Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

denka28
22. feb 2008

dyta aj nam sa to podarilo na prvy krat , tuk tuk tuk 🙂

pipka
22. feb 2008

nam na druhy, ale aj tak tuk tuk tuk 🙂 😵 😵

lumah
23. feb 2008

nana, ty si teraz v 28tt-nehovorili ti, že máš prísť ležať do nemocnice? Vraj pri dvojkách je to to tak. Kam vlastne chodíš do poradne a ktoru porodnicu máš vybratú?

dracik1
23. feb 2008

ahoj lumi, ty si sa nam zasa startila........ja som nepocula, ze pri dvojkach sa chodi do nemocky....iba ak ma lekar podozrenie na nejake komplikacie

kada, dik, tu stranku www.kocarky.cz poznam....ja som si myslela, ze je to bazar... 😖 mam odtial vyhliadnuty kocar - ked ten nas sa uz nevyraba: http://www.kocarky.cz/kocarek-tfk-twinner-twist... ale je strasne drahy....co som citala diskusiu na www.dvojcata.cz s tymto boli baby tiez dost spokojne, tak uvidime....

dnes sme boli vyberat este lampy, dokupit kachlicky a podobne blbosti, som myslela, ze v tom Hornbachu odpadnem , povraciam sa....

pipi, dakujem za kolacik, bola by som kecala este aj dlhie....len uz som ledva dosla domov, strasne mi stvrdlo brucho, no boila som hotova 😀

nana77
24. feb 2008

ahoj lumi!
ja chodim na poradnu na antolsku a tam budem aj rodit. moj lekar mi nespominal, ze by som mala byt od 28tt v nemocnici. prave naopak, pokial bude vsetko v poriadku, on zastava nazor, ze doma je doma.. 🙂 a rovnako preferuje aj prirodzeny porod (samozrejme, ak bude vsetko ok a bude to mozne). a ja som tiez za normalny porod. inak mi hovoril, ze automaticke sekcie dvojiciek, ze to sa deje asi len na SK. vraj vsade vo svete sa dvojicky rodia prirodzene a naozaj len v pripade vaznych komplikacii idu sekciou... ked som v 6tt krvacala, lezala som 2 tyzdne v nemocnici. vtedy som sa dozvedela, ze to je tiez mozne asi len na SK. keby som o nich vtedy mala prist, v nemocnici by mi nepomohli. jednoducho nemaju ako. v takych nizkych stadiach je to skratka na prirode. nasadia lieky, odoprucia klud na lozku a to je vsetko. a to clovek moze rovnako aj doma. lumi, a ty kde sa chystas rodit? som zvedava na toho 20. marca, ze co zistite 🙂 drzim ti palce na ten parik, co si tak zelas 🙂 🙂 🙂

pifpaf8061
24. feb 2008

Ahojte... prihováram sa tak ešte nesmelo... ale predsa s veľkou nádejou... Som po IVF, už dve dni za sebou mi vyšiel pozitívny tehu testík, dnes som však ešte len v 12 deň po vklade a poobede som zistila malé špinenie... Až zajtra mám ísť na krvičku, takže neviem ako prežijem túto noc... Určite ju prežijem, to je jasné... Len či máte aj Vy nejakú podobnú skúsenosť, že ešte vlastne nič, a už sa bojím o to vytúžené bábo... To špinenie je normálne, alebo predstavuje nejaké upozornenie? Môže ísťo uhniezďovanie sa plodu? Ďakujem za akúkoľvek odpoveď.... Katarína...

dracik1
25. feb 2008

babiiii, krasny tyzden.......kada, kde siiiiii????opalila si sa cez vikend?
pilfa ahoj, gratulujem k //, bolo tu vela bab, ktore mali spinenie a cakaju babo, pokial je to iba spinenie, tak vela oddychu, nic namahave...ale urcite sa popytaj dokiho...ja som napr. nespinila...kam chodite do kosic?

kada
25. feb 2008

ahojte babuleeeeeeeeeee ja sa dnes slnim vonku je nadherne ja budem taka hneda 😀
neboj dracik neodpadla som som stale na zive
cez vikend sme mali velke party skoncili sme az dnes rano o pol tretej 😀
nech si maly zvyka ze bude chodit s nami po vonku aj na disku ho zoberem 😀

pifka gratulujem neboj sa to spinenie mozes mat az do konca 12tt aj ja som mala

kada
25. feb 2008

baby inac neviete co je s luciou a lauritkou ako dopadla ci je vlastne tehotna

pifpaf8061
25. feb 2008

ahojky dracik1, chodíme zatiaľ do Ke, do Gyncare, ešte stále neviem v tejto chvíli výsledky, až dnes o 15:00 hod. ich budem vedieť na isto... a tak si teraz krátim chvíľku.... Držte mi palčeky, aby mi oznámili pozitívne výsledky....

dracik1
25. feb 2008

pilfa, neboj sa, budu pozitivne 🙂
kada, ahoj......lucia je OK, kupuje kocik a lauri tehu nie je ☹
tak ty zurujes?????vy toho maleho riadne vycvicite 🙂 ....

mirica
25. feb 2008

pifpa-držííííím palčeky - strašne silno - aj tie na nohách 😀 poviem fazuľkám nech aj oni držia 😀

ahoj babuľky - ja sa dnes dozviem o 17,00 výsledky AFP testou - bojím bojím. Mne za posledný týždeň vyskočilo bruško - predtým som homala viac dole a od stredy sa presunulo hore pod rebrá - žeby sa deťúšiky presunuli? 😕

dracik1
25. feb 2008

mirica, neboj, budu OK....daj vediet....
ja ho mam furt dole, gulicka lopticka
pilfa ako?

pipka
25. feb 2008

pilfa, kluuud, aj ja som spinila po KET, dokonca aj krvacala a babo je ok 😉

dracik, nie je za co, rado sa stalo a kludne aj nabuduce 😀 veeelmi mi bolo dobre 😉

kada
25. feb 2008

cafte tak ako kde su tie pozitivne vysledky 🙂
tak vy ste mali stretavku baby dracik a pipka a kde som bola ja hm? 😀
dufam ze aj zajtra bude pekne povcko zase by som sa slnila trosku som si spiekla tvaricku
ale aj malemu sa pacilo vonku kopkal o sto dvesto 😀

mirica
25. feb 2008

ahojky.

tak testy by mali byť OK, ešte pôjdem pre istotu za genetikom. Neviem načo , lebo doki povedala , že mám ešte lepšie výsledky než by som podla veku mala mať 😀 .... ale istota je istota.... 😅

tak už na 50 % viem , čo čakám . to väčšie je chlapček - presne ako som hovorila 😵 😀 - no a to mänšie sa vrtelo a schovávao ako vždy 😀 tak , že to zatiaľ neviem- ale podľa toho , aký je to čertík to bude tiež chlapčiatko 😵 ..myslím 😅

mirica
25. feb 2008

pifpaf - kde si sa stratila ? 😕 čo testík ? nejaká pozitívna ďaľšia tehuľka by bola už treba 😀

mirica
25. feb 2008

dračik- babuľky sú dole , hore sa mi posúvajú orgány a črievka- podľa doki 😅 😅

kika312
25. feb 2008

ahojte! dnes som bola na krv a hcg bolo 35...som 12.den po KET.....Je to dostacujuca hodnota?Poradte mi prosim

denka28
25. feb 2008

kika neviem ci sa dobre pamatam, ale asi som mala 10 den po ET hodnotu 17. presne neviem, ale do 20 urcite..a vidis, ake cislo mi svieti pri mene 😉

mirica
25. feb 2008

kika - hlavné je , že hcg bolo - nie je dôležitá jeho výška , ale to ako bude stúpať . Každá fazuľka sa zahniezdi inokedy , a tvoja výška je v norme . Pôjdeš na kontrolné testy?

lumah
26. feb 2008

dobré ránko maminky, tak AFP mám v poriadku, bola som aj na genetike konzultovať a po rozhovore s doki som amnio zamietla, bolo by to príliš riskantné pri dvojkách u mňa, doporučila mi morfologický uzv.

mirica
26. feb 2008

ahoj lumah- ja budem mať genetiku až v piatok o 9,30 - ale tiež asi amnio odmietnem.

kada
26. feb 2008

ahojte babule prajem krasny dnik ja sa zase pojdem dnes slnit
musim mat neaku farbu lebo som strasne zelena 🙂
mirica to je super ze cakas chlapceka gratulujem
cafko lumah konecne si tu a stratila sa adrina co je s nou 😎 😎 😎
strasne sa tesim na leto nech uz je to tu od zajtra ma zase prsat a ma byt chladno boze ja som sa tak tesila ze uz bude teplucko

kada
26. feb 2008

jej baby este som zabudla tesim sa s vami ze mate testiky ok 😵
lumi ked&y sa robi ten morfologicky ultrazvuk n eviem ci mi ho robili

pipka
26. feb 2008

kada tebe je, ze sa mozes ist slnit...co ja by som za to dala 🙄 ja stale doma 😔 budem o chvilku jak riaditelka vapenky 😅

kada
26. feb 2008

no pipka ja som biela ako stena tak som si povedala ze aspon trosku chytim farbu 😎
a naberam energiu aby som zvladala este tych16TT

pipka
26. feb 2008

sak aj ja by som mala trosku farby nahodit, ale este budem musiet vydrzat, snad uz len tie dva tyzdne a potom sa aj von dostanem... 😅 😉
zatial si aspon okno otvaram dokoran a chytam luce ako viem 😀

lumah
26. feb 2008

mirica nechcem ti radiť, rozhodnutie je na teb, ale ja som sa rozhodla, že si ho nedám a radšej skusim niečo menej riskantné.
kada vraj v 20-21tt.

kika312
26. feb 2008

Ahojte! Chcem sa spytat v ktorom tyzdni by som mala byt,ked vklad mi robili 13.2? Dostala som opar na pere ,je to zle?