Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
27. máj 2008

ceruti super gratulujem 😀 super ze to masza sebou ajja by som uz chcela byt s
malym doma 🙂

gabika24
27. máj 2008

ceeruti z celého srdiečka gratulujem 😵 😵 😵

murasek
27. máj 2008

Ahoj ceeruti, obrovska gratulace, jak jste to vy dve holky nakonec vsechno zvladly!!! hodne stesticka a zdravicka 😉

pipka
28. máj 2008

dobre ranko tehule 😵

kada neboj, ved aj ty uz to mas za par...kiezby som uz ja bola tam, kde ty 😅 😉

mirica
28. máj 2008

pekný dníček prajem

ceeruti- strašne moc gratulujem , a prajem Vám obom samé šťastné chvíle 😵

pipka- je to super pocit však ? už ste skončili , alebo ešte dokončujete?

my už plníme detské skrinky vypratými a vyžehlenými vecičkami 😵 , a dnes pôjdeme konečne vyriešiť matriku 😝

veracruz
28. máj 2008

ceeruti, gratulujem!!! nech ste obe zdrave a rastiete ako z vody 😉

mandy55
28. máj 2008

ceeruti pripajam sa ku gratulacii, vela zdravicka vam obom

lumah
28. máj 2008

pipka aj ja som včera bola v poradni a v piatok idem na uzv-ale klasický. 🙂
ceeruti máš to chvalanohu za sebou, všetko sa zahojí a už sa budeš len tešiť z malej. Pekne miery mala.

lumah
28. máj 2008

kočky dracik vám odkazuje, že si ju nechali zas v nemocnici asi na dva týždne.

dicinka1
28. máj 2008

ajojte..chcela by som sa opytat aky rozdiel je medzi 1 ivfkom a druhym?

tanitta
29. máj 2008

Ahojky babulky...
Lumah.. ak budes s dracikom odovzdaj srdecny pozdrav a ze na nu myslime 😉 ... na porod je este skoro vsak?
Dicinka... vobec ziadny rozdiel neni... je to presne take ako to prve co sa tyka postupu... ibaze druhe moze byt uz uspesne 😵 ...

mirica
29. máj 2008

dúfam , že u dráčika dopadne všetko dobre 😕
ešte musí vydržať do 34tt , potom je to vraj už v poriadku aj keby sa už narodili ( aspoň mi tak povedal Dr. Čunderlík , keď som bola u neho na UTZ)

veracruz
29. máj 2008

ahojteeee...
vcera som bola na NT screeningu u Dr. Cunderlika... bol uzasny, velmi prijemny, ochotny, manzelovi vsetko poukazoval, povysvetloval... ked sme odchadzali, mali sme veeeelmi dobry pocit... a spominam amniocentezu... boli ste vsetky IVF-kove na amnio alebo nie?
pozdravujem dracika...

pipka
29. máj 2008

lumah ja idem v piatok na 3D 😉 o 16.00

pipka
29. máj 2008

inak pozdravuje vas dracik, je v nemocnici, berie magnezium a nejake lieky a injekcie na vyzivu plucok drobcov, tak snad jej to dobre dopadne a neporodi este 😉

pipka
29. máj 2008

mirica, snad uz tento vikend to dobojujeme, a vymalujeme, lebo sa to taha neskutocne...

a potom este musime cakat vyse tyzdna, kym dvere pridu osadit a zarubne. 😅

pipka
29. máj 2008

inak kada ma vraj na dnes naplanovany cisarsky, tak tfuj tfuj tfuj 😉

pipka
29. máj 2008

veracruz, ja som na amnio bola, ale len preto, ze mi vysli pozitivne AFP testy. Ale v pohode zakrok, nemas sa coho bat, cele to bolo vybavco za cca 10 min, akurat to cakanie tri tyzdne na vysledok je des!

sunsisi
29. máj 2008

AHOJTE!!!! KAde sa narodil malý Bonko!! je kráááásny, všetko je v poriadku, ale detaily esšte neviem, tak držte palce... Dostala som len mms malého červíčka! Držte jej palčeky!!!

pipka
29. máj 2008

supeeeer, sunsisi, tak ze pozdravujeme a zelame vsetko naj 😵 😵 😵

veracruz
29. máj 2008

sunsisi, dakujeme za info... a Kade gratulujeme!!!

sunsisi
29. máj 2008

Odkážem jej, že na ňu myslíte, bude veľmi rada 🙂 Krásny deň všetkým!!!!!

dicinka1
29. máj 2008

ajojte..a dakujem za odpoved..ze vraj sa robi pri druhom nejaky kratky protokol ci co....

lucia121
autor
29. máj 2008

Pozdravujem Kadu aj Dracika..Nedavno som zakladala tuto temu a uz ideme pojednom pekne rodit 🙂 Doteraz mi to nejako nedochadzalo, az teraz, ked Kada uz ma po tom....

kada
29. máj 2008

Ahojte, pozrite si v albume maleho Bobka - 49cm, 3150gr... 🙂

lumah
29. máj 2008

Ahojte, dracika som pozdravila, písala, že má krčok 2cm, slabé kontrakcie, pichaju jej magnezko a kortikoidy na plucka a že dufa, že tam neskysne nadlho.

veracruz
29. máj 2008

jeeej, ahoj kada... aka rychlovka 🙂 maly je rozkosnyyyyyyyyyyyyyyyy... tak nech ste zdravi a rastiete ako z vody...

adrina
29. máj 2008

kada..gratulujem maminka...tak ty to už máš za sebou...nech sa vám teda darí 😵 😵 😵

ceeruti
29. máj 2008

kada-jé,obrovska gratulace,at Vm dela jen a jen radost,je prekrasny!!!! a ty míry,skoro mesic před porodem 😀 Nadhera 😀
Jinak holky,ja vím,že to bude znit divne,ale ja už se tesim,že za 2 royk pošupajdím na KET 😝 😀

mikulka
29. máj 2008

ceeruti, moc gratuluji k holčičce 🙂