Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

mirica
5. feb 2008

keď ja som sa tak presne nepýtala - lebo predtým povedali , že sú dvojvaječné - no a včera doki povedala , že je jedna placenta - tak som si len povedala , však majú spoločnú ... ale dnes mi kamarátka povedala , že keď je jedna - tak sú asi jednovaječné 😕 😕 😕
tak teraz neviem nič - asi budem musieť napísať na internete tomu dokimu čo odpovedá na otázky 🙄

zulka29
5. feb 2008

papa, idem, pekne sa mi tu s vami kecalo... 🙂

pipka
5. feb 2008

mirica, podla mna pri dvojvajecnych 2 placenty a pri jednovajecnych jedna 😒 nie? 😕

kada
5. feb 2008

mirica jasne ze su jedno vajecne ked maju jednu placentu ked sa narodia tak ich ani nezpoznas musis mat parik

zulik tak ti moc drzimpalce nech si tehu pod chytat tehu virusiky kolko si si dala vlozit

pipka
5. feb 2008

papa zulik 😉

mirica a ked si bola na prvom utz, kolko plodovych vackov bolo vidno? Dva ci jeden? 😕 Lebo ak dva, mali by byt dvojvajecne... 😖

pipka
5. feb 2008

kada, zulka ma v brusku 3 bambulky 😉

mirica
5. feb 2008

pipka- mám dva gestačné vačky- teda plodové

dracik1
5. feb 2008

mirica, ty budes mat asi rovnake babatka, jednovajecne..... 🙂
ked mas fotku z utz cca zo 6-7 tt kolko vackov tam je a kolko plodikov v nich?????

baby, pojdem aj ja, hladna jak vlk, doma hraskova polievka a pirohy zo smotanou mnaaaam

dracik1
5. feb 2008

mirica, mozno sa dokina len pomylila, ked pojdes nabuduce spytaj sa jej......ale mozno existuje len 1 placenta 😕

kada
5. feb 2008

mirica neboj to sa stalo aj mojej kamoske potom musela chodit len na kontrolu ci babiule rastu rovnako to je vsetko

jeeeej pipi ona si dala vlozit tri to je super moze mat aj trojicky 😀
uz tu boli neake baby s trojickami?

pipka
5. feb 2008

tak to som z toho jelen... 😕
tak ked su gestacne vacky dva, mali by byt dvojvajecne...

jedina rada...pockaj, kym sa narodia a uvidis 😀

pipka
5. feb 2008

kada, tusim dve, aj som kukala album, rozkosne boli, ale neviem, ci by som to zvladala... 😅
dobre sa na to kuka u druhych...

mirica
5. feb 2008

pipka- no mne je to v podstate jedno - len by som chcela vedieť 😀

pipka
5. feb 2008

draculik papapa, idem uz aj ja a zajtra na mna myslite rano medzi pol deviatou a pol desiatou 😉

kada
5. feb 2008

mirica neboj vsak su v poriadku 😵
pipi a ty sa ako citis je vsetko ok

kada
5. feb 2008

tak cafte baby majte sa pipka a kam ides zajtra

larax
5. feb 2008

ahojte,

gratulujem vam k uspesnemu tehotenstvu a nech to vydrzite az do konca

som zvedava, tie ktore cakate dvojicky je to preto ze ste chceli dve alebo je to nahoda? vobec totiz neviem ako to je ked je oplodnenie umele a mozno to budem este raz potrebovat , teda nalepsie je bez ale clovek nikdy nevie.

kada
5. feb 2008

dvojicky baby maju preto lebo si dali vkladat viac embrii dve alebo viac
niekedy sa uchytia obe alebo len jedno je to vlastne hormonalna liecba
tak je dost mozne ze bude viac pocetne tehotenstvo

ty si uz bolana umelom larax

larax
5. feb 2008

kada, dik za odpoved, nie nebola nam sa chvalabohu podarilo normalne, ale ktovie mozno ked budeme chciet druhe tak uz to tak lahso nemusi ist.

lumah
6. feb 2008

dobré ránko!
No baby, som sa nasmiala teraz, ked som si prečítala čo stes si včera písali o tom prdení, grganí a sexíkovaní. Nápodobne. A čo sa týka toko sexu, my sexíkujeme tak raz do týždňa, ale velmi opatrne, ale priznám sa, že mi to ani velmi nechýba teraz.

lumah
6. feb 2008

kada ja nemám probléms a vyzluecť, aj ked vyzerám ako slon, tomu mojmu sa ten bachorček moh velmi páči-stále ma po nom hladká. 😀
mirica na beton, ked máš jednu placentu a dve bábätká-su jednovaječné a teda identické dvojičky.

lumah
6. feb 2008

mirica teraz som dočítala zvyšok-tiež si bud zle rozumela, alebo doki to zle vysvetlila-lebno podla mna ked su dva samostatné vačky-mali by byť dvojvaječné, ale každé bábo má svoju placentu-tak neviem. Aj mňa si teraz uplne pomýlila a zmiatla. 😝

lumah
6. feb 2008

Jéééj ozaj, kada, včera som si našla inzerát na ten kočík čo chceme-aj vaničkami za 18-odber možný v máji. Som tam volala a dohodli sme sa, že v piatok ho pojdeme pozrieť. By ma zaujímalo, či neviet, ako sa to robí, ked chcu od vás 1000 sk zálohu a zvyšok sa doplatí pri prebratí-ovšem ak nebude poškodený-ako to papierovo poistiť, že sme dali zálohu a dostaneme ten kočík v máji.

adrina
6. feb 2008

lumi..a ja som si našla kočík na inzerát..tiež vmáji..ešte sa stou kočkou musím dohodnúť na podrobnostiach

dracik1
6. feb 2008

lumi cau, tak to je super, ze si nasla kocik na inzerat....a este odber v maji.......ja kukam tiez na tem mimi bazar ale taky kocik ako by som chcela ja tam nie je ☹

kada
6. feb 2008

dobre ranko prajem babulky tehulky
jeeeeej lumi to jesuper ze si ten kocik vymakla podla mna je perfektny a nevahajje k tomu vsetko
aj ked budu vecsie budu v sportovom tak je to dost velke aby tam mohli hajuskat
daj jej zalohu to je uplne v poriadku a potom si v maji pren prides

dracik ty tam tiez nakukni su tam vseliake alebo prides ku mne a budeme kukat spolu 😀

lumah
6. feb 2008

dráčik lebo ti nemožeme vyhovoriť kočík vedla seba-ten má dokopy šírku 80cm a ten čo chcem ja pre jedno dieťa 60cm.
kada len dufam, že takú zálohu nevezme od viacerých a kočík ani neuvidím
. Ale podla hlasu bola seriozna. Vraj ten kočík vyuťíva málo, lebo bývajú v dome a chce chlapcom kupiť nejaku bugynu len či čo. Chce zaň 18 litrov aj s tými vaničkami, z ktorých jedna stojí 2500 čo 3 litre tuším-proste spravili nám 7litrov zlavu. A povedala že keby sa náhodou medzitým poškodil, vráti mi zalohu.

dracik1
6. feb 2008

kada ja by som aj dosla....ale vecer sa mi tak strasne nechce....vcera som zaspala zasa o 20h...zubami nechtami som sa tomu branila, ale neslo to...potom som sa v noci len prehadzovala......
este ma k tomu uz dva dni boli brucho ako pred kramami a strasne ma v nom picha.....ja mozem iba cez vikend.....ale to je ten tvoj asi doma a chces byt s nim.....

inak kada k tym kocikom, pytala som sa mamiciek z Mame dvojicky, radili mi tie vedla seba...ze su s nimi spokojne...ja mam vybraty
http://www.babydirekt.eu/sk/montreal-twin-s4-na...
alebo http://www.babydirekt.eu/sk/ohio-twin-alu-nanoz...

znama mi ich moze zohnat za VO ceny......ale este si ich skusim hladat na mimibazari a hlavne vyskusat

kada
6. feb 2008

dracik ten je pekny aj jeden aj druhy no len abyboli dost velke
no skus sa snou neako dohodnut aby ta neokradla a pozri ci je v super stave
a ci nieje niekde oskrety a tak a ked tam nieco zbadas tak nech ti da este zlavu

dracik ja mozem ajcez vikend pepopojde urcite na byt pracovat tak budem doma vsak si
napiseme alebo buduci vikend aj zuzka bude sama roman jej bude v robote inac som jej hovorila
ze si piseme ona ze hej povedala som jej ze cakas dvojky ajfoto som jej ukazovala no tak sa tesila

lumah
6. feb 2008

dráčik ale videla si tu šírku kočíka? Že 78cm-si to videl dvoma- vak tam budu napratané. Ale vyzážovo su pekné. 🙂