Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

hacina
3. dec 2007

mimo: no jasně to chápu, vím, že jsem odpočítávala každý den, abych si mohla udělat testy 🙂prvné testy jsem si dělala asi 12tý den o ET, měla jsem tedy správně později, ale nevydržela jsem 🙂

mimo
3. dec 2007

A jak jsi se po celou dobu cítila???Já dělám až 17 den po ET.. 😒

hacina
3. dec 2007

cítila jsem se tak trochu unaveně,ale to bylo z toho věčnýho válení se. musím tedy říci, že jsem opravdu min. týden jen ležela a chodila na WC, pak další týden už to bylo volnější, ale furt jsem spíš ležela, nic nedělala. bolelo mě v podbříšku, ale to mě bolí i ted a jinak jsem nic necítila. fakt. a testovat jsem správně měla taky až 17.tý den po ET,ale nevydržela jsem, takže jsem si udělala test už 12tý den a pak ještě jeden ten den kdy jsem měla určeno.

kada
3. dec 2007

no babenky mne to stale nejde tak musim byt bez fotky smola

mimo
3. dec 2007

Já byla dnes poprvé venku.Myslím na delší dobu,protože jinak jsem vždycky šla venčit tu moji psí lásku.Ale jinak jsem se celou dobu válela.Manža byl týden pryč,tak jsem nemusela vařit a tak.. 😀 .Bolest v podbříšku nemám,jen občas mě tam píchne..Ale je mi pořád trochu šoufl a motá se mi hlava 😒 .Už abych to měla jako ty!!

hacina
3. dec 2007

kada: to je divné, že to nejde☹

mimo: neboj to strašně rychle uteče a budeš testovat 🙂 my jsme si s manžou říkali, že se na to nesmíme tak soustředit a upínat, tak jsme z legrace dělali, jakože jsem byla na operaci s nohama, vždy když přišel z práce, tak se ptal - tak co nohy ?🙂)) bud pozitivní a ten mrnousek to určo pozná 🙂))

mimo
3. dec 2007

To já fakt jsem.Až se divím!!Myslela jsem,že budu vyplašená a vystresovaná!!My se taky snažíme být v klidu,ale stejně je to krása.

nana77
3. dec 2007

Ahoj Kada!!!
Ja som to mala také všelijaké - stimuloval ma MUDr. Války, odber vajíčok a ET robil MUDr. Maršík a od zistenia toho HS ma bola až do 6tt v referáte MUDr. Ďurechová 🙂 Všetci boli veľmi príjemní 🙂 Inak, taká malá rada pre tie, čo nevedia: čo sa týka toho HS, ak máte podozrenie, že u Vás nastal - zväčšené brucho, bolesti a málo močenia - začnite piť veľa tekutín - tak okolo 5l denne. Mohlo by Vám to pomôcť, aby ste nemuseli ísť na tú punkciu. Neviem teda ako kde, ale mne ju v ISCARe robili v narkóze... Píšem to preto, lebo ja som o HS v živote nepočula, kým som ho nemala, ani v centre ma na to neupozornili. Tak som nemala žiadne info a ani takáta ´téma nebola - nebolo nikoho, kto by mi poradil... U mňa napr. trval 3 mesiace... ☹

drak6
3. dec 2007

ahoj nana, pisala som ti do Ip, mozes mi prosim daj odpoved, dakujem- aj som ti zabudla podakovat

lauritka
3. dec 2007

hacina ano..ked ti zacina siedmy tyzden si vlastne 6+1. ja som teraz 5+4. takze som uz vlastne v rozbehnutom siestom tyzdni.

hacina
3. dec 2007

lauri - v pátek 7.12.mi teprve začně 7 týden, takže jsem 5+ 3 ? počítám to dobře ?

kada
3. dec 2007

mne je dnes strasne zle vsetko vyvratim horor

lauritka
3. dec 2007

ano malo by to tak byt. zadal si datum odberu ?:? kada ja necitim ani ,ze som tehu 😀

lauritka
3. dec 2007

ja som mala odber 7.11...datum porodu mi vychadza na 31 jul.

hacina
3. dec 2007

já jsem měla odběr 2.11., takže to mi nějak nevychází🙂 jdu si to tam raději ještě jednou zadat🙂))

lauritka
3. dec 2007

nie pockaj..mne zacina 6 tyzden teraz v stredu, takze to uz budem vlastne siedmy...ty si o tyzden neskor. 🙂

kada
3. dec 2007

jej ja som tam

lauritka
3. dec 2007

ano takze v piatok zacinas 8 tyzden a v sobotu budes 7+1 😀 oni vlastne ten siedmy tyzden pociatju ako rozbehnuty osmy tyzden, zlozite je to co ? 🙂

lauritka
3. dec 2007

a termin mas 26. jul hacina 🙂

lauritka
3. dec 2007

kada vychadza to aj tebe ?

hacina
3. dec 2007

tak jsem znovu zadala a vyšlo mi to opravdu stejně - 26.7. termín porodu a tento pátek 7.12. budu začínat 7 týden. takže ted jsem v 6 týdnu - a to tedy znamená, že jsem 6+3 nebo 5+3 ? Nevím jak se to počítá, zda 6 týden je 5+1,2,3...nebo 6+1,2,3 ? Ale měla bych být o cca 1 týden navíc než ty.

lauritka
3. dec 2007

ted si 6+3 🙂

kada
3. dec 2007

lauritka ja mam termin na konci juna

hacina
3. dec 2007

no ano je to teda složité🙂)) ale děkuju moc všem za vysvětlení. Akorát mi přijde divné, že tedy Dr. minulý týden ve středu, kdy jsem byla na ultrazvuku nepoznal na 100% zda jsou mimča dvě nebo jedno, proto tam jdu tento týden znovu. Tak snad bude všechno v pořádku. Ve středu se na všechno pořádně vyptám🙂

drak6
3. dec 2007

cau kada...ale parizsky salat by som moc nejedla 😀
skus stale nieco zobkat, ja cucam cukriky, na stole mam jablcka, mandarinky, hrozno, pagac, rohlik....ked citim, ze to prichadza tak nieco zobnem a ver, ze mi to vzdy prejde.....a rano pred vstanim vypijem 3 deci husteho jablkoveho alebo hruskoveho dzusu, pojem 3-4 piskotky a je mi potom celkom fasa.....ja sa bojim vracania a takto sa mu snazim predist 😀

lauritka
3. dec 2007

hacina a chcela by si dve ? 😉 dracik mna z dsusu pali zaha 😢 ja mozem len vodu a cajik.

kada
3. dec 2007

dracik, proste to nejde a mandosky by som si dala ale dnes som sa pozrela do zrkadla a zlakla som sa cela som sa vyhadzala 😀

hacina
3. dec 2007

lauri je mi to jedno, brala bych klidně dvě, hlavně aby všechno probíhalo v pohodě🙂
holky já zatím nezvracím, ale každý večer mě pálí žáha a je mi jakoby na zvracení, ale ještě nezvracím - hurá! Přesně jak píše drak - zvracení se bojím☹

lauritka
3. dec 2007

http://www.zvireroku.eu/hodnoceni/643/foto/3221... nieco na spestrenie..moj milacik 😉

lauritka
3. dec 2007

🙂 haci mne nie je zle vobec, az sa bojim, ci je mimi v poriadku 😔