Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

dracik1
29. jan 2008

ahojte baby, mne je dnes nejako smutno.....

lumi, co zvedava ako dopadnes 🙂
kada, , malo by nas tu byt viacej, treba popohnat baby z temy IVF nech uz rychlo tehulkuju.... 🙂

kada
29. jan 2008

dobre ranecko ako sa mate
lumi mne to nevadi ze sa rodia horsie ja budem rodit cisarskym

dracik1
29. jan 2008

baby, pridala som si fotky babetiek do albumu, kuk

adrina
29. jan 2008

drácik..pekné fotečky

daiquiri
29. jan 2008

Ahoj holky, musím se pochlubit, dneska jsem byla na UZV a dozvěděla jsem se, že jsem už
v 8 tt 😀 A já myslela, že teprve v 5tt 😀
A viděla jsem i dvě srdíčka, to bylo tak krááásný, konečně začínám věřit, že jsem těhotná.
Mně bylo divný, že mi bylo tak brzo na začátku zle a ono to tak brzo nebylo 😉

kada
29. jan 2008

no baby zazila som teraz sok hned zrana kamoska mi volala tri riky nemohla ptehotnet tak mala ist na umele
ale na vianoce mi volala ze je tehotna tak sme sa strasne vytesovali ze nemusi ist na umele
minuli tyzden sme boli spolu pozerat kociky a jeden sa jej velmi pacil mali uz posledne dva kusi tak sme ho hned zobrali lebo to je stara kolekcia a nebudu uz no a dnes rano mi vola ze ho musi vratit ja ze pre boha co sa stalo a ona ze doktorka mi povedala ze cakam dvojicky 😀 tak sa strasne vytesujem musime teraz hladat dvojcensky kocik 🙂
ake stastie a este dvojnasobne to je proste neuveritelne ze dlhe roky nic a zrazu 🙂

dracik1
29. jan 2008

kada to mas pravdu.....velmi prajem vsetkym babulkam, aby sa dockali.......
daiquiri, takze to je super , ze si uz 8tt 🙂

baby, mne nie je zle uz od vcera, nemozem tomu uverit, stale si myslim, ze sa stalo nieco zle....som koza co?

lumi, tak ako????u lekara...lumah, inak som nasla supersky obchod s kocikmi pre dvojky: www.babydirect.eu maju tak velky vyber a ja mam uz svojho favorita, asi v marci ho pojdeme kuknut.....

kada
29. jan 2008

dai tak ti gratulujem
jej dracik ake male klbka super

dracik1
29. jan 2008

kada, su ale krpatucky, co, maju 10 cm, ale co, ved oni narastu 🙂

kada
29. jan 2008

neboj dracik jasne ze narastu vsak tam mas dve klbka 😀

daiquiri
29. jan 2008

Holky, děkuju, jsem fakt šťastná 😀
Taky nám to trvalo dva roky, ale teda kada ta tvoje kámoška, to je taky štěstí 😀

daiquiri
29. jan 2008

dracik1: proč by mělo být něco špatně?

dracik1
29. jan 2008

daiquiri, nepoznas? udrzujte paniku............ 😀 ked ti je 2 mesiace na skapatie a furt na tycku a potom ti je 2 dni dobre, tak je ti to podozrive...........ale nie robim si srandu....ale poviem ti, az ked ich uvidim nazivo, tak uverim, ze su zdravucki.......a budem spokojna 🙂

lumah
29. jan 2008

Tak musím aj tu oznámiť výsldky uzv dnešného)fotka bude večer). Jedno bábo meralo 4,6 a druhé4,8cm. A dokonca jedno dvihlo ruku a chrbátikom sa odrazilo a celé vyskočilo-to spravilo dvakrát, doki sa smial že ejha, ako tancuje. Mi až slzy vyhrkli-bolo to krásne. 🙂

dracik1
29. jan 2008

lumi, tak to je super, uz sa tesim na foto 🙂

lumah
29. jan 2008

dráčik ty si mala aké rozmery?

daiquiri
29. jan 2008

dracik, to chápu, já ji budu udržovat pořád, dokud neporodím 😀
Taky mi je najednou lip a bylo mi to divný 😀

lumi: gratuluju, to je paráda vidět, že se v tobě něco děje a ještě k tomu tancuje 😀 A co dělalo to druhý? 😅

lumah
29. jan 2008

daiquiri to druhé sa trošku pohlo, ale ako keby spinkalo-to bude taký lenivček. 😝

dracik1
29. jan 2008

lumi, ja som mala v 11 + 3tt rozmery 46 mm, inak nam na UTZ jedno furt tancovalo a druhe 2 x spalo- to je usiacik, lenivcek...

daiquiri
29. jan 2008

Nemůžou být oba stejní 🙂 Taky jsem zvědavá jak se budou mít ti moji k světu 😅

lumah
29. jan 2008

dai ani nebudu, su dvojvaječné. Kedy ideš ty na uzv?

lumah
29. jan 2008

dráčik prsne ako ja, aj mne jedno bolo kludne a druhé mykalo ručičkami a tancovalo. 😀

daiquiri
29. jan 2008

Já byla dneska, na další nevím ☹ Jinak na nějaký UZV se mám objednat v 10tt.
Dneska jsem byla naposled v CARU a zítra se jdu nahlásit k normálnímu gynekologovi.

lumah
29. jan 2008

dai mne doki nerobil uzv v 10, vraj kvoli screeningovému vyšetreniu sa má robiť až po 12tt aby boli deti dostatočne velké a podla toho sa určí, kedy budu brať krv. Ja idem hned zajtra. MOžno ked ty čakáš jedno, bude dostatočne velké a možu ti to vyšetrenie spraviť už v 10tt.

daiquiri
29. jan 2008

Ale já čekám dvě 😀

lumah
29. jan 2008

dai tak si to zmeň v nastaveniach-je tam aj možnosť výberu dvojičiek

lumah
29. jan 2008

v rozšírenom profile-budeme mať: a tam si rozbalíš lištu a vyberieš

kada
29. jan 2008

no trosku som si pospala a co vselico si precitam aj ja sa tesim uz na ult.
idem vo stvrtok no som zvedava ako vyrastol chuligan 😀
no ja som pri samich dvojickach mozno aj mne najde vo stvrtok este jsdno 😀
mozno ma nakazite

daiquiri
29. jan 2008

Už to tam mám, nevěděla jsem, že to tak jde 🙂
kada: A chtěla by si? 🙂

lumah
29. jan 2008

kadi večer dám fotku - jedno spalo, druhé nadskakovalo a mávalo ručkami- velkosti-46 a 48mm.
Musím už ísť, papa.