Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
1. feb 2008

akurat so chcela ist do polusu
😀

dracik1
1. feb 2008

nejaka mafia si vyrovnavala ucty samopalom, jedneho zabili a 2 zranili ....este dobre, ze nie ziadneho civilistu

kada
1. feb 2008

noto hej boze

pipka
1. feb 2008

kada, plepaaac, jasne, myslela som teba 😅 😀

to nemyslis vazne dracik, ze sa v Poluse strielalo...jezisi moj drahy tam chodi na obedy z roboty 😨 🙄
a kedy a kde? 😕

dracik1
1. feb 2008

pipi, aj ja tam chodim kazdy den na obed 🙂 mozno som uz na tvoho draheho zmurkala 😀 ....ale mrtvi a a zranei su iba muzi tmavsej pleti a cudzinci....nastasie to neschytal ziadny nas smrtelnik, kukni si bleskovky, baby , prcham domov, pekny vikend

pipka
1. feb 2008

uz som si to v bleskovkach precitala, strasne! 😨 😠 v najvecsom navale si mafiani vybavuju ucty, debili! 😠

dracik, kludne nanho zmurkaj...on je teraz na tehulky 😀 😀 😀
tak pekny vikendik, paaaa 😉

loss
1. feb 2008

pipinecka ahoj 🙂

pipka
1. feb 2008

ajoj lossicek, vitaj u nas 😵 Nellinka poslucha maminku? 😕 😉

lela78
1. feb 2008

Ahoj, jsem také po 1.IVF mám zavedená 2 embrya a mám těhotenství potvrzené jak z testů tak z krve 🙂 Za 14 dní jdu na UTZ. Jsem stále na neschopence, chtěla jsem se zeptat zda zůstanete na neschopence až do konce těhotenství. Já bych chtěla zůstat, protože je to zázrak, že jsme došli až tak daleko a povedlo se to, tak bych si to chtěla užít. Jak jste na tom vy? Děkuju za odpovědi.

romaana
1. feb 2008

Ahojte,
Lela, ja som tiez stastna, ze sa zazrak podaril a som doma na PN a pekne sa setrim. Nelezim stale, ale ani tazke veci nerobim.
A aj Kada je doma, takze ak citis, ze je pre teba spravne ostat doma, urcite si to vybav. Tym nic nepokazis a hlavne budes mat pocit, ze si fakt spravila pre babetko vsetko, co sa len dalo.
Mozno to je aj pre mna zbytocne, ale ja som kludnejsia doma. Mam aj nanic robotu, same stresy, kopec nervov denne, pracovny den do vecera, a teraz uzavierky ......
Inac tusim ostatne babulky chodia do prace, niektore sa chystaju aj cvicit .... posluchaj svoje vnutorne JA a tak aj urob.

adrina
1. feb 2008

romča..ja pracujem..cítim sa fajn a doma by som sa zbláznila..ale stále si hovorím,že keď ma vytočia, pojdem na PN...xixi...ale dá sa, a korunky sa mi zídu... 😵

kada
2. feb 2008

lela ako pisala romanka tak som doma sice ma to nebavy dost sa nudim ale je to na tebe
ked mas neaku narocnu pracu takostan doma a ked mas pohoduvu ako baby tak pracuj
aspon ty to rychlejsie ubehne to tehotenstvo 🙂
mne sa to vlece

adri ja neverim ty si tu nas bola kuknut 😉

adrina
2. feb 2008

kada..ja nakukujem každý deň..len nie vždy niečo napíšem 😀

romaana
2. feb 2008

Kada, fakt sa nudis?
Ja som vkuse zamestnana - citam casaky, knihy, pozeram filmy, skypujem a riadne vykecavam s kamoskami, skoro kazde poobedie mam navstevy - kamosi, kamosky, kolegovci, rodina a skladam PUZZLE- to vyskusaj, mna to tak chytilo, ze ked mam volny den, tak skladam vkuse aj 7-8 hodin, zazeries sa do toho a nevies odist. Mame 1000 - ku puzzle, take miminko s capickou, ked doskladam, chceme to dat zaramovat a bude to nad posielkou babetka.
A tiez trosku varim, peciem, pudingy drahemu aj sebe kazdy treti den .... take lahke a nie zdlhave pracicky v kuchyni, utieram prach, kde dociahnem- to si pustim hidbu a vychutnavam .... , presadzam kvetinky, a chystam sa zacat venovat anglictine, len nestiham zatial 😉 . A medzi tym vsetkym pojedam 🙂

pipka
3. feb 2008

adri vitaj, uz sme ta zhanali 🙂

kada, ja som doma uz od zaciatku roka, ale ze by som sa vyslovene nudila tiez nemozem povedat, jak pise romi, musis si to vediet zorganizovat 😀 😀 najdi si robotu, nie samozrejme fyzicky narocnu ale napriklad porob doma take veci, na co potom pri babatku cas mat nebudes, napr. pretried stare fotky, poupratuj supliky so spodnym pradlom, kuchynsku linku a pod. ja sa takto zabavam a kazdy den si porobim nieco, popritom prekladam pre svagrinku, venujem sa aktualizovaniu nasej web stranky, citam, lustim, sem tam si pozriem nejaky film a sem tam schrupnem 😀 do toho este ked kazdy den dojde nejaka navsteva, tak pomaly ani nemam cas 😀 😀 😀

kada
3. feb 2008

no babulky pipka romanka tak ja mamtak upratane ze mozem jest zo zeme 😀
fotky mam vsetko v pocitaci a kamosky a muz su stale v praci dlho do takej osmej 😝
tak smola potom vecer si pozriem neaky film a idem spat 🙂 nemozem spat moc cez den lebo potom
som v noci hore tuto noc som zaspala az o pol stvrtej hrozne 😠

ale moc sa tesim ked uz budem v takom 36 uz si budem prat upratovat achystat sa na mimco 😀
to si budem vychutnavat

lumah
4. feb 2008

dobré ránko !
kada tak v tej HUME sme boli v piatok aj my, aj v Pandorfe-neodolali sme a kupili už zopár vecí. 😝
pipka máš uplnú pravdu, aj ja by som robila to čo ty, spravila poriadok vo veciach, na ktoré inokedy nemám čas.

loss
4. feb 2008

ahoj pipi
Nellinka poslucha dnes som zacala posledny trimester takze malinka sa narodi ze 98dni bozinko tak sa na nu tesim
a co ty ako sa mate fazulka poslucha?

dracik1
4. feb 2008

lumi, ty si dnes nejako vyskerena 😀 .......

kada len nehovor, ze sa nudis, lebo v tom momente doletim a budes ma musiet ostrihat 😀 , vyzeram ako strasiak a uz sa chystam mesiac ku kadernickke.....aj ja sa chystam na materskej potriedit veci, na ktore som v zivote nemala cas - ako napr. najomne, inkaso, elektrika - mam to pohadzane na kope a uz ani neviem, co je co....konecne si zalozim kucharsku knizku, pretriedim fotky, mame vyse 2000 fotiek, ktore nie su v albumoch, ....a podobne blbosti , ja chodim este do kniznice, takze citat knizky a neboj, ked byvame tak blizko aj na prechadzku pojdeme..., s kamoskou co ma babo na prechadzky a jezis este som zabudla, ze aj nakupit nieco pre mimca.....sak ja este nemam nic, iba postielky 😀 😀 😀

kada, pocuvaj, kamoska mi hovorila, ze v ruzinove je nejake cvicenie pre tehulky, pozistujem a mohli by sme chodit......spytam sa dokiny, ci mozem cvicit ked cakam dvojky a dohodneme sa 🙂

dracik1
4. feb 2008

inak baby, zabudla som Vam napisat, ze tie moje babatka vystrajaju cca raz za 5 dni v bruchu riadne....a zistila som, ze im chuti pizza, lebo vcera vecer som zozrala pizuu a zasa vystrajali, v bruchu mi to bublinkovali ako dive 😀

lumah
4. feb 2008

dracik som vyškerená, však som spokojná maminka. Moji šušníci väčšinou sú v pohode-teda asi nevystrájajú. 😝

dracik1
4. feb 2008

lumi v tvojich tt som citila asi 2 x take tie motylie kridelka, a to len vecer ked som isla spat, teraz to uz su riadne bublinky a bubliniska....ale nemozem povedat ze by som citila nejake kopance, skor take srandovne presuvanie bublin z jednej strany do druhej a z hora nadol 😀 , alebo akokeby mi plavali v bruchu rybicky 😀

kada
4. feb 2008

no dracik ked chces ostrihat tak kedy kolvek inac mi to dost chyba takjabudem len rada 🙂
no a na to cvicenie mozem tiez chodit jedno je aj v ruzinovskej poliklinike myslim mozeme aj tam
moj maly vystraja strasne len je dole hlavou tak mam vzdy taky cudny pocit ked tak mika s hlavou
za par tt pojdem na 4D uz sa tesim 🙂
v piatok som úpredalakaderko som teraz taka smutna ☹ no neva vsak po materskej bude druhe 😉
mnam a taku dobru pizzu by som si dala aj ja

adri vidim ta ze si kukla

kada
4. feb 2008

dracik niesuto nahodou PRDY 😀

lumi a co vsetko si kupila aj neake tehu veci

lumah
4. feb 2008

dráčik to jemné šteklenie cítim aj ja večer ked ležím. 😀
kada som si niečo aj skušala, ale vyzerala som v tomhrozne. Kupila som nejaké kojenecké oblečko už. 😝

dracik1
4. feb 2008

kada to fakt? ostrihala by si ma? ja by som potrebovala iba preriedit vlasy efilackami a zostrihat konceky...lebo moje vlasy vyzeraju ako slama....spytaj sa zuzky, ta ti povie 😀 -
ja som to skor myslela ako srandu, ale keby sa ti vazne chcelo.....
to cvicenie je niekde na sklenarovej ul. a cvici pani Hrabcakova- manzelka gynekologa hrabcaka z Ruzinova, kamoska si to celkom pochvalovala

kada
4. feb 2008

lumi vsak tehule niemozu vyzerat hrozne tosa ti len zda
jej ja tak strasne funim neviem co budem robit ked budem v deviatom mesiaci 😀
ale baby ja som normalne piekla ja sa toaj naucim robila som bublaninu 😀
a celu som ju skoro zozrala a potom mi bolo zle 😒

lumah
4. feb 2008

kada 😀 😀 😀

kada
4. feb 2008

dracik jasne ze ta cvaknem mne to neva jej to mysliz vazne ze hrabcakova cvici 😀
videla si ju niekedy 😀 to musi byt sranda a zuzka nevie ze si piseme ta by zas mala otazky 🙂

dracik1
4. feb 2008

kada, tak Ok ked jej o tom nepovies 😀
preco, mas nieco proti hrabcakovej? teda ja nic, nepoznam ju, len z pocutia, ze je celkomm odbornicka