Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
19. máj 2008

dracul, tak nasa rekonstrukcia pokracuje nastastie uspesne, Vilko si este teraz na poslednu chvilu vymyslel, ze zasekaju vsetky kable do steny, teda telefon, internet kabloovku aj opticke, tak mame zase spalnu ako emental 😅 ale dufam, ze do vikendu to bude, nech v nedelu uz vymalujeme a buduci utorok nam dojdu robit roll-doory aa o dalsi tyzden uz by mali byt dvere aj so zarubnami....tak snad sa dozijem 😒 😎

ty brdo, to je tolko rodiciek? to aby som si zajednala salu aj izbu uz teraz 😀 a po porode sa budem poberat domov hned, sak byvam blizko 😀 😀

pipka
19. máj 2008

veracruz mne bolo zle tiez skoro celodenne, no najviac vecer, rano malokedy, a tiez niektore dni absolutne nic, takm ziadna panika 😵 😉 je to ok, a bud rada, ze ta drobec necha obcas aj vydychnut a napapat 😀

gabika24
19. máj 2008

ahojte.
vera, neboj, aj mne nevoľ nosti prestali v 12tt a mala som ich celodenné. niekedy som musela vstať o 01. 00 hod a ísť na WC, čo mi bolo tak zle. teda sem-tam ma ešte natiahne, ale to sa s tým nedá porovnať. buď rada... 😵

veracruz
20. máj 2008

pipka, gabika, mna len prekvapilo, ze to bolo len tak zo dna na den... preto som nevedela, ci zacat stresovat alebo nie 😅 a este v noci vydrzim dlho hore a rano skoro vstavam... hrozny nezvyk 😀

dracik1
20. máj 2008

pipi, to Vas Vilko chce otravit v spoalni vsetkych troch silnym ziarenim 😀 ..........
veracruz, neboj sa, ono to moze prestat zo dna na den ale napr. za chvilku sa ti to moze vratit 😀 - to aby ti nebolo luto...ja som moc nevracala ale kym som to rano rozchodila - hroza- po ceste do prace ma aj zo 5 x naplo....

lauritka
20. máj 2008

ahojte...mame jednu dutinku 12 mm....a embryonalne struktury tak hadam, je to ok..aj ked som myslela, ze by to uz malo byt vacsie.... ale doktor hovoril, ze je to este skore stadium..ale potom to podla tyzdnov velmi nesedi nie ?? ked sa pocita od poslednej MS:... alebo potom tie info na nete o velkosti plodu su zavadzajuce 🙂

gabika24
20. máj 2008

lauri, bude to ok. mne doktor vysvetloval, že pri umelom oplodnení to nie vždy vychádza podľa prvého dňa poslednej menštruácie, niekedy (napr.keď boli mrazené a nie predĺžená kultivácia) je to trochu neskôr, potom to závisí od toho, kedy sa to uhniezdilo a pod.
a ináč, u niekoho bolo vidno srdiečko až v 8tt, u niekoho skôr. kamošku chceli v 8tt poslať na čistenie, lebo nebolo vidno srdiečko,dali jej ešte pár dní a o pár dní to bolo ok. a malá Dominika je úplne v poriadku - tak sa netráp... teším sa s tebou 😵

dracik1
20. máj 2008

lauri, neboj sa, bude to OK...ja by som sa moc neriadila podla tabuliek....a okrem toho 7tt to mnohe zeny ani nevedia ze su tehu 🙂
ja mam napr. jedno babo na 33 tt a jedno na 32tt 🙂 , jedno vacsie od druheho cca o 300g a doteraz boli rovnaky....

veracruz
20. máj 2008

dracik, tak hovoris, ze sa to este moze vratit, aby mi nebolo luto? 😀 v kazdom pripade dufam, ze som z najhorsieho vonku 😅

kada
20. máj 2008

cafte tehule dnes je strasne pocko 😒
dracik ako sa maju trojicky ta moja kamoska sa ma tiez super zacnu jejmaleho prikladat aby
ho zacala kojit maju sa tiez super a maly je zdravucky

ceeruti
20. máj 2008

Ahoj holky,tak ja jsem stale 2v1 😠
Lauri-podle MS to většinou nevychazi,obvzlašt u KETu ne,ja si troufám říci,že je vše na te nejlepsí cestě!!!!!!!!!!!!§

kada
20. máj 2008

ahojky cerutti ja som myslela ze uz to mas za sebou
ze uz namukazes foto kazdy den na teba myslim ze co mas nove ani ja sa uz neviem dockat ze kedy
ho budem drzat v naruci strasne sa tesim 🙂

gabika24
20. máj 2008

ceeruti, už to dlho nebude trvať a budeš o chvíľu držať ten ružový batôžtek šťastia v náručí... 🙂

lumah
20. máj 2008

ahojte kočky-tak poradnu mám za sebou a nechal ma doma-sa to nezhoršilo ani nezlepšilo-len musím k nemu chodiť každý týždeň. A buduci piatok mám uzv v 30tt. Som schudla behom týždňa 1kg, neviem ako je to možné.
veracruz noooo pokušal ma ten Tomotej, ale asi necháme toho Filipa.
Sme sa zastavili aj v auparku a kupila som si tam šaty, nohavice na leto kratšie aj tričko. Tie šaty si dám aj na sobáš-su čiernobiele. Odfotím sem. Ked som zhanala tu v bazare, bud to bolo predané alebo mi naqpísali že by mi to bolo asi malé, tak som si radšej vyskušala a kupila v obchode.

lauritka
20. máj 2008

dakujem ste ma ukludnili babenky..verim, ze o dva tyzdne uz budeme mat srdiecko, drzte sa tehulky 🤐 😵

dracik1
20. máj 2008

ceruti, este stale 2 v 1??? alenke sa nevchce na svet....

ja som stretla PIPI na nakupoch v Ikea,tu som kupila hniezda, plachticky , deky......serepeticky a v Kike sme kupili matraciky,i kokosove s molitanom , ta 700 sk dobre 🙂

kada, inak mas peknu kolisku v albume...vcera sme ju obdivovali s drahym.....

lumah
20. máj 2008

lauritka ani mne to nesedelo podla netu.
dracik ahoj-som doma.
Ozaj dala som si veci moje nové do albumu, čo som si dnes dokupila do šatníka. 😀

dracik1
20. máj 2008

lumi, pisala som ti do dvojiciek.....inak ja mam teraz take brucho ako ty....aj tak dole, lebo som mala aj nervy , ze ho mam prilis dole....

kada
20. máj 2008

lumi ty si aka chuda kolko vazis ked si s predu tak vobec neni vidno ze si tehu
dracik co nove trojky nevies? lumi pekne vecicky

lumah
20. máj 2008

dracik no čo už..však tie naše deti budu obri, tak musíme mať velke brušká. 🙂 Buduci piatok mám uzv-sa teším ako už podrástli.

mirica
20. máj 2008

lumah - rie čierno-biele šatočky sú z C&A však ? lebo ja som si také kúpila akurát v sobotu 😀 😀
mne sú ešte trochu veľké lebo som kúpila 46 - že však ešte priberem za tie 2 mesiace 🙄

dracik1
20. máj 2008

kada, neviem, co trojky, musim jej napisat , ze ako sa maju....
lumi, mirica, vy budete rovnake 😀 ....baby, ja sa spolieham, ze po porode obleciem vsetko povodne....ved som ani nepribrala vela, zatial 11kg a zozadu ani nevidno, ze som tehula...iba ak podla kacacej chodze a funenia 😀

veracruz
20. máj 2008

lumah, pekne satocky... aj tricko 🙂

veracruz
20. máj 2008

ja som uz pribrala 1kg 😀 po tom, co som na zaciatku tehu schudla tri 😀

pipka
20. máj 2008

ajojte 😉
draculik, dlho sme sa nevideli 😀 😀 tak ja som nakoniec pokupila kooopec veci, minula som vsetko co som mala, ale mam okatu deku 😵 😎 z tej sa tu vytesujem, potom som este v tescu nakupila nejake dve flasticky a cumliky, a ukoristila som v hypernove aj jednu plienku - osusku s medvedikmi, ked budem mat fotak, pofotim 😉
no inak moj muz je maniak na techniku, tak my budeme mat v spalni vsetko, aj ked mne sa to moc nepozdava...ale sak v stene kable mozu byt, ale pustat mi to tam pri Hanke nebude...vykopnem ho aj s notebookom do obyvky 😀 😠 😀

pipka
20. máj 2008

inak ja mam vahovy prirastok + 9 kg 🙄 a aj to skor z pazravosti nez z tehu 😀

ceeruti
21. máj 2008

Holky,tak se možna u nas neco deje .)) 😀 Držte palce,bolí to jako prase,ale da se to zatím přežít,takže zatím to rozdejchavam,manžela jsme ani nebudila,takže vyckavam 😀

lucia121
autor
21. máj 2008

Ceeruti, ked rozdychavas, tak to sa naozaj nieco deje 😀 konecne, drzim ti palce.

kada
21. máj 2008

ahojte tehule tak mi pojdeme na buduci tyzden maly je velmi velky
doki sa boji aby mi nerostrhal stare jazvy tak v stredu budem vediet ci to bude
vo stvrtok alebo v piatok 🙂
ceruti tak supernech da tvoj anzel vediet co a ako drzim palceky 🙂

dracik1
21. máj 2008

boze baby, tak vy budete rodit...ceruti, drzim palce....kada, to som zvedava, napis mi urcite , ze coi a ako...

pipi, ty si riadny nakupca...my sme boli este Kike, tam som kupila matraciky, pena + kokos za 700 sk, velmi dobre, lepsie ako v Ikea...teda aspon sa mi tak zdalo...ale nakupy uz ziadne nebudem absovovat, vecer ma pichalo, aj dnes...tak radsej lezim....