Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lauritka
5. dec 2007

😕 to je pristup ..inac ja mam radsej gynekologov 😀 ako zeny....

adrina
5. dec 2007

nooo..takže som vymenila lekára...my sme najskor rozmýšľali nad adopciou..ale potom som bola u jedného lekára a ten mi odporučil IVF...dovtedy ma to ani nenapadlo..a teraz sa vytešujem z tehu... 😵 😵

lauritka
5. dec 2007

🙂 ty si taka rodena mamulka adri.

adrina
5. dec 2007

no asi áno..lauri..len kedˇnemožem rodiť tak často ako chcem...tak mám len 2chalanov a tretiu babulku na ceste... 😀 😀 😀
mňa mnoho ľudí poavžuje za workoholičku...ale opak je pravdou..ja som makala,aby som mohla dať všetko deckám...a teraz mám neskutočnu potrebu byť maminkou na plný úväzok... 😉 😉 😉

lauritka
5. dec 2007

takze teraz si to poriadne uzijes ze ;) 🙂

adrina
5. dec 2007

budem sa snažiť...užiť si to...ja už som taká nažhavená,že by som najradšej vykúpila obchody... 😉 😉 😉 už mám vyhliadnutý aj kočiarik..xixi
😵 😵 😵

lauritka
5. dec 2007

🙂 adri ja stale neviem aky...vyhliadla si trojkombinaciu ???stvorkolesovy?

renusa
5. dec 2007

Ahojte tehuľky 😎
adrinka, dnes Ti napíšem, prečo mi drahý neveril....on to asi tušil.....včera som ešte raz zavolala k svojmu gyndošovi, že či došli tie výsledky a či je to tak.....a sestrička mi povedala, že deň predtým jej v labáku nahlásili výsledky nejakej mojej menovkyne, a tie moje sú úplne minimum, že skoro odpadla, keď ich videla a nevedela ako mi to má oznámiť, dobre, že som zavolala......tak to sa môže stať iba mne 😠

renusa
5. dec 2007

tak Vás tu v tejto téme nebudem môcť navštevovať a vraciam sa k snažilkám ☹

lauritka
5. dec 2007

renusa tak ako vlastne ? nie si tehu ? 😕

adrina
5. dec 2007

nooo..trojkombináciu...mám vo výhľade 3 a budem sa rozhodovať, je to casualplay S4, potom JANÉ a lebo QUINY SX 😀 😀 😀
renka..ideš na kontrolnú krvičku??? 😕

adrina
5. dec 2007

renka..ja som mala na 10deň hraničné hodnoty HCG a o 3dni neskor som výskala od radosti nad tým krásnym číselkom 😵 😵 😵

renusa
5. dec 2007

lauritka, na 11. deň bola hodnota hCG necelé 2, takže ťažko od toho niečo očakávať....síce bola som dnes znova na krv...ale už nič od toho nečakám.....aspoň jeden deň som si to užila a poriadne sa vyspala 😠

lauritka
5. dec 2007

a akes su to znacky ? talianske ?+

adrina
5. dec 2007

renka...nádej je stále 😉

adrina
5. dec 2007

Jané je španielsky, a tie dva neviem...asi talianske

lauritka
5. dec 2007

renusa ja som mala na 14 den len 32 🙂 takze si v limite.neboj, urcite to stuplo. neskusala si testovat ?

lauritka
5. dec 2007

inac podla mna by mali vsade brat krv az na 14 den 🙄 niekomu sa uhniezdi neskor a hcg stupa pomalsie. ak by mi brali krv na 11. den tak som urcite negativna. 😠

lauritka
5. dec 2007

adri len aby neboli tie kociky ako auta 😀 kazoveeee. ja by som asi verila nemeckej znacke 😀 aj auto mam nemecke tak asi preto hihihihih.

adrina
5. dec 2007

ja by som dnes najradšej bola v posteli 😵

adrina
5. dec 2007

noo...kámošky už testovali..sú spokojné..xixi...no my máme jedno auto talianske, jedno nemecké a jedno čekoslovenské...a pohoda/fiat,opel,fábia/

renusa
5. dec 2007

lauritka, včera som obehala všetky lekárne v meste, a nikde nemali ten mamatest, tak som to vzdala, iný som radšej nekúpila....už radšej nebudem ani testovať, nechám sa prekvapiť na poobedie, dúfam, že mi znova nenahlásia výsledky niekoho iného 😠 😠
ak mrcha nedôjde, pôjdem zajtra do GF, nech mi ešte tam zoberú krv 😒
adrinka, nádej je , ale iba tak na 1% 😒

lauritka
5. dec 2007

a ktory den si dnes presne renusa ? po ET ?

adrina
5. dec 2007

renuš..kedy máš volať???

adrina
5. dec 2007

juj..babeny..ja asi dnes zaspím za stolom... 😉 😉 😉

renusa
5. dec 2007

dnes som 13.deň po ET....volať mám okolo jednej 😒

adrina
5. dec 2007

budem myslieť na teba renuška...a držať palčeky...

lauritka
5. dec 2007

drzim palce renus..neboj.

renusa
5. dec 2007

adri, lauri, ďakujem 😉

mirica
5. dec 2007

Jémine . renusa - je mi to strašne ľúto ☹ .....ja idem dnes tiež kúpiť test... ja som tiež nemala test pozitívny a potom výsledok 748 - tiež mi to nejak nesedí , a ani žiaden príznak rozťahovania maternice nemám ...... bože až mi dych vyrazilo....neviem ako to do konca pracovnej doby vydržím... 😖