Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
19. mar 2008

ajojteee, tak sa hlasim uz som domka 😵
vsetko prebehlo ok, vobec som nic necitila, cele to trvalo asi desat min. potom sme si hodku polezali a bolo! doki bol hrozne fajn, teraz len cakat na tie vysledky.... 😅
aaale povedal, ze vyzera to na dievcatko, tak som zvedava, ci to vysledky 100% potvrdia. 😉

pipka
19. mar 2008

lumah, podla mna morfologicky a klasicky 3D nie je to iste, mna teraz specialne objednal tento Ferianec, co mi robil aj amnio, hned po vysledkoch na morfo, on to robi priamo v GF. Tam ti pozru dokonale vsetky vnutorne organy, srdiecko, mozog... 😉

dracik1
19. mar 2008

pipik, ja som strasne rada, ze to dopadlo dobre.....a vies novinku , mame 3 nove tehulky 🙂

kada
19. mar 2008

juuuuuuuuuuj super pipi vobec to nebolelo tomu neverim tak super
🙂 a najlepsie na tom je ze nemusis tam lezat 🙂
tak konecne neaka baba teda aj adrina bude mat asi babulku 😀

mirusch
19. mar 2008

Pipka teším sa. 😵 Kukám vás občas, že ako sa tu mávate 😉 Tak je dobre, že dobre 😀
Inak k tomu ultrazvuku, neviem ktoré to presne je, ale videla som tu v nemocnici fotočky, kde ultrazvuk ukáže všetko farebne, aj ako krv v bábätku obieha, tam vidia úplne všetko. To by sa mi páčilo vedieť, že je všetko tam, kde má byť a ako má byť.

pipka
19. mar 2008

dracik, akurat som citala...supeeeer 😵
mirush, esteze vies tak bleskovo aktualizovat tie nase tabulky 😀 😀 😀

inak ten ultrazvuk je uuuuzasna vec, to zelam kazdej babulke zazit si to na vlastnej kozi...ci vo vlastnom brusku 😀

lumah
19. mar 2008

pipka ved som si myslela, že morfo je podrobnejšie ako 3d-ten je len zvonka nie?
dracik tak teraz si ma zmiatla alebo som to zle pochopila v tej pošte-tu čítam že čakáš chlapcov. 😝

pipka
19. mar 2008

lumah na ten morfo sa specialne pytaj, to je super vec, ja som uz objednana na 14.aprila. 😉

mirica
19. mar 2008

ahojte babuľky - však ja uvidím ,čo je to ten morfoUTZ už 28.3 - mne len povedala sestrička , že je to 3D- tak neviem , či to nemá nejako popletené 😕 ale povedala , že nepôjdem k nemu na kramáre , ale do ordinácie čo má v horskom parku - tak dúfam , že mi dali správne info 🙄 a pôjdem na to čo mám ísť 😀

kada
19. mar 2008

dracik a ake tehulky mame nove?preco k nam nejdu 🙂

lumah
19. mar 2008

kada takynka a lenka. 😀
pipka morfo mi bude robiť moj gyndoš v utorok. Vraj v 21tt.

kada
19. mar 2008

mirusch ahojky chytas tehu bacilky 🙂 no super ze su tehu
babule robim akurat torto smotanovu a s lesnym ovocimm mnam 😝 😵
a varim na sviatka udene kare a majonezovy salatik chvalim sa 😀 😀 😀

lumah
19. mar 2008

kada ja som robila upne jednoduchu tiramisu a výbornú.
Ak by niekto chcel recpt, napíšem len teraz utekám do polohy ležmo, bolí ma už zadnica. papa.

pipka
19. mar 2008

lumah aj mne to vychadza na 21tt, ale to je vraj najoptimalnejsi cas...vraj je vtedy najviac plodovej vody a da sa vsetko dobre kuknut 😉

kada
19. mar 2008

no lumi potom ho sem hod ten recept 🙂

mirica
19. mar 2008

lumah, pipka - aj ja budem 21tt 😀

pipka
19. mar 2008

😵 😵 😵 😵 😵

kada
19. mar 2008

baby ja by som uz chcela byt aspon v 34tt ja sa tak strasne tesim 🙂

dracik1
19. mar 2008

kada, ked sa narodia este budeme chciet aby boli v brusku... 😀

mirica
19. mar 2008

nám vyšli korunky a tak budeme robiť ešte aj obývačku 🙄 🙄 🙄 ble , už mám prerábok až po krk 😖

pipka
19. mar 2008

miri, ale aspon budete mat vsetko kraaasne a naraz 😵

adrina
19. mar 2008

mirica...som povedala, že nič už neprerábam...ale tiež nam zvýšili ešte nejaké korunky..tak ideme vymeniť podlahu v chodbe...a premalovať ju 😝 😝

mirica
20. mar 2008

adri- tie prerábky sú nikdy sa nekončiaci príbeh... 😖 ....priateľ dal porobiť aj televízne rozvody do každej izby , tak že naše ešte nenarodené detičky síce nemajú v izbe postieľky a perinky a vecičky , ale telku už hej 😠 😠

pipi- ja viem že máš pravdu , len mám v byte stále bordel- keď prídem z práce , tak sa tam v kuse motá niekto cudzí ( my sa nemáme na ten čas prerábky kam odsťahovať), no však vieš - ja by som sa rada po celom dni v robote aj ospŕšila a tak....musím čakať , až kým neodídu 😖

no a navyše mi priateľ nedovolí nič upratovať. Ale dnes už položia podlahu do detskej ,a môžeme nasťahovať nábytok- no a cez víkend - hurá môžeme nakupovať vecičky pre deťúrence 😵 .. konečne som našla niečo pozitívne 😀 - lebo od útorka rozbijú chodbu a obývačku 😖

no tak som sa posťažovala 😅 ....ale som taká šťastná , že som tehula a že sú zatiaľ detičky v poriadku 😵 😵 že už nebudem frflať 😀

pipka
20. mar 2008

miri, ja ta uplne chapem...u nas to bude detto, zaciname v polovici aprila...potom sa tu budem stazovat ja 😅 😀 😀 😀 akurat ze nastastie, ja sa mozem ist osprchovat k nasim, alebo aj v robote...no ale najradsej by som to uz tiez mala za sebou... 😒 🙂

tiez uz chcem byt v tej faze, ze bude vsetko tip-top a uz budem len nakupovat vecicky 😵 😵 😵 ...ale ci sa dockam... 😅 😀

mirica
20. mar 2008

pipka- to by som mohla aj ja , mama býva 10 min chôdze odo mňa , ale to vieš - nechce sa mi ísť k mame , nosiť to sebou čisté veci , zas sa obliecť a ísť domou ....kúpeľka je už hotová - toto sme absolvolali v septembri ...tak čakám kým neodídu ...

tak že keď budeš prerábať ty - ja už budem mať upratané 😀 - a budem utešovať ja teba , že aké je to už potom super 😀 😀

ináč som zistila , že máme doma kopec všeličoho hrozne neskladného - ešte aj paplóny a vankúšiky - lebo sme kúpili všetky nové - ale nechceli sme dávať zatiaľ nové , kým sa bude prerábať - hrozne veľa miesta to zaberá - ešte aj matrace sme mali nové naukladané - a najhoršie je , že tie staré sa nedajú len tak vyhodiť - musí sa to nosiť do tých zberných dvorov..... no slúbila som , že už prestanem so sťažovaním 😅

dracik1
20. mar 2008

ahojte kelnacky 😀
mirica, my mame od nedele upratane, ale odniekadial sa furt trusi bordel....uz som z toho nastvana.....
u nas idu haraburdy do pivnice a odtial bud do smetia al. susedovi na chatu......mirica, to je pravda, ze take smeti by nemali byt pri smetiakoch.....ja to uplne nenavidim na susedoch, ze co sa im doma nehodi supnu ku smetiaku a tam to hnije aj 3 mesiace 😠 vyzera to otras.....neboli u vas teraz s tymi kontajnermi? u nas pred 2 tyzdnami...tak sme tam vsetko supli....

mirica, ale ten krasny novucicky byt..ten bude stat za tu namahu....ten tvoj je dobry s tymi TV kablami...cely chlap..... 😀

inak sa nam to predrazilo o cca 35 tisic 😠 - tolko som ani neratala 😠 , to je hrozne , co vselijake debilinky stoja a kolko ich potrebujes......

adrina
20. mar 2008

čafte tehulky-kelňáčky..idem sa aj ja posťažovať...xixi...nám sa prerábka natiahla o celý tt, na nervy..ja uč som ani u svokrovcov nevydržala a odišla som do toho bordelu..manželikovi som chýbala..tak dokvitol tiež...nervy, kopec nervov ma to stálo..lebo nedajbože vymaľovať...taký cirkus som spravila..že museli odznova...aj tak nie som spokojná...takže som im nedoplátila fa zatiaľ...ešte špekulujem, akú podlahu dať do chodby...a musia dovymieňať zvyšné zárubne a dvere...robobta naás vyšla o 7tis, viac ako som počítala...aj to budem ešte pár veci reklamovať...no a tie doplnky do kúpelne, čo neboli súčasťou rozpočtu..ako nerezové diplnky, svietidla, dnes som bola nové záclony...jedalensky stol..a popri tom som pokúpila niečo aj pre bábatko, aby nebolo smutné..kúpelka je suprová...som spokojná...ale ešte kopec detailov chcem v byte doladiť..som priliš veľká perfekcionistka...xixi...ale naša fazuľka sa narodí do krásneho bytíka...
už nech je tu...
na budúci týždeň mám auditorov.. 😝 😝 😝
už nech je apríl... 😵 😵 😵
a chcem ísť v utorok alebo v stredu na4D..a chcem vidieť to naše zlatičko..hlavne medzi nožičkmi..čo skrýva..aby som vedela donakupovať výbavičku

ceeruti
20. mar 2008

http://stopjulinkovi.blog.cz/

toto téma se nás také týka 😠

mirica
20. mar 2008

adri - musíš na tom 4D povedať dokimu nech sa otočí , a potom povedať svojej hamblivej princezničke , že sa pozerá len maminka , že už môže roztiahuť nožičky 😀 😀 😀

no ale musím priznať , že sme natrafili aspoň na veľmi serióznu malú firmu - žiadne predraženie oproti rozpočtu - platili sme viac o 2000,- sk - ale to preto , lebo sme ešte chceli navyše vybúrať jednu starú zárubňu a osadiť novú , aj osadiť novú parapetnú dosku do kuchyne . Ináč boli strašne svedomití - kachličky ešte premeriavali aj vodováhou , všetko do detailov kontrolovali - (čiže sa to tiež pretiahlo o týždeň) , a navyše každý deň keď skončili tak vyzametali čo sa dalo a rovno to odviezli z bytu aj so zvyšným bordelom....nič sme nemuseli reklamovať - a to som tiež perfekcionistka- a prelozila som všetko pomaly po kolenách 😀 😀

ale tie doplnky- tie nás stáli tiež peknú pálku , človek by nepovedal , čo také doplnky stoja , keď sa to všetko naráta 😝

dráčik - ja ten bordel, čo vedia niektorí ľudia urobiť pri kontajneroch tiež neznášam , preto máme všetko doma , a odnášame to vo väčších dávkach na zberný dvor - nie je to až tak ďaleko...ale zatiaľ to zavadzia...
u nás je problém , že nové je zatiaľ zabalené - a staré ešte používame , kým nedokončia prerábku ....ale už sa to kráti 😀 😀 a bude všetko nové -a to staré šup z domu preč...
u nás tie kontajnery pristavujú asi raz za 1/2 roka - ale nenapíšu presne kedy - a potom je za 10 min plný - tak že to stihnú len tí , čo sú celý deň doma , a hliadkujú pri okne 😀 .....u nás v okolí je veľa novoprisťahovaných - takže preto.. 🙄

dracik1
20. mar 2008

miri, u nas kontajner vymienali asi 20 x minimalne...lebo ludia len nosili, nosili a nosili 😀

ceruti, to je hrozne hlavne ze takemu, co si nedava cely zivot pozor na zdravie a a neuziva lieky preplatia aj operaciu 😠 , ja ocakavam od nasej terajsej vlady tiez takyto krok...podla mna je to len otazka casu.......kedy to Robko F. prikaze ministrovi 😠