Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

renusa
7. dec 2007

Pecka, držím Ti palce a veľa šťastia

kada
7. dec 2007

PECULA NEBOJ SA BUDEM NA TEBA MYSLIET a nased len lez ja som to tiez musela pretrpet len som lezala a krvacanie hned preslo ale ked je to ten hematom tak spinit budes aj taky mesiac.

pecka
7. dec 2007

kada, ty si mala krvacanie v tomto tehotenstve alebo v predchadzajucom?
....ked ma doky sonoval, tak diktoval do spravy sestricke, ze BEZ hematomu, ale niekedy sa na sone hematom v maternici prehliadne. Tak v kutiku duse este dufam, ze by to mohol byt tem hematom a odisiel..... 😔

pecka
7. dec 2007

lauri, prave som volala drahem, nech skoci z robotky aj do lekarne, tiez ma to nabadlo s tym testom. Ale neviem, ak teoreticky, zo ma odislo vcera, tak do kedy v tele ostava?

lauritka
7. dec 2007

pecka velmi ti prajem, aby miminko vydrzalo, aj ked do stvrtku by som asi skolabovala na tvojom mieste. 😒

pecka
7. dec 2007

kocky dakujem za podporu. Tu fakt nic nie je iste. Uz som si chcela zmazat aj tie tt z mojho profilu, ale just si ich tam do stvrtka necham!!!

kada
7. dec 2007

teraz v tomto tehotenstve a presne taketo iste priznaky ako si mala ty
ale mne este raz brali krv na HCG ked mozes tak chod do centra a nech ti teraz zoberu krv a po obede budes vediet vysledok

pecka
7. dec 2007

nedopisala som v prispevku o 9:49, ze dokedy v tele ostava HCG????. Nejako sa mi stracaju pismenka, to bude asi tym utrosom, fest sa mi kruti hlava

kada
7. dec 2007

HCG dlho dlho ostava v tele len tak tam zavolaj do centra

pecka
7. dec 2007

kada vazne mi davas nadej.
Kocky, ak vo stvrtok vam nenapisem, tak som veru skolabovala, ale nie. Vcera som bola soknuta, vobec som to necakala, ale dnes je vo mne taky divny klud, fakt divny.

lauritka
7. dec 2007

toto mi pisala jedna kocka....
U prvního začala klesat bazální teplota, tak jsem vyzkoušela další test a čárka sotva naběhla.(přitom test před tím byl jasně pozitivní)Šla jsem 5+0 na UTZ a plodové vejce tam bylo, ale embryo ne,HCG pouze 21...Do večera jsem začala silně krvácet..V tom 9. týdnu, to bylo jiné. Bazální teplota se držela, HCG vysoké přes 30 000, ale embryo o hodně menší, než mělo být, akce srdíčka byla vidět až později, pak vůbec.Problémy: občasné špinění, bolest zad, přestalo mě být špatně, nebolely prsa.Musela jsem na kyretáž. Samo to neodešlo.

lauritka
7. dec 2007

ja neviem pecka, ja by som si ten test urobila, ja by som nevydrzala. 😔

kada
7. dec 2007

PECULA jasne ze ti davam nadej aj ja som povedala ze serem na to hned som si zapalila 10cigariet a vydis ma ho tam ale nervy som mala v p............
neboj to bude dobre len ked priroda povie ze to bude tak tak to bude tak
vzdy si spomen na mna radsej zdrave mimi ako chore CMUK drzim palce 🤐

lauritka
7. dec 2007

kada podla mna, ked embryjko odide, tak hcg sa znizi rapidne. 😕 ci nie?

pecka
7. dec 2007

kadusa, to ti verim, ze si mala nervy v kybli. Ja som ich tam tiez vcera mala. Ale nechavam to na prirodu....

Lauri, no ten prispevok, ma veru nepotesil, ale viem stava sa aj toto.

Testovat sa budem zajtra a v nedelu. Mozno si budem robit falosne nadeje, ale radsej sa nadejat, ako to uplne zabalit...

kada
7. dec 2007

LAURITKA hej ale mozno v moci ostane najlepsia je ta krv ja by som si dala spravyt ten odber hne aby som vedela na com som ten dok. jej to mal navrhnut podla mna aleked embriko narastlo tak tam je ta nadej ja som mala to iste

lauritka
7. dec 2007

no ano to mas pravdu, teda aspon odber mohol urobit pecka, teraz ma napadlo, ze kamoske po IVF..ked zacala spinit a isla do nemocnice, hned robili odber na hcg, aby videli ci klesa.

kada
7. dec 2007

PECULA musis mysliet pozityvne aj mne to stale opakovali a skus si zavolat anielov straznych ja som ich stale volala aby mi pomohli nechcem pocut nic negatyvne.

DRZTE mi palceky idem na ult. a do poradne za hodku

pecka
7. dec 2007

mne povedal, ze ked sa embryo z jedneho dna na nadruhy zvacsilo, tak to je znak, ze rastie a krv netreba brat.

kada
7. dec 2007

ODKAS mu ze je idiot ja by som chcela ten odber ale tak asi vie co robi

lauritka
7. dec 2007

no ale to si este tak nekrvacala.... ked si bola u neho, ja by som mu zavolala a povedala o tych kusoch pecka, nech aspon v pondelok ides na krv.

helka1
7. dec 2007

Ahojky, len tak nakukujem a spomenula som si, ze prave pred rokom som tiez riesila krvacanie v tehu. Bola som cerstva tehulka po IVF, vkladali mi 3 embryjka a do nemocnici ma prijali s hyperstimulakom 😒 . Tam som zacala krvacat a dostala som menstruaciu, len som lezala na posteli a na zachod som chodila len na vozicku. To krvacanie bolo z toho, ze mi odchadzalo 1 embryjko, no zvysne dve u mna zostali a teraz si spokojne hajaju v kociku. V nemocke som stravila Vianoce a Silvester, hoci to bolo smutne, teraz sa mi to stonasobne vynahradi ! Pecula prajem ti aby aj tvoj pribeh mal taky krasny koniec 😉

Inac skocila by som si radsej na tu krv, neriesila by som to papierikovymi teh.testami, lebo HCG u teba bude a to bude odchadzat pomaly, neklesa naraz.

Vsetkym babenkam prajem spokojne tehotenstvo !

veva55
7. dec 2007

Ahojte kocky, ja som tiez po uspesnom IVF s ICSI a mame sa s krpcom dobre 🙂
Preto by som vas chcela najma povzbudit, aby ste mysleli pozitivne, nestresovali sa zbytocne z "moznych" problemov pokial ich naozaj nemate a teste sa z tehu. Samozrejme, pokial nejaky problem nastane, treba ho riesit (ako napr. u Pecky). Takze vsetkym vam drzim palce, nech embryjka krasne rastu, za chvilu z nich budete mat krasne batôzky v naruci 🙂

lauritka
7. dec 2007

🙂 helka dakujeme. mas krasne babatka. ty si prikladom, ze sa netreba vzdavat 😵 😵 😵 ty si bola az tusim na 8. ivf, ze ?

pecka
7. dec 2007

kada, nerozculuj sa 🙂 , on asi vie, co robi.

lauritka
7. dec 2007

veva dakujeme a snazime sa tu vsetky mysliet pozitivne, aj ked je to tazke, ked sa roky nedari a zrazu je to tu 🙂 ale musime verit, ze vsetko dobre dopadne. 🤐

lauritka
7. dec 2007

pecka podla mna skus testiky, ja by som uz testovala kzdy den, babule ja testujem aj teraz, raz za tri dni, ci ciarka neslabne 🙂 ja som proste taka, nemozem za to. az kym nepojdem na uzv. 😀

helka1
7. dec 2007

Lauritka nie, az 8 som ich neabsolvovala, nastastie 😉 , vydarilo sa mi 6 IVF, no bol to 7 ET (1 KET bol medzitym) a uz ani na to behanie po doktoroch nespominam v zlom, ked sa na mna zacne vyskierat alebo rehlit moje zlaticko 😵
A to som okrem tych IVF-iek absolvovala 2 x hysteroskopiu , 2 x laparoskopiu, 2 x HSG a ine rozne vysetrenia, hmmmm zabralo to 8 rokov 😠

pecka
7. dec 2007

helka, dakujem za povzbudenie. A gratulujem, ze sa vam to tiez konecne podarilo !!!

lauritka
7. dec 2007

aha pardon, ale aj tak toho mas strasne vela za sebou 🙂 ini by to uz vzdali. ty si moj priklad, ze sa netreba nikdy vzdat 😵