Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

adrina
3. mar 2008

pipka...u nás murári makajú o dušu spasenú...sa vytešujem na nový bytík... 😵 😵

mirica
3. mar 2008

Ahojte

sdri- gratulujem k princezničke 😵 😵

pipka
3. mar 2008

kada, my chceme novu kupelnu s wc, a ked to bude hotove, tak vymalovat spalnu a novy nabytok scem 😀 roll door, novu postel, postielka a komody 😉

adri, vidim ze s tehuknizkou fasujeme aj kelnu vsetky 😀 😀 😀

mirica
3. mar 2008

my máme 2 fázu prerábky teraz od polovice marca 😀

pipka
3. mar 2008

ale aspon budeme mat babatka pekne v novom a cistom 😵 😵 😵

adrina
3. mar 2008

noo..asi tak nejako..nás tehu naštartovalo..že pre babatko, aby bolo pekne...v novučkom..xixi

mirica
3. mar 2008

pipka- máš pravdu - my budeme teraz robiť chodbu a detské izby . v októbri bola kuchyňa , kúpelka , WC a kumbál (ten bol pôvodne na kočík- ale to sme ešte nevedeli, že budú 2)

adrina
3. mar 2008

my sme zbúrali kúpelku..zväčšujem, bude aj vaňa aj sprcháč....linku máme novú...ale asi dokúpime americkú velkú chladničku..xixi....vymieňame zárubne i dvere...a vymyslela som aj nové podlahy...a ešte sa bude aj malovať...takže asi komplet všetko...xixi

pipka
3. mar 2008

pekne babulky pekne, ale sa nam bude krasne byvat s drobcami 😀

adrina
3. mar 2008

pipka 😵 😵 😵 😵

pipka
3. mar 2008

a asi vymenime aj dvere so zarubnami, nech je to jednym bordelom 😵

mirica
3. mar 2008

dráčik - buď rada , že ťa doki na genetiku neposlala , lebo máme byť v kľude - a ja som si vypočula také horory 🙄 - v úplnej skratke - pri amnio a robí test na nejakých 45 porúch z cca 5000 - pričom ten dawnov syndróm sa považuje za ľahkú vadu 😕 ....no a zisťovali všetko možné niekoľko generácií dozadu..... tak , že všetky naše babuľky sú úplne v poriadku ..a hotovo.. 😀

pipka- pekne a čistučko ......ja budem musieť asi predtým zahlušiť svoje staršie dieťa , lebo čo ten za bordel dokáže vyrobiť za jeden deň..... 😖 bože -nech už skončí s tou pubertou 😅

adrina
3. mar 2008

mirica...u nás obdobne...starší ide do puberty...bordelár neskutočný..a ten mrňous za ním v ničom nezaostáva...xixi

pipka
3. mar 2008

mirica, nechcem ta strasit, ale tak skoro to este nebude 😅 dnes maju niektori chapi pubertu aj do 30-ky 😀

mirica
3. mar 2008

adri- to moje díte - má v strede izby ešte lyže aj s topánkami - na lyžiarskom bol na konci januára 🙄
pričom má v rohu izby na to vyhradený výklenok .....na stole všetky učebnice aj zo zošitami perami a pravítkami + bombičky do pištole ,vreckovky , sáčky z desiatej a kopu všetkého možného ...na zemi oblečenie z celého týždňa- v sobotu upratovanie znamená , že pozrbiera oblečenie a šup s ním do koča na prádlo , ale tenisky , plutvy a dosky tie takm zostanú aj nadalej - však aj v pondelok má tréning....no a tie lyže -tam asi počkajú do budúcej zimy ....ja neviem čo už s ním mám robiť 😖 😖 😖

pipka
3. mar 2008

mirica....po kom to dite je? 😅 😀 😀 nemas niekedy pocit, ze ti ho vymenili? 😀 Mam kamosky s pubertakmi a vyzera to tam ovela horsie ako si to opisala, tak ta utesim, asi je to normalne vsade 😀 a robia to aj baby, tak bud rada, ze mas chalana a nevalaju sa ti po izbe gatky, ci nebodaj vlozky... 😅

mirica
3. mar 2008

pipi- no ale to dúfam , že dovtedy sa mi ho podarí oženiť a šupnúť na krk neveste 😀 😀
aspoň bude mať nevesta mimoriadne chápavú svokru , keď sa na neho bude sťažovať 😀 😀

pipka
3. mar 2008

mirica 😀 😀 😀 aj to je riesenie...a dobreeeeee 😀 to si musim zapamatat a mozno za par rokov pouzijem 😀

adrina
3. mar 2008

ja vždy cez víkend vygruntujem izbu...a on sa vracia v nedelu predvečerom z víkendu z Blavy..a v priebehu hodiny tam vyzerá ako po nájazde Hunov...hra tenis..takže rakety su po zemi..v kute šmerené 2botasky...medzi tým nevybalená táška...oblečko..prehľad celého týždňa..a na stole notebook..a po zemi knižky a zošity..taška školská šmarená ešte na chodbe...a do toho nabehne matísek...rozhádže autička a svoje hračky...nemám síl to upratovať dennne 😝 😝 😝 😝

mirica
3. mar 2008

pipi- to bolo v jeho izbe , po tom čo na neho nakríčím a on vyhlásil , že už poupratoval.... 😀 obývačku , chodbu a kúpeľňu som neopisovala 😀
ja teda neviem po kom je -ja som celý svoj bordel( v puberte) mala napchatý v šupli pod posteľou - aby ho nebolo vidno 😀 😀 😀

pipka
3. mar 2008

ja som mala vzdy vsetko upratane, len na stolicke som mala vzdy prehlad nielen tyzdna ale aj mesiaca...az ked sa pod tarchou prevalila, tak som upratala... 😅 tak ak raz moje dieta bude zbierat satstvo na stolicke, budem sa popod fuzy usmievat ale budem musiet byt ticho... 😅

mirica
3. mar 2008

pipi- no však ja som sa tiež synátorovi nepriznala 😀

adri - tenis 🙂 to moje robí moderný päťboj - plávanie , beh, streľba, a šerm ... chválabohu , že jazdu na koni ešte nemajú - inak by tam asi dotrepal aj koňa 😀

no na elektoniku na skriniach a komodách - hry na PC a nintenda a pod - to som brala ako v pohode - to sa váľa na komode -nie na zemi

pipka
3. mar 2008

mirica, a ked nie kona, tak sedlo a postroje 😀 😀
a ak ma dost velku izbu? Moze presedlat na desatboj 😀 😀 😀

kika312
3. mar 2008

Ahojte! Dnes som 20.den od KET.Hodnota stupla za 4.dni zo 170 na 520 .Neviete mi povedat ci je to dost?Dakujem

mirica
3. mar 2008

kika- pekne ti to stúpa a rovnomerne neboj sa - všetko bude v poriadku HCG sa zhruba každé 2 dni zdvojnásobí - tak že to vyzerá , že je to v poriadku- kedy budeš mať UTZ?

kika312
3. mar 2008

Ahoj miri,ty ma stale vies potesit.Dakujem! Neviem kedy bude uzv,v pondelok chce este brat krv.niekde som citala,ze babo vidiet az ked je hcg 1000.Aj ja mam doma pubertiaka 12.r.Ale strasne sa zmenil ,uz nehundre,ked ma upratovat ako kedysi.A stale ho upozornujem...uprataj si izbu,inak to nejde.Normalne si na to zvykol.

pipka
3. mar 2008

kikus, podla mna mas krasnu hcg, je to na dobrej ceste neboj, urcite si tehulka, gratulujem 😉

dracik1
3. mar 2008

baby, vy ale pisete 🙂 , no, vratila som sa z toho morfologickeho, musim potvrdit , ze dr. Holan je jeden velmi distingvovany a prijemny lekar, pozrel nam vsetko mozocek, kosticky, srdiecko, branica, zaludok, plucka, oblicky, prstiky na rukach.....vsetko je OK, povedal mi, ze cakam zdrave deticky 🙂 🙂 🙂 , pytala som na Downov syndom, povedal mi, ze na 100% ho vyluci iba amnio, ale podla niektorych indikacii ako napr. srdiecko / kazdy druhy Downik ho ma zle/ sme OK....velmi nam pochvalil srdiecka.....

tak a 2 x som videla 2 pipikov.......takze chlapci 😀 , ved ja som to tusila od zaciatku.... 😀 , nevadi, hlavne ze su OK, vazia kazdy cca 320 deka a zodpovedaju svoju veku - tt

mirica, to ti verim ako strasia na genetike....boze 5000 ochoreni, neuveritelne.....
pipi, to je pravda, s tehotenstvom vyfasujeme kelnu 😀
inak baby, mozno som zohnala dobry kocik za 3 litre........uvidime za 2 tyzdne, pojdeme sa nan kuknut

kika, gratulky, tak ta velmi vitam medzi nami a neboj sa, vsetko je OK 🙂

mirica
3. mar 2008

kika- nechceš moje na prevýchovu ? 😀 ja mu hovorím každé ráno -no a keď prídem poobede z roboty - bordel je tam stále -a dieťa robí na mňa psie oči .....dokonca sa radšej bude učiť než upratovať 😕

pipka
3. mar 2008

juuuuj dracul, takze dvaja pipici? No ved uvidis aku ti budu robit radost, a nevymenis ich za nic na svete 😵
super, ze su zdravucki, zavidim ti, ze to mas uz za sebou, mna tie nervy este len cakaju, tak som zvedava najprv na ten 3D v stredu a potom co vlastne bude dalej, ako dopadnu AFP a porom morfologicky....ved uvidime... 😉

dracul, tak uz mozete mena vymyslat 😉 hod si nieco do pasu, nech sa mozeme inspirovat 😀