Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
13. dec 2007

no tak ked bude vsetko ok tak si poto mozes pomali nakupovat

lauritka
13. dec 2007

no ja ked az tak buduci rok 🙂 este mam cas a chcela by som ist potom do toho rakuska.

lumah
14. dec 2007

no hurááááá že funguje koník!!
Baby mám novinku, pribudne k nám ďalšia tehulka, len nemôžem zatiaľ povedať kto to je, ona sa prizná aj sama 😀.

lumah
14. dec 2007

baby kde ste? Musím ísť spraviť tortu mojmu drahému, zajtra oslavuje narodky-aj ked ich má až 19teho. 😀

lauritka
15. dec 2007

😀 dobre ranko...nebude to nahodou pipka ??? lumah ? 😅 mam taky tusaaak
pekne oslavy prajem ;)

kada
15. dec 2007

ahojte babulky konecne to funguje je tu niekto

moncicak77
15. dec 2007

Vsechny Vas srdecne zdravim,jsem po 2.IVF a 20.12.cekame narozeni chlapecka,moc se na nej tesime,je to me druhe dite po 13 letech,tak snad jsem to uz nezapomnela. 🤐

kada
15. dec 2007

moncicak moc ti gratulujem dufam ze aj mi sa raz budeme takto tesit ako ty len par dni do porodu

adrina
15. dec 2007

ahoj babyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵

pipka
16. dec 2007

lauritka, ty sa vo volnom case venujes vesteniu z gule? 😀 😀 😀
ty bosorka 😎

loss
16. dec 2007

ahoj pipi ako sa mas?

pipka
16. dec 2007

ajoooj lossik, dakujem ja vyborne a ty? 😕 😵
nakukni sem zajtra 😉

moncicak77
16. dec 2007

Dobry vecer,dekuji moc Kado,drzim ti moc palecky,zvladnete to,mas uz kriticke obdobi za sebou,drz se a hlavne hodne odpocivej a zadny stres.

lumah
17. dec 2007

Dobré ránko tehulky! 🙂
lauritka musíš sa jej opýtať. 😀

theresa
17. dec 2007

Ahoj holky, předem se omlovám, že Vám lezu do diskuze, ale prosím chtěla bych Vás poprosit o radu. Dneska mám 11 den po ET a dělala jsem si test Rapiclear a ukázala se mi tam velmi hezká sice slabá čárka. Mám, ale problém s tím, že mě pořád dost bolí podbříšek. Cítím ho při každém kroku i když se jenom zasměju, je prostě strašně citlivý a asi už čtyři dny mám pořád teploty mezi 37 a 37,5. Měli jste to ze začátku těhu po IVF taky tak? Nebo mám radějí zavolat do CAR a konzultovat?

adrina
17. dec 2007

theresa...radšej zavolaj do centra 😉

adrina
17. dec 2007

bréé ránko lumi 😵 😵

ceeruti
17. dec 2007

Dobré ránko vsem 🙂
theresa-takže to Ti potichoučku gratuluji a me intenzivne podbřisek bolel asi do 13tt a zrovna dnes me bolí také,pác mam termin MS-takže bud v klíííídku 🙂 teda s tím bolením v pobrisku 😀 Je to i po stimulaci,mužes mit cysty,ja takénemohla skoro chodit,i kkyž jsme teda mela OHSS,ale i tak mela jsem cysty a ty bolely!!

lauritka
17. dec 2007

ahojte...mna pobolieva podbrusko uz par dni...take jemne tlaky, prsia uz vobec necitim 😕 theresa take stavy budes mat stale..raz boli to a raz nieco ine 😀 je to ako na horskej drahe.
takze cakame novu tehulku dnes ???? 😉

ceeruti
17. dec 2007

Lauritko-ted jsi me pobavila,ale mas naprostou pravdu-pořad neco bolí a když nebolí,tak jsme mela pocit,že neco není v poradku,když bolí,tak že to také je špatně,proste stale neco 😀 A už cítím první šimraní 😀

lauritka
17. dec 2007

ceeruti a ty si mala nevolnosti ??? ja uz chcem citit pohyby, vtedy uverim, ze tam nieco je 😅 uz naozaj.

drak6
17. dec 2007

ahojte babky, ahoj lauri....tak co, este ti nie je zle???
ale mas pravdu, ze ked mi nic nie je, tak ma chyta panika jak hrom...najnovsie je mi rano Ok, vecer katastrofa.....skusim zavolat ohaldne toho screeningu 1 timestra , dam vediet co a ako

adrina
17. dec 2007

ahoj dráčik, lauri, ceruti... 😵

lauritka
17. dec 2007

ahoj dracik jasne...ja pojdem zajtra na gyndu, lebo uz nevydrzim cakat 😅
chcem vediet v ktorom tyzdni som a pripadne skocit na uzv 😉 poviem, ze neverim, ze drobcek je tam, nech este raz kuknu, uz to muselo podrast. 😝
a v januari uz by som mozno nestihla ten screening, takze to musim riesit teraz a basta. 😠
mne asi zle nebude...asi som s tych stastnejsich 🙂

adrina
17. dec 2007

tak mne je stále blivno, často mám pocit odpadnutia..ake´d dlho chodím, mám pocit,že mi podbruško vyskočí...či zjem,či nezjem..v kuse na tyčku

lauritka
17. dec 2007

ahoj adri..aj teba pobolieva v brusku ???

adrina
17. dec 2007

lauri..len keď dlho stojím alebo behám..trebár po nákupoch...v sobotu som si kúpila spolu s drahým tehu sukňu..rehotal sa mi,že vyzerám v nej ako nesmelá školáčka
😵

drak6
17. dec 2007

ahoj adri, ze nesmela skolacka????,to je dobre..... 😀

adrina
17. dec 2007

noo..aj ja som sa musela rehotať..xixi..je to taká šatová sukňa na traky...pekná, hnedý manžester tenký...ale fakt v nej vyzerám mladšie..ale ešte ju nemožem nosiť...

adrina
17. dec 2007

dráčik..ako sa cítiš???