Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

juliet
4. jan 2008

díky moc za odpovědi, určitě vydržím a pak si to vynahradím ... doufám, že trochu napadne sníh, mám ráda procházky v té bílé kráse

kada
5. jan 2008

kde ste vsetky babulky ja som akurat prisla domov z chalupky

dracik1
6. jan 2008

ahoj kada 🙂 , tak to som strasne rada, ze si bola vonkui, mne bolo v piatok a vcera vecer tak zle, ze katastrofa, dnes rano sa este pridruzila hlava, tak som si dala po vyse mesiaci kavicku, strasne bola dobra, mnamki

kada
6. jan 2008

CAFTE baby rano idem na AFP testy tak na mna myslite drzte mi palce nech su dobre zase sa nevyspim 😉
DRACIK vies si predstavyt ako i muselo byt zle ja som mala tiez migrenu fuj 😖
kludne ked ti bude zle tak si mozes dat paralen len ten mozes nic ine a kavu mozes kludne pit ja nie lebo mi nechuti tak mi dokina povedala ze si mam dat colu 😎 aj to dost pomaha

adrina
7. jan 2008

brééééééééééé ránko tehulky!!!
dnes už som v práci po 2tt dovolenke,xixi ťažké vstávanie....
ako sa mi máte, chváľte sa a preháňajte!!! 😵 😵 😵

lumah
7. jan 2008

ahojte kočky čakatelky!
Ked už hovoríte o tých bruchách, ja som si musela kupiť v piatok tehotenské nohavice, lebo už ani rozopnutý zips nestačil. 😝

lumah
7. jan 2008

adrinka aj ja som dnes v robote prvý raz. 🙂

adrina
7. jan 2008

ahoj lumi....xixi...takže koľko si pribrala???ja ešte z biedou oblečiem všetko.... 😉

kada
7. jan 2008

ahojte babule tak nic nove som sa nedozvedela iba ze drobec narastol vysledky budem mat az vo stvrtok
neako malo pisete alebo nas je tu malo 😒

adrina
7. jan 2008

baby..štrajkujete...či ako??? 😀 😀 😀 však nie je s kým popísať.... ☹ ☹ ☹

prcekpet
7. jan 2008

ahoj kocky, dneska mi dr. 100% potvrdil tehu, jsem na zacatku 9.tt. Na UTZ jsem videla nadherne pulsujici srdicko, druhy prcek se schovaval, takze dr. rekl, ze cekame dvojcatka, ale jiste to bude za 2 tydny...ale je pry moc malinke oproti tomu prvnimu, tak mu nedava moc velke sance na preziti....vysla jsem ven a normalne jsem brecela, mam takove smisene pocity, hladim si brisko a domlouvam druhemu mimisku at bojuje a nevzdava to 🙂 hlavne at jsou zdrave, zitra jdu na jakesi krevni testy a 18.1. do poradny 🙂

adrina
7. jan 2008

prcek..blahoželám k tehu 😀 😀 😀

dracik1
7. jan 2008

babky caute....ma porazi z MK, napisala som Vam taky dlhy povzbudzujuci prispevok a ten MK ma vyhodil 😠

adrina, som rada, ze si spat....kedy ides na kontrolu?

prcek , gratulky,ked babo vydrzalo do 9tt tak sa este pochlapi, uvidis,

luham, ja nosim tehu rifle uz mesiac, moja mama s mojim drahym len horekuju, ze ake to ja len budem mat obrovske brucho

kada neboj sa na tie testy , ja si myslim, ze budu 100% dobre, ty si bola aj na NT testoch? moja kamoska mala pred mesiacom pomer 1:73 D.syndrom a po amniocenteze caka zdrava babatko....ze vraj tie AFP testy nie su velmi presne, ze sa od nich upusta a ze ovela dolezitejsie sa zacina brat NT vysetrenie v 1 trimesti a tie 3D UTZ su tiez super, aj tam by dokinovia videli D.syndrom....

baby , drzte palce, idem na NT vysetrenie, vecer alebo zajtra Vam dam vediet ako som dopaddla

inak stale mi byva zle, vcera som vy.....veceru pri umyvani zubov a do umyvadla 😀

dracik1
7. jan 2008

lumah, bozinku zasa som ti skomolila meno, ale viem, ze ty sa na mna nebudes hnevat 😉

lisula
7. jan 2008

Ahoj dracik aspom ze ty pises nieco. Takze malym chuti len do istej chvile papat? 😀 Potom uz to nechcu 🙂 Inak ste zdravy vsetci traja?

lisula
7. jan 2008

pisem si pisem a potom ma vyhodi MK. Pytam sa ta len preto lebo ja uz tyzden zapasim s chorobou. Bolest hdla soplim, a hlava ma boli uz od fukania nosa. Ale vraj kym je male mimco tak nevadi. Dufam 😠

dionova4
7. jan 2008

Ahojte tehuľky .... doplazila som sa k Vám, ak sa nenahneváte ☹ Práve mi oznámili, že prerušujeme stimuláciu, pretože napriek peknej úrode vajok, som hormonálne nezareagovala. Máme prísť na pohovor na stimuláciu s iným protokolom. Viete mi povedať, čo sa deje, je šanca, že iný protokol mi "padne" ? Ste niektorá s podobnou skúsenosťou? Alebo poznáte nejakú kočku s podobným ortieľom zo svojho okolia? Prosím Vás, ak je niečo čo ma vytiahne z tohto zúfalstva, hoďte to sem 😢 😢 😢
Ďakujem Vám

kada
7. jan 2008

no dnes to neako blbne

adrina
7. jan 2008

ahoj dráčik..ak ťa to poteší, mne je blivno v kuse..len negrckám..xixi..zatiaľ...kozy ma tiež stále bolia.. 😵
do poradne idem až v stredu, a nie zajtra,ako som písala...už hádam aj nejaké foto dajú......dostanem už tehu knižku 😀
mirica, čo je s tebou, dlho si sa neukázala?????? 😕 😕
babeny, ako je to u vás s priberaním??? koľko ste pribrali zatiaľ??,

lumah
8. jan 2008

adrinka nevážila som sa, ale nosím už tehotenské gate-som si kupila dvoje, mám brucvho ako v piatom mesiaci-to bude asi tými dvojičkami. 😝 A okrem toho mne nebývalo zle ako tebe, tak sa ani nečudujem, že si nepribrala nejak moc, ked si všetko vyblila 🙂 Ja som bola včera v poradni-dostala som knižku a o dva týždne idem nakompletné vyšetrenie, či sú bábätká zdravé.
dráčik nevadí,vždy pochopím že je to pre mňa. 😀

adrina
8. jan 2008

ahoj lumi.....ja idem na krv už zajtra....nejaké vstupné tehu vyšetrenia....

lumah
8. jan 2008

adri mne mal tiež brať krv, ale povedal že o dva týždne by mi aj tak brali krv, tak ma nebude zbytočne vysávať už teraz.

adrina
8. jan 2008

lumi...ja neviem, nech si vezmú...mne to nevadí..xixi
nevieš čo je s miricou??? 😕 😕 😕

dracik1
8. jan 2008

lumah, prosim ta, potom mi napis, co ti povedala ta baba....a ze amnio vobec neboli, kamoska bola teraz pred mesiacom, ze vraj to boli menej ako branie krvi

babky, ja som pribrala asi 1 kg a dnes rano som zasa vracala, nechapem??????uz v noci som sa zobudila, ze mi je zle a nemohla som spat

adrina
8. jan 2008

ahoj dráčik....no ja som pribrala aj so stimulkou 3kg....a možno aj preto už toľko, lebo som prestala počas stimulky fajčiť...hmmm..v prvých tehu som najskor chudla a teraz akosi hneď priberám 😀

mirica
8. jan 2008

Ahojky všetky , ja som po druhej pohotovosti - asi to nejak nevyzerá dobre , môj polyp nekontrolovane rastie , nevedia ani odkiaľ , včera na pohotovosti z neho kus zobrali a poslali na histológiu za týždeň bol o pár cm väčší ☹ ☹ tak neviem ako to dopadne 😔

adrina
8. jan 2008

mirica..ahoj mojenko.....som sa už o teba bála,že čo je s tebou....nebojkaj,všetko dobre dopadne, myslím na teba celý čas....a babatka sú v poriadku???

mien
8. jan 2008

Baby, viem, že táto téma sem nepatrí, chcela by som sa spýtať, že či neviete náhodou koľko dní trvá, kým gyn. vám spraví cd, lebo zajtra ideme a on nám to nahrá na dvd, ńejde o 3D, ide o obyč. sono, ak ste mali niečo také tak odpíšte ďakujem

mirica
8. jan 2008

adri- nie je to dobré - viem to podľa reakcie doktora- najprv frflal, že zneužívame pohotovosť , potom ma pozrel a prestal a hrozne zvážnel , okamžite časť odobral . Ja viem ako to chodí - na pohotovosti nechcú robiť nič , dokonca aj vhodnú nádobu na vzorku nemali- museli ju ísť pozháňať . Keby to bolo v pohode tak ma pošle , že mám ísť ráno za svojou doki a viac to nerieši..on ani na sone nevidel kam až ten polyp siaha - vedia , len že je v krčku maternice ...no a potom začal s tým , že som ešte v rannom štádiu tehu , že niekedy sa to samo skončí atď....

adrina
8. jan 2008

miri..si dúfam doma, ešte krvácaš???kedy budeš mať výsledky z histologie??? a k svojej doki nejdeš??
veľmi ti držím palčeky