Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

adrina
7. dec 2007

ja netykujem..ale blivno mi je v kuse...teraz obedujem tresku..xixi...

kada
7. dec 2007

aj ja by som si dala ale neoplati sa to lebo to ide hned von
dok. mi dala teraz neake cipky nno neviem mam si ich dat vzdy pred jedlom
inac mi dost vadi aj ten utrogestan som z neho mastna jak krava fuj ble

kada
7. dec 2007

sestricka mi merala tlak a nic mi nenamerala chudera
potom sa opytala ci este zijem ale ja vtipna
dnes idem na oslavu a dok. mi dovolila si dat decko vinka cer. ze je to zdrave 😀 😀

lauritka
7. dec 2007

caute babule...luci neviem preco, ale dnes som na teba myslela, ci nahodou sa s tebou nieco nestalo..a vidis moj pocit sa potvrdil, ze si bola v nemocnici. tie hematomy su teda dobre svinstva. 😒 dufam, ze aj u pecky to bude len take nieco. a zajtra oznami pozitivnu spravicku. uffff...ja sa uz bojim aj ked nekrvacam 😖

kada
7. dec 2007

lauritka ty mas teda zbierku kremov a piluliek na co to vsetko
aby mimi bolo zdrave

lauritka
7. dec 2007

krem je na brusko a tie pilulky su vitaminy 🙂 ja som registrovana v jednej americke firme, robi s aloe vera a maju kopec takych produktov. vsetko prirodne. 🙂 takze sa stale poradim s mojou dilerkou, ona chodi aj na konzultacie s gynekologmi a ona mi stale poradi, co je dobre 😅
z lekarne zatila mam len kyselinu listovu, ale aj to nahradim B12 plus kyselina,mam uz objednane. a potom pred porodom je dobre brat probiotika 😀

kada
7. dec 2007

no teda ty si skusena 😀

lauritka
7. dec 2007

kada ani nie 🙂 len som sa zacala o to vsetko viac zaujimat 😉 hlavne ked sa uz nedarilo a trebalo nieco riesit hihihi. a ako sa hovori, mimi pride len do zdraveho bruska, takze som sa na to cielene pripravovala 😔
tak hadam sa tam citi dobre a rastie do krasy 😅

kada
7. dec 2007

no tak potom mas pravdu j asa s vami lucim zajtra sa pripojim tak pa davajte
si na seba pozor tehulky papapapap

lauritka
7. dec 2007

maj sa kada prijemny vikend 😉

elis.1
7. dec 2007

🙂 ahojky kada . taky se připojuju s přáím krásného víkendu, jestli jsem tě tedy stihla 😕 😅

lumah
7. dec 2007

Ahojte kočky tehulky, kde ste všetky?

romaana
7. dec 2007

Lumah, si este tu?

nana77
8. dec 2007

Ahoj Pecka!!!
Je mi veľmi ľúto, čo sa Ti stalo, ale verím, že to dobre dopadne!!! Ja som takto krvácala v 6tt (už sme vedeli, že čakáme dvojičky), išla som hneď do nemocnice a nechali ma tam skoro dva týždne. Najprv nám povedali, že sme o jedno bábo prišli, ale nakoniec sa ukázalo, že sú tam obe!!! Tie nervy a strach, čo som prežívala - no viem presne, čím prechádzaš... Aj nám lekári povedali, že v tomto štádiu nemôžu urobiť nič - všetko je na prírode, presne tak, ako píšeš. Vtedy mi to krvácanie prešlo, ale o niekoľko týždňov sa to vrátilo, ale do nemocnice som už nešla. A takto krvácam, resp. špiním skoro celý čas, ale zatiaľ sa držíme!!!(inak, nenašli mi žiadny hematóm a nevedia, prečo mám tieto problémy). Tak Ti moc, moc, moc držím palce, aby to dobre dopadlo!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kada
8. dec 2007

ahojte babulky co mate nove

lauritka
8. dec 2007

ahoji kada...prave rozmyslam, ci pecku predsa len nezobrali do nemocnice 😕

bejca
8. dec 2007

kocky vsetkym vam drzim palceky 😀

kada
8. dec 2007

celu noc som nespala stale na nu myslim nema niekto na nu kontakt aby sme vedeli co je snou

lauritka
8. dec 2007

kada neviem:( ale ked nepise, tak si je v nemocnici, hmmm

kada
8. dec 2007

pecka mi povedala ze ked to dopadne zle tak sa neprihlasi

denka28
8. dec 2007

jooj babenky, aj ja som hotova z tej nasej pecky, som strasne zvedava co jej v centre povedali 😔

lauritka
8. dec 2007

no mam zly tusak s peckou 😢

kada
8. dec 2007

LAURITKa nestras este ona je asi v nemocnici a mozno sa ozve v pondelok alebo v utorok drzim jej palce aj ja stale na nu myslim

lauritka
8. dec 2007

no dufam , ze nie tfuj tfuj tfuj...ze je v poriadku.

kada
8. dec 2007

musime na nu mysliet mozno to pomoze
lauritka teraz musim ist vecer sa zapnem dufam ze tunebudem sama
PAPAPAPA asi okolo 19 hod 😅 😎

lauritka
8. dec 2007

dobre maj sa..ja si tiez pojdem schrupnut 🙂

lauritka
8. dec 2007

😒 kada moj tusak ma neklamal///precitaj si v nasej teme v snazilkach 😨
pecka nasa zlata prisla o miminko. ☹

kada
8. dec 2007

LAURItkA to mi je moc luto ale je to lepsie teraz ako neskor ☹

lauritka
8. dec 2007

ahojki kada... no to je osud, co narobime. akosi ta tehu vlna skoncila a teraz len same neuspesne ivf 😒

kada
8. dec 2007

len prosim nestresuj musis mysliet pozitivne neboj aj ja mam stale strach
vies co je dobre ze to vyslo cele horsie by bolo keby musela este ist na cistenie.