Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
22. júl 2008

kada neboj, vsetci chalani trpia na prdiky...ale v dospelosti s tym naopak na rozdiel od nas problem nemaju... 😀 viem o com hovorim...jeden vedla mna spava a niekedy uz neviem, ci to vydrzim, alebo ho niekam vystahujem... 😀 😀 😀 tak len vydrzat a prejde to 😀

inak dufam, ze ta skoro dobehnem a budem sa uz aj ja vytesovat z Hanky, dnes som si ju kukla na utz a stale viac sa na nu tesim... 😵 😵 😵

pipka
23. júl 2008

dobre ranko babulky 😉
mam otazku: absolvovala niektora z vas pri porode, odber pupocnikovej krvi? Ale len tie, co ste rodili spontanne, lebo pri sekcii sa to neda.

minicka
23. júl 2008

dobre ranko
pipka ano, ja som mala odber pupocnikovej krvi a rozhodla by som sa tak pri kazdom dietaku 😵

pipka
23. júl 2008

cize da sa aj po IVF-ku? My sme tiez rozhodnuti, ze dame vziat, len som nevedela, ci sa to da?

nana77
23. júl 2008

pipka, aj my sme dali odobrat pupocnikovu krv obom chlapcom a tiez sme po ivf 😉

pipka
23. júl 2008

tak super nana, idem si okolo toho pozistovat co a ako, a ak mi nahle nebudu musiet spravit sekciu, tak dame aj my 😉
teraz som bola na poste, a v tom vetre hnusnom a dazdi som sa potkla a spadla 😠 🙄 booze dufam, ze Hanke to neublizilo a je v poriadku... 🙄 ☹

dracik1
23. júl 2008

pipi, davaj si na seba pozor, kada aj my sa strasne trapime s prdikami, Kubko vcera preplakal , prestorcoval, prereval skoro cely den.......skusili sme nahriatu plienku, na brusko, cvicit s nozkami , Espumisan, Pupika, ked nepomahalo, teplomer a reklatna rurka....zacal trosku vcera prdkat a dnes rano sa vykadil, chudatko taky je spokojny, musime vydrzat...nam nepomaha ani Nutrilon komfort na zapchu a koliku 😢

pipka
23. júl 2008

draculik, sak ja sa snazim si davat pozor, ale vidis... 😒 ked ja chvilku neobsedim...furt som v pohybe a to mam za to 😠 chudatko Hanka, ta si pri mne uzije.. 😀

kada
23. júl 2008

ahojte pipi ta pupocnikova krv sa da odobrat ajked ides cisarskym
dracikvcera to bolo strasne maly tiez prereval cely den a dnes superasi vedel ze bude skarede pocasie 😀
ja som mala strasnu migrenu a muzik povedal ze aby som si lahla a ze on sa o maleho postara taky bol zlatucky celu noc bol pri nom a mna nehal vyhajat hned sa mi lepsie stavalo 🙂 ale myslela som si ze od tej migreny si aj vlasy vytrham ☹ hrozne
pipi drz sa a uz to vydrz drzim palce
a dnes tu ani lucia nebola ani adrina asi rodili neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂
dracik pytala som sa doki tak ta kolika moze trvat do 12TT boze 😒 a nic nato nepomaha skoda no musime to prekusnut 😉

dracik1
24. júl 2008

kada, nas Kubko bol vcera cely den dobrucky, dokonca super obaja spali.....normalne sme si s drahym pochvalovali ako sme sa vyspali 😀 - ze 4 hodinky v kuse 😀 😀 😀 , ja som vcera vypila 3 silne kavy, strasne to pocko...nam dokina kazala prejst na hypoalergennu bebu, ze vraj neobsahuje tolko kravskej bielkoviny.....no uvidime, nemam moc chut experimentovat....u Jurka budem pokracovat s Nutrilonom - ten on znasa v poho a nic mu zatial nie je , u Kubka skusime tu Bebu....inak mam pocit, ze konecne ten Nutrilon komfort po 2 tyzdnoch u Kubka zabral....ale musime ho miesat vo flaske 10 min aby sa to vsetko rozpustilo, tak si vies predstavit ten rev 😀
chudatka, taki su zlat, zobudia sa, revu, rychlo ich prebalim, nachystam flasky, dam si ich na vankus , dam im cumle do ust a oni tak po nich chnapnu jak tigre.....pasticky zatate na hrudi, no zlati su 🙂

pipka
24. júl 2008

dracik, uuplne si ta viem predstavit jak im tie cumle vrazis obom naraz a vychutnavas si, ze stichli 😀 a to papaju vzdy narovnako, alebo v noci sa budia aj kazdy zvlast? 😕

ja uz sa tesim, ze Hanka bude spat v noci aj sest hodin vkuse...moje zbozne prianie 😀 😀 😀

jvo
25. júl 2008

ahojte kocky potrebujem radu, buduci tyzden by som mala zacat stimulovat na IVF, budem mat kratky protokol cize cca od 17-21.08 by som mala mat vsetko za sebou, viem ze sa to neda tak jednoducho povedat ale.....moja otazka znie ako ste boli na tom po transfere, iba ste doma lezali? Lebo 23.08 co je par dni po by sme mali ist na dovolenku, ale len tu na Slovensku, ziadne tury nic len tak oddychovat, zabezpecene ubytko a strava....su to asi 2 hodinky cesty od nas. Myslite ze to mam zrusit alebo je to v pohode, ide mi hlavne o tu cestu autom. Dakujem za kazdy nazor.

fedra
25. júl 2008

jvo ... niektore baby maju 2 hod z CAR domov ... myslim,ze dovolenka ti len prospeje. Po ET nejde o lezanie ale o oddych. A kde by si ho mala lepsi ako na dovolenke 😉

pipka
25. júl 2008

jvo, ja som po prvom IVF doma lezala dva tyzdne...a bolo neuspesne ☹ potom sme sli na KETko a ostala som doma len jeden den, a potom hned sup do roboty, kde ja veru sediet nemozem....a zadarilo sa 😉
takze ja si myslim, ze taka soft dovolenka ti len prospeje, kludne chod, aspon prides na ine myslienky, nebudes mysliet len na to, ci uz si alebo este nie si tehu 😵 😵 😵

pipka
25. júl 2008

dracik, kraaasnucki su 😉 a ako pekne sa haja na tatinkovi 🙂 🙂 🙂

dracik1
25. júl 2008

pipi, ahoooj, prave som pridala nove foto 😀 a dakujeme........

pipka
25. júl 2008

prosim prosim, rado sa stalo...a uz oslavujete? 😀

fedra
25. júl 2008

dracik ... straaaaasne krasne babatka 🙂
Nasi su este len 8,5mm fazulocky, no dufam, ze za "par" mesiacov uz budu aj nase blsky v poriadku 🙂

fedra
25. júl 2008

pipka ... ak sa mozem spytat, co sa stalo, ze druhy drobcek prestal rast ?

dracik1
25. júl 2008

fedri, som rada, ze ste videli obe srdiecka...neboj sa budu v poriadku 🙂 , len sa opatrujte 🙂
pipi, myslis dnesne Kubkove meniny, jasne, zajtra mu pojdem kupit lepsie plienky 😀 ...ale moj ocino mu uz rano gratuloval...ja si dam za neho dnes nejaku dobru zmrzku.....

pipka
25. júl 2008

fedri, tazko povedat...nam uz to povedali asi v 6tt, ze do 14tt pri dvojcatach sa bezne stava, ze jedno sa prestane vyvijat, vola sa to syndrom miznuceho dvojcata, ale preco...? To nikto nevie. Proste prezije to silnejsie a prevezme aj za to slabsie dvojca vsetky jeho funkcie...a to druhe proste zmizlo, vstrebalo sa...To sa vraj stava aj pri spontannom pocati, nielen pri IVF, len pri beznom tehu sa to niekedy ani nezisti, lebo prvy utz zena absolvuje az po...

dracul, tak ja si na Kubkove zdravie dam dnes do nosa tiez 😀 😀 😀 zmrzlinku... 🙂 🙂 🙂

fedra
25. júl 2008

pipka ... no hlavne ze hanka sa drzi 🙂
Este par dni a mas ju doma.
A kedy sa druhy drobcek "stratil" ? A to si ani nekrvacala ked sa vstrebal ? Boze prepac ze sa pytam na take hluposti, mozno ti ani nie je prijemne o tom hovorit

pipka
25. júl 2008

neva, kludne sa pytaj. 😉 Prestalo sa vyvijat v 11tt, este v 10tt ked som bola na utz bilo srdiecko a v 11tt uz srdcovu cinnost nebolo vidno a embryjko uz bolo o poznanie mensie...praveze som absolutne nekrvacala, ani nespinila...vobec nic. Potom mi kazal este nevysadzovat utrogestan, ani prednison az do 16tt, a potom som postupne vysadila vsetky lieky, ale uz potom bolo nastastie vsjo ok a Hanka bojuje 😉

fedra
25. júl 2008

to je super ze Hanka je taky bojovnik 🙂
nase male blsky bojuju od sameho zaciatku, tak dufam ze aj nadalej budu

pipka
25. júl 2008

urcite ano, neboj 😉

lucia121
autor
26. júl 2008

Tak už sme doma 🙂 18.7. som zacala mat vecer slabe bolesti, v noci mi odtiekla voda a 20.7. o 00.15 som nakoniec porodila cisarakom krasneho chlapceka 4110g a 51cm. Fotky dam vecer 🙂

taella
26. júl 2008

lucia tak aj ty to už máš za sebou . 😉 Srdečne gratulujem 🙂 🙂 🙂

minicka
26. júl 2008

lucia srdecna gratulacia 😵
pekne sa drzkajte a kojte 😀

pipka
26. júl 2008

luciiiii, vitaaaajte domka, gratulujeeeeeeem, ale riadny cvalik 😵 😵 😵 ...ti poviem 😀

pipka
26. júl 2008

boooze, uz to mate vsetky za sebou.....uz len ja , chudatko posledne.... 😅