Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

ceeruti
6. máj 2008

pikha-No moc to není,ale zaleží na tom,zda bude Hcg stoupat,to je nejduležitějsí,jak dlouho jsi po ET a mela jsi PK??

pikha
6. máj 2008

po ET som 15den dnes 😒 povedal doki ze je tam podozrenie aj na mimomaternicove tehotenstvo, to by som najmenej rada, radsej nech to odide ale toto uz ne 😒 PK netusim co je 🙂

mirica
6. máj 2008

PK- je predĺžená kultivácia- čiže ET je až zhruba 6 dní po odbere......dôležité je ako ti bude HCG stúpať - ak je to v poriadku malo by sa každé dva dni zdvojnásobiť......ak bude stúpať pomaly - je riziko mimomaternicového tehu 😢
objednali ťa na kontrolné testy a sono?

pikha
6. máj 2008

PK nebola, vkladali mi na treti den 8bunkove embryjko, lebo bolo iba jedno, takze ET som mala tri dni po odbere. Kontrolne testy mam zajtra 😒

ceeruti
6. máj 2008

No,nevím,strašit Tě nechci,ale hodnota opravdu není nijak vysoka,což ale nemusí nutně znamenat,že je něco špatne,nebo,že by to bylo mimoděložní..Mužže to byt i biochemické těhu,tady ted zaleži,jak a zda bude Hcg stoupat.No je mi jasné,že než mimoděložní,tak radeji at si poradí příroda!!!!!Hodně štěsti a drz se!!!!!!!!

pikha
6. máj 2008

tiez si tak myslim, a diky!! 🙂

mirica
6. máj 2008

ahojkajte

tak ja som po očnej kontrole a doki hovorila , že môžem rodiť prirodzeným spôsobom 😵 😵 😵 teším sa ako blcha 😀

dracik1
6. máj 2008

mirica, tak to je super...len aby boli skriatkovia dole hlavickami, co?, mirica ty si super, ze este robis, ja si to uz neviem predstavit....uz 2 tyzden mi vobec netvrdne brucho / klop, klop/ asi ten kludovy rezim pomaha 😀 ...ale inak som tak striedavo oblacno....niekedy je mi blbo, ze nevyleziem z pelechu...boze strasna lemra sa zo mna stava.....tak si kazdy den , pokial vladzem ordinujem aspon potraviny.......ale keby som aspon chcela priberat, boze baby, ja som schudla za tyzden aj toho pol kila, z ktoreho som sa tesila ☹ , sama si vsak uz netrufam ist niekam dalej ako do potravin kvoli odpadnutiu, lebo ten tlak mam furt katastrofen , staci mi ked si spomeniem na to ako som isla sama k lekarke do mesta a skoro som skolabovala...

inak mna zaha raz pali, raz nepali...nechapem a vobec to nema suvis s tym co jem....

mirica
6. máj 2008

dráčik- preto sa tak vytešujem - moji sú obaja dole hlavou - a doki povedal , že tam už nie je moc predpoklad , že by sa obrátili opačne - asi preto , lebo sú vedľa seba a sú to sloníky 😀

no ja som z toho kašlania dostala svalovku na brucho , ešte aj psíkovi bolo celú noc zle -tak som spala len 1 hodinu- tak že teraz vyzerám ako mátoha guľatá 😖 ináč ja to zvládam v pohode(robotu) zrejme len preto ,lebo chodím autom- čiže nejaká drastická cesta do roboty u mňa nehrozí , uvidím čo bude , keď už budem musieť prestať jazdiť 🙄 , lebo aj mne ide tlak dole - hlavne keď je teplo - a to je už riziko - veď čo keď sa mi zatmí pred očami , akurát keď budem jazdiť ... 😕

mňa žáha pálila asi dva krát- to bolo ale skôr z jedla , lebo som mala všežravo pažravý deň - a tak som zbodla všetko čo išlo okolo 😀

gabika24
6. máj 2008

ahojte.
dracik, u mňa je to so záhou podobne. raz áno, raz nie - a to je jedno, čo jem 😎

dracik1
7. máj 2008

gabika, ahoj, ale ti pekne pribudaju tt 🙂 , kedy ides najblizsie na UTZ?

dracik1
7. máj 2008

pipi a co prerabka?

gabika24
7. máj 2008

ahojte.
dracik, na sono idem budúcu stredu, t. j. 14.5. - doktor chce pozrieť ten šijový záhyb, či prejasnenie, či ako to mám napísať 😵
som rada, že mi tie týždne pribúdajú. malá sa veľmi teší na bábätká, stále sa na ne vypytuje, či už majú ručičky, nožičky, či už vidia, či ju už ľúbia, lebo ona ich veľmi a pod. (neviem, kam na to chodí), ale je to veľmi zlaté, ako mi hladká bruško a bozkáva.
dnes mi je blbo, bolí ma hlava - teda teraz na chvíľu prestáva, len to nechcem zakríknut.
ináč, my tiež prerábame (už dosť dlho 😅 ), ale teda už bývame, teda ešte sú to sem-tam nejaké dokončovačky, ale fungujeme normálne...

veracruz
7. máj 2008

baby, nie ste tu niektora z Ferticentu?

dracik1
7. máj 2008

veracruz - jedine Lucia, ktora tuto temu zalozila, ale ona sem moc casto nechodi...skus jej napisat IP ale marione 74 ale neviem do akej temy chodi ona....
gabika, to je take pekne s dcerkou....ci uz maju rucicky, nozicky....neboj sa, ked sa narodia asi ich bude furt stiskat ....
ano, bude ti merat sijive prejasnenie, aj mne to robil......

gabika24
7. máj 2008

to sa asi pýtala preto, lebo na obrázku som jej ukazovala ako vyzerá bábo v 4tt, 6, 8tt a pod. a pri tom som jej hovorila, že tu má ručičky, nožičky... no pri tom prvom obrázku to nebolo, tak sa jej to zdalo asi čudné. ktovie, čo sa odohráva v takej malej hlavičke... 😎

veracruz
7. máj 2008

dracik, dakujem... o lucke viem, ale ta sem moch nechodieva... pytam sa kvoli utrogestanu... gyndos povedal, ze mam zacat znizovat davku od 10tt a vo Ferti mi povedali, ze mam volat az na konci 12tt, ze potom mi povie, ako utros vysadit... neviem, koho mam teraz pocuvat 😅

lumah
7. máj 2008

pikha ja som mala HCG 33 a čakám dvojky. 😀
mirica aj ja som ich mala minulý týžden dole hlavičkami. 😀

gabika24
7. máj 2008

vera, ja keď som bola tehu s malou, aj v iscare v blave mi kázali až do konca 12tt - a to som proste len vysadila a nič neznižovala. teraz v Heliose kázali do konca 12tt, nič nehovorili o postupnom znižovaní. môj doktor povedal, že radšej na konci 12tt trochu znížiť a potiahnuť aj do pol-konca 13tt-pre istotu.
ale skôr by som asi nevysadzovala. neviem, skus urobiť tak, ako ti kážu v centre.
ak neznížiš, myslím, že nič nepokazíš... už by si nemala nič pokaziť, ani keď znížiš. asi som ti veľmi nepomohla, čo 😅 - ale snaha bola...

veracruz
7. máj 2008

asi sa budem drzat toho, co mi povie dr. v CAR... dik 🙂

lumah
7. máj 2008

mám aktuálnu fotku svojho brušiska. 😀

veracruz
7. máj 2008

lumah, pekne brusko 😵

lumah
7. máj 2008

vera brušisko 😝 . Odfotila SOM SI HO AJ S TEHU PáSOM, KTORý NOSíM.

pipka
7. máj 2008

ajojte konecne sa hlasim 😵
tak sme napokon zohnali firmu, zaciname v pondelok...teda dufam 😅 aby som to nezakrikla 😒 🙂
nakupene uz mame do bodky vsetko, dracik mame aj zavesne wc, tak mozes draheho poslat aj ku nam, bude sa mu dobre kakat 😀
aj krasnu vanu mame, tak uz len nech to uz mame hotove a budem stastna jak blcha...

pomalinky priberam, ale nastastie nie nejak rapidne, od zaciatku tehu mam +7 kg, aj to len v brusku 😵
a zaha.... 🙄 😅 ja uz to ani nevnimam...pali ma stale jak slak 😅 ...mne sa asi ta nasa Hanka narodi aj so zapletanym copom 😀 😀 😀 😅

lumah
7. máj 2008

pipka mi hovor o zahe... to by podla nej u mna museli mať chalani hára ako černosi. 😝
Sa budeš vytešovať, ked to budete mať všetko spravené 😀

mirica
7. máj 2008

lumah- aj ty chceš rodiť prirodzene , alebo dávaš prednosť sekcii? aj ja mám také obrovské bruško 😅 ten pás čo máš - načo to je dobré? je to pohodlnejšie?

ja som dnes prvý krát na kontrole nemala vyššiu váhu ako predtým - pochválili ma 😀

pipka -držím palce , nech to tento krát vyjde

ináč čo sa tej žáhy týka- ja som moju mamu potrápila strašne - však som aj mala vlasy do pol chrbta , keď som sa narodila- mama hovorila , že sestričky najprv zavolali kolegynky s ostatných oddelení a potom keď ma všetci pookukávali , tak ma ostrihali 😢

mirica
7. máj 2008

ja som dnes dostala papier od doki , že sa mám na 30 tt objednať na meranie prietokov .. 😕 aj vy ste niečo také dostali?

pipka
7. máj 2008

miri, ja som na prietoky este odporucanie nedostala, to ma este len caka po dalsej poradni, teraz idem na tu cukrovku 😉

tanitta
7. máj 2008

Tehulky ahojte 😉 ... chcem sa vas opytat.. kolko baleni utrogestanu vam mohol napisat vas obvodny ganekolog za mesiac? resp. aj na jeden recept?.

mirica
7. máj 2008

tanitta- koľko ich môže predpísať to neviem , mne ich vždy predpisovali po 3 škatuľkách