Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

drak6
17. dec 2007

kada, knizku uz mam 😀 a termin mam 21.7.2008 jedno babatko a 23.7. druhe babatko 😀

mirusch
17. dec 2007

Dráčik som ti písala v IVF, že tá fotka vyzerá ako huhuhu strašidlo. Strašne to je super 😀 Ako je to možné, že máš bábätká s dvoma termínami? to akože budeš rodiť na dvakrát 😀 😀

denka28
17. dec 2007

dracik, nejak mi vravela dokyna v gf ze postupne, brala som 2-2-2, po koniec 10 tt, potom 1-2-2, 1-1-2, 1-1-1, 0-1-1, 0-0-1 a tak. ale, mne moj gyndos kazal brat utros az do konca 12tt, a to mi potom tak vyslo, ze som s nim prestala zo dna na den.

a ano 20tt, a aj ten koncim zajtra 😀 , v stredu mame morfologicky utz, tak dufam ze povedia co cakame, lebo moj manzel sa uz asiaj z 😀 blazni🙂

romaana
17. dec 2007

Ahojte 🙂 ,
konecne ste sa dnes rozpisali.
Dracik, ty chodis na utz stale do GF? Ja nemam svojho gynekologa, nevies mi poradit, ci mozem chodit cele tehotenstvo do GynFivu?

romaana
17. dec 2007

Lumah, mi sa v piatok stretneme 😉 . Tiez sa nevies dockat? Este tri cele dni ... Nevies, ci sa berie pri prvom utz aj krv? A dostaneme aj tehu knizku, co myslis?

romaana
17. dec 2007

Babulky, bol s Vami na prvom utz aj manzel /drahy/?
Mne nie je vobec zle 😒 , jest mi chuti vsetko ako doteraz, akurat mam podvecer stale chut na slnecnicove semienka, kešu a para oriešky ....
Trosku citim len prsia, podbrusko uz skoro vobec. Este krize, ak dlhsie stojim.
A este ma napadlo, mam totalne vysusenu pokozku, stale sa kremujem, normalne som supinata a svrbi ma casto brusko, prsia + okolie. Ma niektora aj taketo svrbiace zmeny?

romaana
17. dec 2007

Kde ste vsetky ,?? ☹

kada
17. dec 2007

romanka so mnou muz chodi vsade aj na vysetrenie mne to neva aj na ult.

romaana
17. dec 2007

Dakujem Kada, ja tam draheho urcite chcem, len som nevedela, ci uz ho mozem zavolat na prvy utz. Vecer mu to poviem, bude moc rad 🙂 .
Ty mas svojho gynekolog alebo chodis nadalej do centra?

kada
17. dec 2007

nechodim do centra mam svojho v Rusovciach a na kramaroch mam vela znamych

denka28
17. dec 2007

romaana, v gf mozes zostat, ak este maju miesto, tusim drabek este bral pacientky, ale to bolo davnejsie, to sa musis opytat tam. a na ten utz by si mohla aj muzicka, ale to sa spytaj svojho gyndosa.

ja nemam vysusenu pokozku, ale ty sa kremuj s dobre mastnoym kremom

mirica
17. dec 2007

rommanna- ja mám to svrbiace - ešte aj zozadu nad zadkom viac k bokom - ja som to ale pripisovala tomu -že sa mi nafúklo bruško - že sa koža rozťahuje 😅

lauritka
17. dec 2007

ahojte babulky..romanka mne tiez nic nie je 🙂 ked nepocitam vacsi hlad 😝 a lepsie spim..mam taky hlbsi spanok ako predtym...prsia teraz skoro necitim, ale par dni trochu tlaky v podbrusku, tie pocity sa stale menia 😅

lauritka
17. dec 2007

lumah pisala som do temy DR. Dankovcik...negativnu skusenost mojej kolegyne 🙄 normalne neviem, ci fakt nepojdem do toho Olomouca, ked ma taky pristup ☹

lumah
18. dec 2007

romaana vraj krv sa neberie a knižku si myslím, že by mi mal vypísať moj gynekolog, oni asi dajú len nejakú správu.

adrina
18. dec 2007

bré ráánko

evka25
18. dec 2007

Ahojte. Tak som tu nová, mám dcerku 3 r. a teraz čakám druhé a som v 8tt. Môj problém je v tom, že som zase chorá, predminulý týždeň som mala zápal priedušiek a teraz tá nádcha. Chcem sa opýtať, či je to v tehotenstve normálne. ☹

kada
18. dec 2007

dobre ranko tehulky
evka nemala by si byt chora musis si davat velky pozor aspon do toho 13ttje to dolezite

kada
18. dec 2007

babule kde ste vsetky co mate tolko prace?
lauritka a co je stebou ty si tu stale aj adrina
no teda

denka28
18. dec 2007

evka, choroby ta mozu chytit aj tak ze si tehotna. len je to horsie. aj ja mam vyse tyzdna nadchu, a citim aj priedusky. ☹ lez kolko len mozes (aj ked viem ze vedla 3rocneho dietata, tonie je take lahke), ale mala by si to vylezat, caj, citron, med

adrina
18. dec 2007

ja som tu, len nikto nepíše

lumah
18. dec 2007

ahoj adrinka 🙂

adrina
18. dec 2007

čaf lumi..nejako to tu v poslednom čase viazne
😠

kada
18. dec 2007

ale ja pisem adrina dnes je tu neaka nuda

adrina
18. dec 2007

ahoj kada, lumi 😀

lumah
18. dec 2007

kada, adri je koniec roka, každý finišuje v robote asi. 🙂

adrina
18. dec 2007

ale trošinka času si treba nájsť..xixi...lumi, ako sa máš, priberáme??xixi 😉

lumah
18. dec 2007

adrinka priberam-už som ako macko Brumko! 😀 Ale je mi to jedno, cez tehotenstvo to vydržím a líniu si budem dávať do povodného stavu potom. 😝

lumah
18. dec 2007

adri ja sa ti už neviem ani dole oholiť-nevidím tam cez bruško dobre-ma holil včera ten moj-mal z toho ohromnú zábavu, vraj to je dobrá predohra. 😀

adrina
18. dec 2007

noo..xixi..ja som tiež akoby som balonik zjedla..xixi..tiež už si tam dole nevidím..idem ku švagrinej na kafe..ešte sa zastavím..mám dnes dovolenku.papa