Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

spinka18
8. feb 2008

Zulka, ja som mala také slabé špinenie tuším piaty deň od ET, aj som sa zľakla, ale baby mi povedali, že to sa môže uhniezďovať, tak som sa ukľudnila. Ale mala som to tuším len 1-2 dni a potom už nie. Akurát podbruško ma podchvíle pobolieva ako pred ms alebo v prvý deň ms, ale aj to je vraj normálne, tak neviem. No ak keď ma s dráčikom presvedčíte, že aj tá moja hladina hcg je ok, tak sa snáď aj tešiť začnem 😉

dracik1
8. feb 2008

spinka, nam embriologicka povedala, ze vsetky nase embrijoka su ukazkove.......8 bunkove, velmi pochvalila aj draheho spermie...ze maju vynikajucu oplodnovaciu schopnost / tak neviem, preco ma neoplodnil normalne/ 😀 😀 😀
nebojkaj sa , znamena to hlavne zdrave deticky , ktore mozno nebudu musiet tolko bojovat o prezitie, lebo su uz riadne zakorenene....

zuli nechce sa mi, tesim sa domov ako sa vyvalim...sak ho este uvidis 😀

dracik1
8. feb 2008

zuli a ja som ten ruzovy vytok nemala

mirusch
8. feb 2008

Ahojte babenky. Trošku vám tu do toho skočím 😅
Idem na jeden návrh robiť tabuľku tehuliek po KET. Nahláste sa mi prosím tie, ktoré ste tehu po KET do IP. Do IP je lepšie, lebo nestíham všetko čítať a navyše budem o pár dní bez netu, iba občasne, tak aby som našla.
Údaje čo mi treba: meno, vek, centrum, koľko IVF a koľko KET ste absolvovali. Ďakujem. Prajem príjemné tehulkovanie. Spinka nestresuj, veď to je supiš. Stresuj iba ak nechceš dvojičky 😀

spinka18
8. feb 2008

Dráčik, ja som bola milo prekvapená, že sa im podarilo oplodniť vajká z "čersvého" manželovho spermiogramu (lebo sme mali spermijky pre istotu aj zamrazené), lebo môj drahý mal veľmi zlý spermiogram, vlastne kvôli tomu sme museli ísť na IVF. Tak si myslíš, že nemám stresovať, že tá hladina je ok?

zulka29
8. feb 2008

Dracik, tak pekne oddychuj 🙂
Spinka, isto bude všetko v poriadku a teš sa! 😵

dracik1
8. feb 2008

jasne, spinka, tes sa, co tam po hladinach...ked budes tehu tak sa budes stresovat pre ine veci. pre vracanie / ja som este dnes rano vracala/, pre bolesti, furt budes spat, vlasy mastne alebo ako slama, vyrazky, poriadne sa nevyspis pre velke brucho a hlavne ci je babo/baba v poriadku 😀

spinka18
8. feb 2008

Asi máš pravdu dráčik 🙂 , ďakujem za povzbudenie, ono to vždy pridá na nálade. A tiež si bola od druhého krvného testu až o tri týždne na ultrazvuku? A ja som sa sestičky pýtala, že či sa to mám objednať k môjmu lekárovi v GF a ona že nie, že to mám prísť bez objednania ráno. A k môjmu lekárovi sa tam kedy dostanem???

dracik1
8. feb 2008

spinka, rano o 3 tyzdne prides na UTZ, lekar ti povie kolko polodov cakas, ci maju akciu srdiecka a da ti papier pre tvoho gyndosa..
aj ja som bola az o 3 tyzdne na prvom UTZ...

lumah
8. feb 2008

už som tuuuuuu...
kada, dracik, nakoniec sme vzali všetko-kočík, návleky, autosedačky komplet, tašku a konštrukciu na jeden kočík-oni ho používajú, ked napr. potrebuju ist len s jednym, alebo je druhe chore a nemoze ist von-na nu pasuje škrupinka aj športová časť z dvojkočíka. Fusakotašky sme zistili, že potrebovať nebudeme, lebo nám sa to má narodiť na leto a to stačia škrupinky z autosedačiek, ktoré sa dajú dať na kočík. V zime dokupime fusaky a na vrchu budu návleky. Perfektne sa dá všetko kombinovať, sme sa dohodli na odbere v maji a cakom-prask za všetko 26 tisíc. Nové by nás to vyšlo skoro 50. Paráda nie? A všetko vyzerá byť úplne ako nové. 😀

kada
8. feb 2008

lumi preboha neni to vela vsak si spomynala ze to bude stat 21 tisic a zober aj tie fuso tasky cez zimu
sa ti to zide dvojky sa rodia malinke urcite ich zober lebo zmrznu 😀

zulka ano v casamii maju vypredaje na vsetok tovar 30% a zajtra busde 35% 😀

pipka
8. feb 2008

dracik nestras, ze si este dnes vracala 😕 ja sa vytesujem, ze uz pomaly vracat prestanem...to ma teda motivujes 😅 😀

kada
9. feb 2008

ahojte tehule ja vam len prajem krasny dnik 😀

pipka
9. feb 2008

dakujeme aj tebe 😉

kada
9. feb 2008

zase som tu sama to je ale nuda 😠

dracik1
10. feb 2008

kadusa, cau, vsetky sa slnime 😀

inak musim ti podakovat sraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne za tie vlasy......konecne sa citim atraktivne 😉
baby, kada je velmi sikovna a urcite ked si otvori kadernictvo odporucam sa k nej ist ostrihat....a pohladkaj hafinkov za mna...
pipi, no, nejak mi je uz 2 dni aj vecer blbo, ale inak fajn, drahy ked po 2 tyzdnoch prisiel vcera domov tak ma ani nespoznal , ze ako mi narastlo brucho 😀

kada
10. feb 2008

cafte dracik som rada zew sa ti to pacilo kedy kolvek pridi ja budem len rada 😀

baby dracik mi robi reklamu 😀 😀 😀

adrina
11. feb 2008

brééé ránečko, 😵 😵 😵

dracik1
11. feb 2008

kada, keby si ma osvachala zle, neboj, nechvalila by som ta......
strasne sa mi nechce chodit do prace....idem nieco robit

adrina
11. feb 2008

čaf dráčik..čo nepridáš brušenko do albumu..veď sa pochváľ 😉 😉

dracik1
11. feb 2008

adri, pokusim sa. ale furt na to nejako zabudnem 😀

adrina
11. feb 2008

dracik..xixi...ja mám dnes riflovú tehu suknu..ale nemá mi na čom držať..xixi..lebo mne sa len pás niekde stratil a brušnko len kúštik vyskakuje..a hlavne večer 😉 😉

dracik1
11. feb 2008

adri, ja mam brucho uz velmi velke....ved kada by ti mohla povedat...ta ma videla.....zatial mi ale napr. didi nenarastli 😀

adrina
11. feb 2008

dracik..ale ty čakáš dvojky...preto máš velké brušinko..dávam ti bojovú ulohu...pridať foto do albumu 😀 😀
mne zas riadne narástli kozy..starký sa vytešuje...a ja tiež..som kozatá...xixi 😵 😵 aspoô raz v živote

kada
11. feb 2008

cafte babule co dnes tu neni lumah?
no dracik ma take mile brusko ale kozy nema to jej mozem dat s mojich 😀
dracik je strasne chuducka 🙂
adri ty budes mat babu po ktorej si tak velmi tuzila

adrina
11. feb 2008

kada..ahoj..ako si na to došla,že bude baba???páči sa mi tá predstava... 😀 😀 😀

dracik1
11. feb 2008

baby, ja sa bojim, ze mi bude volat lekarka, ze mam zle tie AFp testy....

adrina
11. feb 2008

dráčik..nestresuj..ja idem zajtra na krv..neboj, nerob zbytočne paniku..cšetko je OK

kada
11. feb 2008

dracik neboj lebo keby boli zle tie testy tak by ti davno volali
adri prisla som na to tak ze nemas ziadne brucho len boky a hovori sa ze ked mas brucho tak to bode chalan

pipka
11. feb 2008

halo kecalky, pekny dnik, co nove dnes? 😕 😵