Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

ceeruti
3. dec 2007

Ja mela OHSS v 6 tydnu 😢 skoncila jsem na kapackach na Bulovce.Rozjel se me pozde,ale za to s plnou paradou,obr vajecniky s nekolika 6 ti cm cystama,takže fakt zažitek. 😖

drak6
3. dec 2007

lucia, tak ty si vianocna ako ja, ja mam narodky 20.12. 😀

lauritka
3. dec 2007

🙂 ved prave sa cudujem pecka, ved sme uz po 😉 ja uz mam mena- Laura a Tomi 🙂

ceeruti
3. dec 2007

A co se tyka nevolnosti,tak me jste zcela neopustily,je to lepsi,ale hlavne na vecer je mi teda bléé 😖
Holky,chci se zeptat,pribrali jste za stimulaci?? 😅

adrina
3. dec 2007

ceeruti..pribrala som 2,5kg... 😝

lauritka
3. dec 2007

ceeruti strasne nafuknute sme 🙂

kada
3. dec 2007

ceruty,dala si si odber plod vody?

pecka
3. dec 2007

ceeruti, viem si predstavit, ako ti bolo, pretoze ohssko so si v plnej miere uzila tiez a ukazkov!! A tebe pocas stimulacie doktor, nepovedal, ze mas nabeh na hyperstimulak? A ked pises ze si mala len 6 folikulov, tak sa mi to zda, divne, ze ta Ohss-ko prekvapilo? Tu niektoe kocky mali aj 15 folikov a ohss nemali.

renusa
3. dec 2007

Ahojte tehuľky 😉
chcela som sa dnes pridať k Vám tehuľkám, ale bojím sa výsledku 😢 uvidíme poobede 😒

Dráčik, aj ja som vianočná, oslavujeme spolu ten istý deň 😅

lauritka
3. dec 2007

🙂 pecka takze sme na tom rovnako, mna prsia bolia tiez len na dotyk a mierne tlaky v bursu nemavam stale, sem tam este ako keby ma pichol vajecnik , zle ojedinele.
joj a zabudla som vam povedat, vcera v sprche som len tak skusila pozriet na krcok, a bol nizko a tvrdy a uzavrety..ako som ho mavala par dni po ovulke 😅 tak som sa celkom vytesovala. 🙂
je to pravda, ze tehulky sa nemaju kupat v teplej vode ? 😕 ja sa len sprchujem.

adrina
3. dec 2007

čau renuša...ja tiež čakám na poobede...že či nám HCG narástlo 😕 😕

ceeruti
3. dec 2007

pecko-mela jsem 10 folikulu,nikdo me nic neřekl,krev v poradku,nekolik dni jsem pozorovala,jak maě oteka telo a když jsem mela na vaze o 12kg vic,nemohla jsem chodit,obrovske bricho a bolave,tak jsem se doplazila do nemocnice,kde jsem dostala vynadano,jakto,že jsem neprisla driv,když jsem prestala chdit na WC na malou 😨 No me to nenapadlo a kecam,bylo to v 5 tydnu,ted jsem koukala do zpravy.

lucia121
autor
3. dec 2007

dracik ja som 22.12 😀
kada, ja urcite chcem odber plod. vody. navrhli ti okrem toho aj nejake ine genet. vysetrenia?

pecka
3. dec 2007

ja som pocas stimulky pribrala 7 kilov vdaka hyperstimulaku, ale ked mi odobrali vsetku vodu z brucha a vajecniky sa mi zmensili, tak vaha isla dole 10 kg. Takze v podstate som tri kilka schudla.

lauritka
3. dec 2007

idem trosku poupratovat kuchynu 🙂

ceeruti
3. dec 2007

lauritko-je to pravda-do konce 12tt je lepsi jen vlazna sprcha,ale ja už se ted normalne koupu 😉
U nas se na krev nechodlo,sla jsem do soukrome laborky,u nas v CAR se slo až v na zacatku 6 tt na utz a pak me hned v 5+1 vyradili k moji gyndařce,teda po potvrzení akce srdecní 😉 Ale vsude je to jinak.Urcite je lepsi,když sleduji narust Hcg,me ho sledovali pri hospitalizaci kvuli tomu ohss a byla jsem stastna,že roste,akorad porad nic nevideli na utz a v CARu meli asi lepsi a tam mimiska i AS videli 😉

pecka
3. dec 2007

ceeruti, prepac ano desat, potom som si to vsimla asi som to poplietla s tym 6. tyzdnom 😉. Tak to ti fakt nezavidi, ale myslim, ze je to chyba lekarov, asi ta trochu zanedbali, ale hlavne, ze si uz OK. A vyberali ti aj tekutinu z bruska?

lauri... a krcok? ... tiez ho mam taky, nikdy som ho tak nizko nemala 😕

denka28
3. dec 2007

ahojte TEHULKY 🙂

lauritka, to ze ti nic neni... tes sa mojenko z celeho srdiecka. aj ked sa bojis ze je to kvoli tomu ze je nejaky problem! kamoska po ivf necitila absolutne nic, a uz ma mesacneho synceka. takze klud!

u mne nevolnosti nastali od 9tt, sablu som nehodila ani raz!!! klop klop klop, ale nemozem normalne papat ani teraz, napr, ja som bola za cely zivot strasne zuvackova a teraz??? dviha sa mi z nich zaludok.

kada odber plodovej vody... NASTASTIE klop klop klop sme mali AFP v norme, takze sem nemuseli chodit, ale aj keby sme tie vysledky mali zle, asi by sme nesli, je tam dost velke riziko toho potratu, a vo vela pripadoch boli potom vysledky ok. odber plodovej vody odporucam zenam, ktore su rozhodnute, ze ked sa zisti ze ich babo je chorucke, tak si ho daju zobrat 😔 a v nasom pripade to neprislo do uvahy, ale nastastie aj tie vysledky boli super 😀
baby mrknite sa do albumu, aky balon nosim uz zo sebou 😵

drak6
3. dec 2007

renuska, tak ti budem drzat palce a daj prosim vediet ako si dopadla, ako sa inak citis? a to som rada, ze mas narodky v ten den ako ja......strelec je super znamenie 😀

lucia, tak preto mozno tie rovnake veci...aj ked ty si uz kozorozec, nie?

drak6
3. dec 2007

lauri, pecka, aj ja mam ten krcok tvrdy a nizko...tak je vsetko OK 😀

lucia121
autor
3. dec 2007

ja so 1. den kozoroze, ale som sa narodila hned po polnoci, takze z toho strelca mozno nieco mam 😀

lucia121
autor
3. dec 2007

vynechavaju mi pismena 😀

ceeruti
3. dec 2007

pecko-punkci jsem se vyhla uff,tím me strasili,ale ja jsem po nekolika infusich zacala hoooodne chodit na zachod a za jeden den jsem mela o 8 cm v pase mene.Pecko,Tobě ji punktovali,že??To je sila,ja byla stastna,že to slo ven samo,jen jsem bojovala s tema cystama ty bolely do 10tt 😒
A co se tyka vysetření,je dobry NT+biochemicky screening,dla se od 11+3 do 13+6,je to drive nez tripple testy a pripadnou vadu Vám odhali drive,než cca v 17-18 tydnu,což je hrozne,ono i tak je to desný-a děla se odber choriových klku,obdoba AMC ,ale dela se prave drive,pri positivním screeningu 😉

kada
3. dec 2007

denka preco este neviete pohlavie je zle otocene?potesila si ma tym vysledkom
afp to je super mala si aj ivf icsi.

renusa
3. dec 2007

dráčik, budeme tu oslavovať spolu na koníkovi 😅 😎
cítim sa tak asi horšie ako lepšie, žiadne tehu príznaky, už tretí deň sa mi zdá na mrchu
😠

kada
3. dec 2007

renuska kedy tam mas volat na krv.vysledky?

ceeruti
3. dec 2007

Jsem zvedav-komu se povedou dvojcatka 😀 Manžel si je strasne pral a porad doufá,že se priste povedou 😎 Holky,to mate cca stejny termin porodu,že jo??Nekdy v lete??

pecka
3. dec 2007

ahoj denka!!!!! To brusko mas veru paradne 🙂

ceeruti mne punkciu vybrali nieco cez 2 litre tekutiny, brr. Bola to sila, neskutocne bolesti, ale clovek fakt znesie vela 🙂 , teraz si uz ani na to nespomeniem. Hlavne, ze sa nic horsie nestalo.
Ako dlho trvalo, kym vam dosli tie vysledky zo screeningu?

kada
3. dec 2007

ceruti ja mam koncom juna.aj ja idem v pondelok na krv na ten spining ci co to je.moc sa bojim ci to bude ok

kada
3. dec 2007

ja dufam ze to bude v ten den tie vysledky.