Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
19. dec 2007

tak a zase som tu sama vy vzdy pridete ked ja tu niesom
tak podte sem sup sup

kada
19. dec 2007

mne vadia vsetky smrady a kava mi nechuti a cigarety teraz neznasam a pritom som fajcila asi 10 cig. denne 😎

lauritka
19. dec 2007

ahojte..prcek ja som mal tiez vlozene dve...jedno sa moze vstrebatja som nespinila vobec. a ta diagnoza, co mam pravdepodobne ja sa vola anembryomola. to je ked vznikne plodovy vacok a rastie, ale embyjo sa nevyvyja. daj si to do googla je tam o tom viac. ze vraj sa to stava bezne.
ze to ako keby zamlknuty potrat.

lauritka
19. dec 2007

a hcg hodnoty budem vediet az v piatok.. aj ked mi to asi velmi nepomoze---
pretoze tie bunky trofoblastu, cize obalu plodoveho vajca produkuju hormon dalej ako pri normalnom tehotenstve, len sono rozhodne- 😒

katy2
19. dec 2007

lauri, ahoj, strasne na teba myslim 😔 drzim palce a prajem vela sily...

kada
19. dec 2007

lauri aj ja ti drzim palce

lauritka
19. dec 2007

dakujem katy... 😵 ak to nevyjde tak buduci rok tehulkujeme aspon spolu 😉

katy2
19. dec 2007

lauri, ty si strasne silna zena.... mam sa co ucit.... 😵 😵 😵

lauritka
19. dec 2007

🙂 katy proti prirode sme bezmocni...nema zmysel sa teraz uzatvorit do seba a smutit...treba ist dalej. bola som uz na 4roch pohreboch blizkych pribuznych...treba zit. 😔

prcekpet
19. dec 2007

drak6, lauritka - prave ze vubec zadne spineni, vubec nevim kam se to mimi embryjko podelo ☹
ale snad to druhe bude v poradku a bude bojovat az do porodu 🙂

lauritka
19. dec 2007

prcek ono niekedy zaniknu tie male bunky uz v casnom vyvoji..a spinit nemusis, to sa vstrebe..to este ani nie je plod. 🙂

prcekpet
19. dec 2007

lauritko - ale ja jsem prodelala ICSI s prodlouzenou kultivaci a asistovanym hatchingem?!

lauritka
19. dec 2007

ja som mala tiez ICSI... a kolko ti davali dnu ?? dve ?

kada
19. dec 2007

prcek mohlo to aj zaniknut alebo mozeszacat spinit ja som krvacala moc tak to jedno sa vyplavylo same co je super lebo nerobi ziadnu sarapatu

prcekpet
19. dec 2007

jojo, mela jsem tam 2 embryjka a UTZ ukazal jen jeden vacek

kada
19. dec 2007

to nevadi aspon ze si tam mala to jedno

prcekpet
19. dec 2007

to urcite, hlavne ze to jedno tam je, ale jak tak ctu diskuzi tak se zacinam bat at se rozebehne srdicko a vydrzi az do porodu 😒

kada
19. dec 2007

ktory den si po vkladani

prcekpet
19. dec 2007

tak nechapu, kdyz mame ICSI s prodlouzenou kultivaci a asistovanym hatchingem, jak tam to embryjko nemuze byt, jak to ze je tam jen ten vacek?!

prcekpet
19. dec 2007

jsem 19. den po ET

kada
19. dec 2007

najprv je vacok a potom sa zacne vytvarat mimi
to sa moze vyvyjat alebo nemusi

prcekpet
19. dec 2007

kada - tos me opravdu uklidnika ☹
takze jeste nemusim byt tehu?!

kada
19. dec 2007

tak potom si v 5tt ked pojdes po novom roku na ult. tak by uz malo byt srdiecko

prcekpet
19. dec 2007

na UTZ jsem objednana 7.1., 17.12. mi muj gynekolog delal taky UTZ a videl tam malinkaty vacek, mela jsem a vlastne porad mam velkou radost, snad mi vydrzi 🙂

lauritka
19. dec 2007

je to tzv. bezplodova tehotnost a niekedy sa to stava.. bunky embryja sa prestanu delit a robi sa len plodovy obal.

kada
19. dec 2007

ale ne tehu sa takto zacina najprv vacok potom mimi preco ti neurobili test hcg

prcekpet
19. dec 2007

to rekl, ze mi udela az 8.1., 7.1. jedu na kliniku na UTZ a k nemu jsem objednana na krevni testy az toho 8.1.
chtela jsem at je udela hned, ale to nechtel... 😒

drak6
19. dec 2007

kada, tebe tiez vkladali 2 embrijka? a kedy sa to druhe stratilo.....??
prcek, v 5tt este nemoze byt vidiet babatko, pozri na moje fotky, to su v 8tt a ake su malicke , ze ich nie je ani vidno, neboj sa, vsetko bude OK

kada
19. dec 2007

tak prepac to mal spravyt ako prvepotom ult. ty si tu kliniku platis tak co potom ja by som tam urobila bordel ako ti moze toto povedat

prcekpet
19. dec 2007

drak6 - diky, tos me uklidnila, uz jsem si to zacala cerne licit. 🙂
kada - to muj gynekolog odmitl tu krev, na klinice mi rekli, ze se mam drzet a ze se na me budou tesit toho 7.1., ze stejne to na UTZ neuvidim ,jenomze muj gynekolog ma UTZ v ordinaci a nemusel me premlouvat dlouho a podivali jsme se, proto vim ,ze tam je jeden vacek a 2 velke cysty na levem vajecniku