Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lumah
16. jún 2008

gabika dííííík 🙂

lumah
16. jún 2008

kada v prvom rade si v nastaveniach zruš odkliknuté čakáme bábo a daj-ani jedno ani druhé a pod tým si pridaj dieťa

mirica
17. jún 2008

lumah , adrina , dráčik- držte sa a oddychujte , nech ste kinderká čo najdlhšie 😵

ja som zvedavá , kedy šupnú do nemocnice aj mňa - od včera mi klesá bruško 😀 - no uvidím na poradni vo štvrtok 😔

mandy55
19. jún 2008

"kinderka" drzkajte sa, snad nie ste uz vsetky v nemocnici? ved mate este zopar dni cas

tak nech vam vsetko dobre dopadne 🙂

dior
19. jún 2008

kocky- co rodite???? 😀 -drzim vam silno palce, nech vam to prejde lahuuuuucko ako po masle a potom sup foto na konika 😉 , ja sa uz neviem dockat 😵 😵 😵 - toto ked odrodite -to bude deticiek 😎

lucia121
autor
20. jún 2008

Ja by som uz strasne rada rodila, ale musim počkat do 7. jula...keby aspon nebolo tak teplo 😒 Diorka, kedy ideš na 3. pokus?

lenka20
20. jún 2008

halooooo, tehulky, kde ste vsetky, lucka neni ti tu samej smutno 😀 😀 ale mas krasny datum porodu, tak vydrz, male sa ti podakuje, ze si mu vybavila taky pekny datum narodenia 😉

dior
20. jún 2008

ahoj lucka, vydrz veru - 7.7. to by si mala pekny datum 😉 , snad trafis studeny tyzden, lebo toto teplo ti asi nerobi dobre ☹ -ale 36tt-to je uz cislo . ja idem na jesen na to 😉 , teraz si uzivam leto 😎 , aj moja dobra kamaratka chodi do fertic. a je tehotna 😵 😵 😵

leni cau- uz nech sa stretavame tu 😀

lucia121
autor
20. jún 2008

7.7. to asi nebude, lebo az poobede idem za lekarom, tak najskor 8.7., ale kaslem na datum, len nech uz mam potom...dost bab z tejto temy bude co nevidiet rodit, tak by ste mali nastupit ako nove tehule, nech tato tema neznikne 🙂 ja viem, ze by ste si to so mnou vymenili, ale spomente si na mna, ked budete v 9. mesiaci...vtedy vam to tehotenstvo fakt uz pojde na nervy 🙂 a ked vymaknete taketo teplo...

lenka20
20. jún 2008

luciii - my sme si to s diorkou zariadili tak, ze budeme najviac tehulkovat este pred tymito horucavami, vies 😉 okolo maja to odrodime, to bude v pohodicke 😉 vsak diorka 🙂
diorka tak ta tvoja kamoska je tehulka co sa nedavno vydavala 😕 😕 😕 alebo to je ina 😕
lucka vydrrrrrrrz 😵 😵 😵

gabika24
20. jún 2008

veru, lenka, dior a spo. 😉 už by ste mali tiež nastúpiť ako tehule 😀 - veď ja viem, že onedlho už tu budete pravidelne 😀 😀 😀

dior
20. jún 2008

lucka-verim ti-ale vydrzkaj- odpata bude sladka 😵 😵 😵 ak budem v 9m-tak ti urcite napisem 😉
lenka veru ta 😉 a my musime vymenit tieto "stare tehotne" 😀

lopata49
20. jún 2008

Ahoj holky,
jsem krátce po snad úspěšném ivf (16.den po ET) - řekli vám v car něco o režimu jaký by se měl následně dodržovat?
Chtěla bych se vydat na krátkou procházku ven, ale nevím jestli je to možné...nebo jste byly doma a nikam nechodily?

lucia121
autor
20. jún 2008

Od prveho dna po ET som robila uplne vsetko, este som aj vysavala, upratovala, nakupovala - isli vianoce 🙂 a uz idem rodit.....boli baby, ktore len lezali a nedopadlo to dobre, tak si vyber....vacsina bab ale normalne chodi do roboty, tak kratka prechadzka ti urcite len prospeje, ty si bola 16 dni len doma? To si asi jediná.

lopata49
21. jún 2008

lucia 121
nojo, někdo musí být unikát 😀 -hrozně jsem se bála že něco pokazím ☹
tak jsem dnes vyrazila a snad to bude v poho...

kada
21. jún 2008

cafte luci na izbe ste tri ale je tam aj samotka ale je lepsie ked nebudes sama baby ti pomozu 😵
ja v poslednej dobe nic nestiham : 😀

lumah
21. jún 2008

kada ahoj, ešte stýle si si nezmenila tie nastavenia? Už som ti písala asi kde to to treba. 🙂 Ako sa má malý

lucia121
autor
22. jún 2008

Kada vidim, ze si tu strasne malo 😀 Ešte mam 2 tyzdne....nevydržim 😉 Mne by ta samotka nevadila, len ci by som sa tam dostala...ale chcela by som nadstandard, len ci bude volne..ked idem do poradne na chodbe je vzdy aspon 30 bab s takym bruchom, ako mam ja, az mam pocit, ze s v juli sa bude lezat aj na chodbe 🙂

lenka20
23. jún 2008

ahojte tehulky, zase sa tu akosi neukazuje dracik, neviete niekto co je s nou, alebo len lezi doma v postielke 😕 😕 😕
lucka - ale v juli ide naozaj rodit straaasne vela zien, ja aj u nas vidim same bruskate tehulky, tento rocnik julovy bude velmi silny 😉

lucia121
autor
23. jún 2008

dracik je v nemocnici, uz tam bude asi do porodu, ma zle pecenove testy-tusim

gabika24
23. jún 2008

leni, čo sa týka dracika, kukni do témy čakáme dvojičky.
ale tak ako píše lucia, je v nemocke kvôli zlým pečeňovým testom. tak je posielame na diaľku veeeeeeeeeľa pozitívnej energie...

sue13
23. jún 2008

Ahojte 🙂 Pridavam sa k Vam..... 🙂 Tiez sme boli na uspesnom IVF 😵 Zajtra nas caka sono kde nam konecne povedia ci bude jeden zazrak, ci dva 😵 Neviem sa uz dockat....

gabika24
23. jún 2008

sue, tak veeeeľa šťastia - nech je počet detičiek taký, aký si želáš 😀 ani ja som sa nemohla dočkať sona... 😵

sue13
23. jún 2008

dakujem Gabika 😉

marione74
23. jún 2008

ahojte, vidim tu temicku tehulky po ivf... aaaa tu ste pipka, dracik, lumah, vsetky co sme zacinali spolu a vy uz ste skoro maminy 🙂 to je sila fakt 🙂 Jeej Sue aj Ty si uz zmigrovala od nas FC Snaziliek 😉

Leni, no prosim, tak aj Ty si tu! 😀 A temicku ako vidim si zalozila Ty Luci, tak ako nasu FC snazilky 🙂

Tak dievcata, Vam vsetkym drzim strasne silno palceky, a ak Boh da, a tehotensky testik v piatok bude pozitiv, tak sa budem hlasit ako nova tehula do tejto temicky 😉

Ale oddnes si davam pauzicku od konika, lebo mam pocit, ze myslim na to ako to dopadne 3x za kazdu minutu a nerobi mi to dobre ☹

majte sa pa 😉

lopata49
23. jún 2008

ahoj holky,
prosím, jak rychle vám po ivf tloustly // na testu? Jsem dnes 18.den po ET a přijde mi že oproti testu z 16.dne po ET se 2.čárka moc neztlustila (mamatest), tak se děsím, zda to neznamená nějaký průšvih...
- máte s tim zkušenosti? díky moc

marione74
25. jún 2008

ahojte, lopata nejak je tu ticho, dievcata su uz mozno v porodnici a ja Ti neviem poradit, dnes som si totiz robila testik 12 den po ET a je uplne negativny ☹ ☹ ☹
Podla mna hlavne je, ze ciarka tam je.... drzim palce

kada
26. jún 2008

cafte tehule ano som tu malo lebo je pekne pocko a kezdy den od siedmej rano som s malym vonku
lepsie sa mu hajuska ked je vonku v nutri doma mame tisic stupnov
ale mame sa supisne maly je zlatucky v noci sa budilen o stvrtej rano a potomo siedmej
tehule davajte si pozor a nech vam to vsetkym dobre dopadne ked budete v kontakte s pipkou a adrinou a limah tak ich pozdravte ze drzim palce 😀

gabika24
26. jún 2008

ahojte.
lopata, tiež myslím, že je podstatné, že tam tá čiarka je. dva dni je málo, aby bola nejaká výrazná zmena. kedy ideš na kontrolu?
marione, podstatná je krv, ale to vieš, že? ešte to nevzdávaj. kedy máš kontrolu ty?
držkajte sa babule...

gabika24
26. jún 2008

ozaj, kada, malý je veeeeeeeeeeeľmi zlatučký 🙂 😵