Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lauritka
8. dec 2007

no jasne. my sa toho strachu nezbavime nikdy. ale asi priroda vie, preco to urobila. boze aj ty si tolko jedla na zaciatku? ja som uz po 2 hodinach hladna. na porazenie. 😖

lumah
8. dec 2007

ahojte kočky, som tu len na skok.
Lauritka aj ja mám stále strach, hlavne po tom čo sa pecke stalo-môže sa to stať každej z nás-mám z toho hrôzu. 😒

kada
8. dec 2007

milacku ked som cakala prveho drobca tak som strasne zrala a teraz mi je zo vsetkeho zle rano som si dala jeden a pol chlebiku a teraz som schrumala dva parky ale neako mi nesadli

lumah
8. dec 2007

lauritka erikae zas chuďa je po IVF, v pondelok má ísť na krv na 10 deň a včera behala po pohotovosti-mala vysokú teplotu a vraj velký zápal v krvi a bolesť na pravej strane-chudatko. Dostala antibiotiká.

lumah
8. dec 2007

musím ísť, majte sa krásne pa.

kada
8. dec 2007

ale stale som hladna aj brucho ma boli od hladu len ked sa najem tak mi ja zle
od zaludka na blvku

lauritka
8. dec 2007

mne by bolo zle ak sa nenajem 🙂 lumi 😒 nejak sa nam tehu vlna pokazila. iden nachvilu k tv. 😎

adrina
9. dec 2007

brééééééé ránko...ja to mám opačne..keď nieč zjem,je mi zle..po všetkom...

lauritka
9. dec 2007

cau asdri..zijes ? 🙂 dlho si tu nebola.

lauritka
9. dec 2007

adri ja som nasla na jednej stranke pekne vecicky aj postielky aj obôiecky a celkom lacne 😀 este porovnam ceny v obchodoch, a maju tam aj taky plienkovy system, aj ked je dost drahy, ale asi vyjde v konecnom dosledku menej ako jednorazove plienky. 🙂 uz sa neviem dockat, kedy budem nakupovat buduci rok... 😀
mrkni tu www.mimisk.sk

ceeruti
9. dec 2007

Dobré ráno těhulky 😀
Mela jsem zase nejaké stresy,ale po patcním utz je vse v poradku,tak jsme už v pohodě 😉 Opatrujte bříška 😎

lauritka
9. dec 2007

cweeruti gratulujem...ja este dva dni 😵

katy2
9. dec 2007

ahojte, tehulky, strasen vam drzim palce, aby ste dobojovali do vitazneho konca... 😵 ja mam normalne strach a este ani tehu nie som 😔

ceeruti
9. dec 2007

lauritko-ja se bojim pri každem vysetreni,ultrazvuku-ale to vsichni,ono to potvrzením vubec nekonci,naopak,teprve vse zacina 😀 A mackam vsech 8 palcu at je poradne srdícko-srdicka 😀
katy2-myslím,že se bala každa a bat jeste hooodne dlouho bude,tema // to teprve zacina 🙂Hodne štesti,at se IVF podaří!!!

lauritka
9. dec 2007

ceeruti no to viem, ale zase budem aspon krocik blizsie 😀

lumah
9. dec 2007

ahojte kočky! 🙂

lumah
9. dec 2007

lauritka som pozerala ten link, dobré veci sú ta, som si ho hneď uložila do buducna 🙂

romaana
9. dec 2007

Lauri, aj ja som si ju uz ulozila 😉
Lumah, si este tu?

romaana
9. dec 2007

A zase sama .... Babulky, kde ste vsetky?

kada
9. dec 2007

ahojte babule ako sa mate dnes no mne je dost zle
adri mame rovnake pocity

lauritka
9. dec 2007

ahojki kada a vsetky. ano baby stranka je super a maju tam podla mna dobre ceny. 😀 tie postielky su pekne aj s doplnkami.
dracik, ze vraj nevolnosti su hlavne pri dvojickach 😉 dnes som citala.

lucia121
autor
9. dec 2007

su tam celkom pekne veci, ale nakupovanie detskych veci cez net nema pre mna tu spravnu atmosferu 🙂 toto musim prezit "nazivo" 🙂

lauritka
9. dec 2007

🙂 no ja pojdem aj nazivo..ale chcela som mat hlavne prehlad o cenach 😀
a zase ked to nehorazne predrazia v obchodoch tak im kaslem na hlavu a objednam radsej cez net 😅 ja som zase za vsetko, ale nie za zbojnictvo a niekolkonasobny rabat 😉

lucia121
autor
9. dec 2007

to mas pravdu. ja chcem zacat tak v aprili, a najpravdepodobnejsie pojdeme do Rakuska.kupime aj kocik aj ostatne veci, lebo je to tam o tretinu lacnejsie ako v SR.bola som to uz okukat 😀

lauritka
9. dec 2007

luc to fakt si uz omrkla a kde ste boli ? priamo vo viedni

lumah
9. dec 2007

romaanka už som tu nebola, ked si mi písala, čo si chcela?
kada mne zas nie je vôbec nič, keby ma neboleli prsia, tak ani neviem že som tehu-vlastne ráno ma boleli chvilu kríže, ale to prešlo.
lauritka moja mama čakala dvojičky - chlapca a dievča, ked som mala ešte asi 15 rokov, ale o ne prišla, lebo si dala horúci kupel a nevedela, že to sa nesmie. A ona mi povedala, že jej bolo zle od hladu a ked sa najedla tak zas zle od toho jedla. 😀

lumah
9. dec 2007

chýba mi tu adrinka 🙂
adri ako sa cítiš? Ešte stále je ti blivno? 😝

lauritka
9. dec 2007

😀 lumi..no ja sa tiez nekupem co si.... aj sezovat sa bojim hihihi.
som rada, ze si na tom podobne, ani ja neviem , ze som tehu keby ma neboleli prsia 🙂 citala som o tych nevolnostiach..co to sposobuje..vies anglicky ?

lumah
9. dec 2007

lauritka, ja sexujem-ale len tak jemno-skor sa spolu hráme len 😝 . Neviem anglicky-len pár slov-ja som sa učila nemecky.

lumah
9. dec 2007

ale mne ani pri dcere nebývalo zle-trošku iba, ale som nevracala.