Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

dracik1
17. jan 2008

baby, vy ste zlate s tym fajcenim....kada vydr, mozno ti to potom ani nebude chutit...mne je teraz z cigaretovaho dymu na grckanie....beee
baby, ale dnes rano som nevracala!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 je mi sice divno , ale dufam, ze je to koniec nevolnosti 🙂

daiquiri, ET je embryo transfer, daiquiri, ja som pribrala po ET cca 2 kg, ale odvtedy som ich aj schudla, takze moj hmotnostny pritasok v 14tt je 0 kg

luci, pocuvaj, ten tvoj potomok bude mat ine vysetrenia..... 😀 , aj nam na UTZ jedno spalo, a druhe sa mrvilo.....vlasne som bola za sebou 2 x na UTZ, jedno furt skakalo a druhe spinkalo, doki ho budil aby ho zmeral, hm

buduci stvrtok idem na 3D UTZ tak potom sem hodim fotky....baby ja sa tak tesim.....len keby mi furt nebolo zle 😀

kada
17. jan 2008

juj dracik to je super ze ides na 3D aj ja pojdem v 26tt musim sa potom objednat
ja idem na ult. 31.1 tak sa moc tesim idem na to meranie v 20tt ci mimi rastie a ze ci je v poriadku

daiquiri
17. jan 2008

kada: chodím do práce, ale mám sedavý zaměstnání, takže natahuju nohy a je to v pohodě...

dracik1: díky za vysvětlení, já se v těch zkratkách moc neorientuju 😎
ve 14 tt máš přírustek 0? Ale něco bys měla přibrat ne? A jíš?

dracik1
17. jan 2008

daiquiri, kamoska v 21 tt pribrala iba 3 kg a jedava.....

ja proste neviem, preco som nepribrala, mozno tym trosku grckanim, ale inak tlacim jedlo statocne....ranajky, desiata, obed, olovrant, vecera....medzitym zobkam..........my sme vsak v rodine vsetko vysoki a chudy a teraz ked mi tak zufalo nechutia sladkosti / hura/ asi nemam ani z coho priberat 😀

daiquiri, ja sa tesim, ze konecne budem vazit viac ako 65 kg- ani tolko som snad v zivote nemala, moj rekord je 63 kg 😀

kada
17. jan 2008

jej dracik hovori sa ze ked ti nechutisladke tak to bude chlapec
ale tx tam mas dve tak co si myslis ty aky mas ty pocit ze co to bude
das si to povedat alebo sa nechas prekvapit 😎

adrina
17. jan 2008

dracik..no teda..že prírastok Okg..ja mám prirastok 4kg..xixi 😝 😝 😝
v pondelok si idem po tehu gate...mám síce 2tehu sukne..ale ešte sa v práci maskujem..xixi..som nepovedala nič..ešte mesiac to hádam utajím

daiquiri
17. jan 2008

dracik1: aspoň pak nebudeš mít problémy se shazováním 😀 Je pravda, že moje kámoška taky přibrala za celé těhotenství sotva 8 kg.
to já mám pořád pocit hladu, to jsem nikdy neměla....
a ty budeš mít dvojčátka?

kada: to jsem neslyšela, že když ti nechutná sladký, tak že to bude kluk 😵

adrina
17. jan 2008

dai..ja som jedla sladké jak najatá a mám dvoch chalanov..xixi

lumah
17. jan 2008

dráčik poslala som ti to do pošty, ale dám to aj sem:
http://zena.centrum.sk/clanek.phtml?id=100003551

daiquiri
17. jan 2008

Já taky zatím nemám chuť na sladký, spíš na šťavnatý - jako pomeranče atd...
Ale to se asi v průběhu mění co? 🙂

lumah
17. jan 2008

dai áno mení, na začiatku som jedla zo sladkého len ovocie a jogurty a teraz už mám chuť aj na čokoládu. 😀

dracik1
17. jan 2008

kada, ja by som chcela vediet uz teraz co to bude......prednost by som dala minimalne jednemu dievcatku, zblaznim sa, ked to budu dvaja chalani 😀 , ale co, hlavne ked budu zdravi

daiquiri, ja som mala na zaciatku chut na kyslu kapustu , strasnu a na cerstvu zeleninu 😀 , tak mi drahy robil salatiky s cibulkou, ked som to jedla v praci, vsetci ma nenavideli 😀

daiquiri
17. jan 2008

lumah: tak to jsme na tom stejně, mám chuť pořád na ovoce, na zeleninu ne, jogurty a mléčný výrobky jsem milovala vždycky 🙂

dracik1: vidíš, já zeleninu nemůžu ani cítit 😅
A v jakém týdnu se dá zjistit pohlaví?

Pokud se mi udrží obě embrya, tak bych taky raději holčičky, ale přesně tak, jak píše dracik, hlavně když budou zdravý 😀

lumah
17. jan 2008

dracik ja som na tom presne ako ty-aspoň jedna baba by mohla byť-chalani samí mi moc nevonajú, ale ked už nech su zdraví-zvyknem si. 🙂 čítala si ten článok*?

dracik1
17. jan 2008

baby, ja to vidim tak, ze vy budete mat baby, lebo mate ine chute, ja asi predsa len budem mat tych chalanov....ale ked dorastu, nech si nemyslia, ze ked pojdu s tatom von tak im budem pri sporaku vyvarat....vsetci pojdeme spolu, 3 hladne krky, to bude 😀

daiquiei, mozno aj v 16 tt sa da zistit, skus sa spytat kady, tej to tusim zistili v 16tt

lumah, clanok som citala , dakujem, inak ti poviem, bude to o hubu vyberat kocik.... 😝

daiquiri
17. jan 2008

Já slyšela, že je to spíš podle toho, jak vypadáš. Holky prý berou krásu 😀 Ale znám vyjímky co potvrzují pravidlo 🙂

kada
17. jan 2008

no ahojte tak somtu vyspinkana do ruzova 🙂
dai mne zistila doki ze budeme mat chlapceka a bolo to 15tt a teraz na 3D som si to len potvrdila
velmi sa tesim najprv som chcela babu ale ked mi povedali ze ma dve gulky tak som sa strasne tesila
ja vobec niesom vyhadzana kvytnem do krasy 😀
sestra bola totalne vyhadzana a same lisaje a ma babu aleja som to citila ze to bude asi chalan 😉

daiquiri
17. jan 2008

kada: no vidíš, vždyť to píšu, že jen holky berou krásu 😀

kada
17. jan 2008

este sa to dazistit ze ti moc nerastu boky a zadok ale hned ti vyleti
brucho ako mne

kada
17. jan 2008

a ked ti narastie zadok ako prvy tak je to baba 😀

daiquiri
17. jan 2008

Mně se teď zvětšuješ zadek🙂 Ale spíš z toho, že jsem přestala cvičit a hodně jím 😀

dracik1
17. jan 2008

no baby, je to jasne, zadok a boky mam furt rovnake, len tu lopticku namiesto brucha!!!!!!!!!!!!!!!!!! to budu chalani....ale mam pocit ze som zasa oskaredela, sem tam vyrazka, uplne splasnute vlasy a cela som ako korytnacka 😀

kada
17. jan 2008

no dracik tak sa nechame prekvapit co to bude na 3D ti povedia co to je

adrina
17. jan 2008

dračik..to akoby si mňa opísla..vlay spľasnuté, samá vyrážka na tvári..čo ja nikdy nemávam..ci pána..jak škaredá pubiška..ale ja som už stará korytnačka..ci pána,hádam to už bude dievčisko moje zlaté... 😀 😀

kada
17. jan 2008

juj tak ty budes mat urcite dievcatko adri das si povedat co to je?
adri kolko si kojila chalanov a kedy si zacala fajcit?
prezrad

lumah
18. jan 2008

dobré ránko!
adrinka tak to budeš mať babu asi, ked ti berie z krásy-ja som bola pri dcere flakatá na tvári a teraz mám krásnu hladkú pleť bez jedinej vyrážky, mi všetci hovoria že som opeknela. Len by som chcela, keby aspoň jedno bábo bolo dievča. No cítim, že chalan tam bude aspoň jeden. 🙂
kada ty fajčíš? Ja som kojila dceru 1 a pol roka a aj to som ju už nahánala ráno po posteli, nech si ešte cucne a nechcela-utekala predo mnou po posteli štvornožky a že necem a smiala sa. 🙂

adrina
18. jan 2008

kada...ja som kojila chalanov len po mesiaci, nie som dobra kojička..málo mlieka a hladné deti, a fajčiť som začala hneď ako som nekojila..xixi..hrúza 😝 😝 a samozrejme,že chcem vedieť,čo to bude
lumah...pri chalanoch som prvé mesiace nepriberala, a potom abnorným tempom najskor do bokov a botom ozrutné brušisko...a nenormálne pekná som bola a teraz, všetko sa mi tlaí do bruška, vlasy hrozné, pleť hrozná a tie vyrážky..už aj chalani sa so mňa smejú... 😔 😔 😔 tak dúfam,že by to mohlo byť dievčatko..a tentokrát mám zakázané kojiť, lebo po pôrode musím nabhnuť na lieky,ktoré som vysadila pred plánovaným tehu

lumah
18. jan 2008

adri to je škoda, niet nad materské mlieko a okrem toho je umelé mlieko nenormálne drahé. Ja pokial budem mocč tak tých dvoch šarvancov budem kojiť-milujem ten pociť, ako su mi pricucnutí na prso a funia pri cuckaní. 😀

adrina
18. jan 2008

lumi..ja viem, ale nie vždy sa to dá....ale vynahradím to mojej fazuľke aspoň mojkaním a dotykmi...láskamim 😵 😵

daiquiri
18. jan 2008

Ahoj hollky, já teprve dorazila do práce, chtěla jsem se zeptat jestli jste se takhle na začátku taky v noci tak potily? Každou noc se budím úplně mokrá 😖
Teď jsem jela do práce autobusem a vůbec se mi neudělalo dobře 😠