening 1 trimestra robili - merali zahlavie babatka, tzv. NT + nosova kosticka + mi doki brala krv a potom to skombinovali s krvou v 17tt na tie AFP testy....

kada, to je hrozne , ked tie babatka prestanu len tak rast....trojicky zatial dobre, len su strasne malinke......
gabika, uplne to prezivavam znovu s tebou 🙂

kada
15. máj 2008

no tak dnes tu nikto neni asi len ja idem sa teda slnit 😀

mandy55
15. máj 2008

dracik dakujem

pipka
15. máj 2008

ajojteee
blahozelam novym tehulkam k babatkam 😵 😵 😵

tak my uz mame v bytiku najhorsie za sebou, uz mame osadenu novu vanu, geberit aj so zachodom, vsetky hlucne a buracie roboty mame uz nastastie za sebou 😉 uz to pomaly zacina naberat formu...tak uz len aby sa nic nepokazilo a fungovalo...klop klop 🙂
teraz prechodne byvame u nasich, tak mam vysunute pracovisko s pc 😀 😀

zajtra idem rano na ten test, inak protilatky mame ok, nastasie 😉

veracruz
15. máj 2008

dracik, no lepsi cas si uz nemohli vymysliet... nasla som tam kopec listov od frajerov z detstva, tak si ich citam, bavim sa a pomaly vyhadzujem... samozrejme pred tym trham... manzel nema rad puzzle, tak dufam, ze ich nebude skladat 😀

pipka
15. máj 2008

veracruz, ja by som si to odlozila, nech sa deticky po rokoch pobavia 😀 😀 😀
ja mam odlozene aj listy co som pisala z pionierskych taborov...typu: "babi, posli mi peniaze..." 😀 😅 😀 a dostala som dvacku 😀

lumah
15. máj 2008

pipka na aký test ideš? Na cukor?

adrina
16. máj 2008

brééé ránečko tehulky....už sa nám to kráti..ja sa tak vytešujem 😵 😵 😵

lumah
16. máj 2008

adri ja ťa asi aj predbehnem. 🙂

adrina
16. máj 2008

noo..lumi..bude ti odpustené..ty s tými dvojkami máš prednosť 😀 😀 😀 😀

lumah
16. máj 2008

adri ale nechcem ta moc skoro predbiehať, nech sa tam špunti čo najdlhšie udržia.

adrina
16. máj 2008

však áno...nebojkaj lumi....ja idem 23.6. k dokimu sa dohodnúť na sekcii 😉 😉 😉

veracruz
16. máj 2008

pipka, nieco urcite odlozim... napr. mamina ma odo mna odlozenu pohladnicu, kde som jej pisala pohladnicu: ahoj, ako sa mate? ja dobre. mam vsi. prineste mi orechovy zakusok. 😀

veracruz
16. máj 2008

baby, zacali sa mi robit po bruchu take vyrazky... po boku a niekde v mieste, kde mam pas od nohavic...

pipka
16. máj 2008

lumi, hej na tom glukozovom som bola, vsetko ok, nastastie 🙂 som tam normalne zaspala asi na polhodku, a potom este precitala asi tri casopisy od hora az dole 😀 to je hrozne, ked nesmiete nic robit a mate dve hodky cakat...to je vecnost 😅 ...ale mam to za sebou 😎

lumah
16. máj 2008

adri ja by som chcela rodiť spontánne, chlapci zatial maj dobru polohu hlavičkami dolu a chrbátikmi vpredu, tak snád sa neotočia už.
pipka ja som čakala dvakrát hodinu a medzitým som dala moč a brali mi krv-takže dokopy mi brali 3x,
vera alergia-možno si sa tam trochu spotila alebo nezmenila si prášok na pranie alebo aviváž?

veracruz
16. máj 2008

lumah, nie nezmenila som... ale tusim to bola nejaka jednorazova zalezitost, lebo sa mi vyhodili v jeden den a dalsie sa mi nerobia...

adrina
16. máj 2008

ja teraz behám na nete a čítam kopec článkov, či by som len predsa nemohla rodiť normálne...mám z toho dilemu..lebo niektorí lekári tvrdia áno, iní.že vraj v žiadnom prípade..tak teraz mám ešte väčší myšmaš z toho

gabika24
16. máj 2008

veracruz s tými vyrážkami sa to isté stalo kamoške a aj mame, natreli si to tekutým púdrom a viac sa to nevyhodilo. a prestalo aj svrbieť... tiež nemenili ani aviváž, ani prášok

pipka
17. máj 2008

adri a preco vlastne by si mala rodit sekciou? 😕

ja som sa pytala dokiho kvoli ociam, mam operovane excimerom, ale este pred 13 rokmi a povedal, ze v pohode mozem normalne, ze len tak dva tri roky keby to bolo, tak hrozi riziko poskodenia oka, tak som rada 😉

lauritka
17. máj 2008

jej pipka ahojki..ja mam tiez operovane oci excimerom..ale uz je to davno.. 🙂 tiez asi 10 rokov???? zatial
sa drzim..ale niekedy uz nevidim male pismenka..ale to bude uz asi aj vekom 😵 ja som mal asilnu kratkozrakost .az minus 6 dioptrii.

pipka
17. máj 2008

laurit aj ja som mala -5,5 na lavom oku a -6 na pravom, zatial sa drzim, ocka posluchaju, len niekedy potme nevidim ked soferujem nadpisy na smerovych tabuliach na dialnici 😅 😅 ...tak nechodim po dialnici po tme 😀

lauritka uz sa vam blizi prvy utz, drzim palceky, je to kraaasny zazitok 😵