Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

dracik1
19. feb 2008

ceeruti, neviem mi prosim ta pomoct, zda sa, ze asi budeme musiet kocik objednavat z Ciech, ci nemas skusenosti z niektorymi internetovymi obchdmi, kde kociky predavaju, ci su seriozne tak......a ked ano, tak ktore, dik

kada
19. feb 2008

ahojte babule ako sa mate dnes mi prisli dalsie vecicky no jedna nadhera 😀

kada
19. feb 2008

ceruti no jedna nadhera aj ta malinka ale aj to tvoje brusko
dracik stale som na internete ale nic som nenasla este sa pozri na babylande skus kuknut tam
alebo ist do predajne
ceruty aj ja pojdem na to 4D o dva tt strasne sa tesim

dracik1
19. feb 2008

kada, ze vraj v tom babylande maju asi 2 dvojickovske kociky...pisala mi teraz jedna kocka, tak tak len zavolam , ze aka znacka....asi pojdem na Sustkovu do Petrzky, tam by toho mali mat viac....ale v porovnani s Cechami som sklamana..... 😠

ceeruti
19. feb 2008

dracik,kočarek přes nekupuji a kdybych kupovala,tak jen s tím,že maji jeste kamenny obchod,ale normalne si holky kupuji kocarky a bez problemu,kamarad děla do kocarku a ten nas nam sehnal za super cenu 18.000 Kč jinak stoji kolem 22,000 Kč. Ale jeste jesem nejak neslyšela,že by mel nekdo problemy s nejakym obchodem..

kado-fakt to stoji za to,přeci jen už mas představu o tom,jak to miminko vypada-je to zažitek 😀

kada
19. feb 2008

no tesim sa na to ty si bola v kolkatom tt ceruti na 4D

lumah
19. feb 2008

ahojte!
dracik no veru-mi káže ako sa mám kde chytiť a tak-nabuduce mu poviem, že si len stiahnem gate xi.
Boooženko som v robote a som unavená ako fras.
Ráno som bola na kvri-AFP a skoro som tam odpadla-mi došlo zle od hladu, musela som sa rýchlo vody napiť.

kada
19. feb 2008

ahojky lumi co je s adrinou kde trci uz tu dlho nebola ako sa ma 😅
tak uz mas za sebou afp testy pri nich si sa mohla kludne najest nemusela si ist
na lacno

ceeruti
19. feb 2008

Kada-ve 25tt,to je pry tak nejlepsi doba,že ma mimi jeste i dost místa 😀

mirica
19. feb 2008

ahojte

lumah - aj ja som bola dnes na AFP - ale mne povedali , že pri týchto testoch nemusím ísť nalačno 😕

kada
19. feb 2008

jej tak sa tesim ceruti ja pojdem v 25tt 😀 potom tam dam foto
ahojky mirica co mas nove tak vam drzim palce na tie afp testy nebojte vsetko bude v pohode

pipka
19. feb 2008

juuj dracik tak ty uz kociky riesis? Neboj, v piatok nieco vymyslime 😵
kada a ake nadherne vecicky ti dosli, pochval sa a hod si do albumu, nech mame co zavidiet 😀

ceeruti, kraaasna je alenka, uz sa tesim, aj ked ja nasho drobca uvidim 😉

pipka
19. feb 2008

dracik, inak skus aj www.mimibazar.sk alebo www.mimisk.sk 😉

dracik1
19. feb 2008

pipi, na mimibazar furt za mna cumi kada..... 😀 ved ona vie, ze keby sa tam nasiel taky pre mna, ma mi hned dat vediet....ja som si ani nepredstavovala, ze dvojickovsky kocar bude take tazke najst: aby nebol moc tazky, aby mal aj vanicky a aby bol potom bol aj sportak, aby mal nafukovacie kolieska ked s nim vyrazime niekam na turu 😀 , aby mal nanoznik - bez neho ho ani nechcem, polohovatelny a take ine podrobnosti o ktorych som pred 2 mesiacami ani netusila 😀 .........a to som bola este hrdinka, ze ja kupim iba cez bazar, hahahahahahahaha

lumah kupila cez bazar ale taky za sebou a ja taky nechcem.....

pipka
19. feb 2008

ja ti skusim pozriet a dam ti sem link 😉

pipka
19. feb 2008

dracul, skus kuknut tento, prip. su tam aj dalsie celkom dobre, kukni vsetky tri strany pre dvojicky 😉
http://www.babybazar.sk/detail.php?id=51880

pipka
19. feb 2008
dracik1
19. feb 2008

pipi, dik ty si zlata.......ten prvy Tako nechcem, lebo mam referencie , ze je strasne tazky a nemotorny.......a ten druhy je OK, akurat ma male kolecka vpredu a tak neviem na nejakej sotoline a v snehu to nebude nic moc....
moj favorit je: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

dracik1
19. feb 2008

a ten mathercare je dobry......ale trojkolku nechcem, lebo sa mi to zle ovlada.......kamoska ma 3kolku ale ja s tym neviem chodit......

pipka
19. feb 2008

no ten montreal je dobry, ale daju sa mu zablokovat otacave kolieska? Lebo ked sa tocia tak to je pekna pakaren s tym v terene, to ti poviem 😅 ...jedine, ze by si ho iba tahala, a nie tlacila 😀

pipka
19. feb 2008

ja trojkolku tiez nestem, bee 😝 som skusala u kamosiek niekolko a su strasne labilne, ja by som to babo vyklopila 🙄 😨 😒

kada
19. feb 2008

ahojte pipi skusim to sem hodit ja som si kupila veci cez mimi bazar NEXT
ale uz nemozem nakupovat lebo uz mam toho strasne vela uz mam vsetko
celu vybavu uz mi len babatko chyba 😀 😀 😀
uz aby bol jun

pipka
19. feb 2008

kada aj babatko bude, neboj 😵

adrina
20. feb 2008

baby..ja už mám výsledky z AFP testov..všetko OK 😀 😀 😀 😀

mirica
20. feb 2008

ahoj adri

to je super - ja budem mať až vo štvrtok 🙄

ináč mne moja doki AMC moc neodporúča (ak by boli testy ok) - povedala , že keď budú testy dobré , tak je to zbytočné , že nemám na to ani vek aj sono bolo ok , a s tými problémikami čo som mala nie je amnio práve najlepšie riešenie - povedala, že ma ale pošle ku genetikovi a sním sa dohodnem 😕

adrina
20. feb 2008

čaf mirica...ja na AMC nejdem..nieje na to žiaden dôvod...ja už sa vytešujem na 4D..ja už tak velmi chcem vidieť tú našu princeznú..xixi

mirica
20. feb 2008

a na sone doktor ešte nevidel? lebo mne hovorila, že už sa dá vidieť keď je bábo dobre otočené 😵
u mňa sa nedá , lebo sú otočené tak blbo , hlavičkami dopredu a nožičkami k chrbtici 🙄 skrátka sa schovávajú
potvorky fazuľkovské .... ale už som cítila pohyby 😵 😵 😵 - také slabulilinké a velmi zriedka ale cítila 😀

adrina
20. feb 2008

naposledy som bola v nejakom 14tt..a ukazovaôa fazulka riťušu....do poradne idem prvý marcový tt...ako bruško??rastie???...mne nejako nie

mirica
20. feb 2008

adri- a tebe nerobili sono meranie pri AFP testoch? 😕 lebo mne doki povedala , že tam sa to musí , lebo porovnávajú hodnoty z krvy na veľkosť plodu 😕

no moje bruško rastie a rastie 🙄 zachvíľu budem vyzerať ako súdok s rukami a nohami - hi no ale popravde priberám zatiaaľ len do bruška - dokonca mám stále ešte vytvarovaný pás 😕 asi je to tým ako si deti ľahli- majú peknú ekonomickú polohu - keď sedím za počítačom - tak si vedľla seba pekne ležkajú - a nechávajú sa hladkať po hlavičkách 😀

adrina
20. feb 2008

robil nejaké merania...v 14tt..a všetko OK..ja ti ani neviem...čo sa merá..povedia OK..a mne to stačí
a ja zasa nemám už žiaden pás..bábatko sa asi uloží do krížov..xixi..ale prdel nerastie..to je podstatné