Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
18. dec 2007

vies co je mi to strasne luto ale dufam ze to bude ok
ale ked to ma byt zle tak radsej nech to ide prec ako to donosit ☹

lauritka
18. dec 2007

ano to som hovorila aj ja kada..este mame mrazacikov ...tak sa uvidi.

lucia121
autor
18. dec 2007

nechcem ta este viac znervoznovat, ale teba mali sledovat koli tomu, ze od zaciatku to bolo take pomalsie..ved urcovat tt po IVF podla velkosti plodu je tiez chore...

lauritka
18. dec 2007

luci ved aj ja si to myslim...ved som mala nizke hodnoty na 14 den..tak ho asi malo napadnut, ze to nemusi prebiehat normalne nie?? to su potom aki odbornici???

kada
18. dec 2007

lauri akurat som sa pozrela na moj ult.7tt a ma tam 7 mm vacok ale mala som tam aj plod

lauritka
18. dec 2007

no kada, len mne to nejak nevychadza, lebo podla MS by som uz bola v nejakom 8tt...ale podla sona o dva tyzdne menej, ze vraj to mam pocitat od odberu.
od odberu som 5tt plus 5 dni a os MS plud dva tyzdne.

kada
18. dec 2007

neboj zlato zazraky sa deju zajtra daj vedie pa drkam ti palce

lauritka
18. dec 2007

maj sa kada dakujem za podporu ;) 😵

janka08
18. dec 2007

Lauri drzime palce 🙂

lauritka
18. dec 2007

janka dakujem 😎

janka08
18. dec 2007

Ja som chodila do Gyncare v ke tak viem ako sa asi priblizne citis 😒

lauritka
18. dec 2007

no mna stve len to, ze ti lekari zu tak malo zhovorcivi...a pripada mi, ze im je to jedno ako dopadnes...mal ma sledovat castejsie.. 🙄

janka08
18. dec 2007

Vzdy to tak bolo pre nich si len praca.No najdu sa aj Jedinci ktory su super.Laury a kedy ides na ultrazvuk?

lauritka
18. dec 2007

janka v nedelu zase...zajtra a pozajtra na krv na hcg..uvidime podla hodnot. 😔

janka08
18. dec 2007

Aha a to by si nemohla ist zajtra aj na uultraz.?Kazdej jednaej som velmi priala abyy to dotiahla bez problemov do konca.Snad to nic nebude a budete o.k.

lauritka
18. dec 2007

janka ja som bola dnes na uzv...a idem zase v nedelu. ale nie do centra..sukromne, lebo v cebntre ma objednal az na 4.1. 😢

janka08
18. dec 2007

A do akeho centra si chodila?Tak to ta objedneli dost neskoro

lauritka
18. dec 2007

do SPLNU...no minuly tyzden videl na sone dutinku 5mm...a podla toho ma objednal az na 4.1. ale ja som mala blby tusak...ani tehu sa necitim, preto som isla dnes za mojim lekarom.

janka08
18. dec 2007

Ja som ani nevedela ze som tehu az ked som nevidela ako my rastie brusko.Vobec ziadne teh priznaky fakt ani jeden::::

lauritka
18. dec 2007

🙂 ani prsia ta neboleli?

janka08
18. dec 2007

Fakt vobec nic ani zle my nebolo.ani som nemala chute.ani unava no proste nic...Neboj ak sa to podarilo tak to bude urcite o.k.To je prve ivf?

lauritka
18. dec 2007

ano je to prve...ale nemam pocit ziadny ani tehu ani netehu. proste nic.

romaana
18. dec 2007

Lauritka, tak este to nevzdavaj, aby si si nakoniec teraz nieco neprivolala. Pozri co pise Janka 😉 Ziadne priznaky .... a ja ich tiez vela nemam. No ale ja som iny pripad, mna utz este len caka.
Strasne moc Ti prajem, aby vsetko dobre dopadlo a drzkam silno palceky.
Janka, ty si tiez po IVF?

janka08
18. dec 2007

Ano Romaana.

romaana
18. dec 2007

Janka, a bola si doma alebo chodila do prace? A ako prebiehalo tehotenstvo?
Dnes sme tu riesili stravovanie, je nieco, na co si is davala pozor a nejedla? Mne sa zdaju vsetky tie teorie nahlavu, vsade pisu inac .... asi budem jest vsetko ako doteraz, ved tehu nie je choroba. Co si myslis ty, skusena, co uz mas vsetko za sebou?

janka08
18. dec 2007

Romanka ja som hned v ten den ostala doma.Bola som cele tehu pn.Nebolo my absolutne nic.Ani som nevedela ze som tehu 🙂 Jedla som uplne vsetko.A ty chodis do prace?Mne sa aj tak trosku nechcela aspon som si doma oddychla.

romaana
18. dec 2007

Jani nechodim do prace, od odberu vajok som PN. Kaslem na celu pracu a peniaze, nestoji mi to za to. Oddychujem doma v posteli, pri telke, knihach, alebo pc. Mam dost stresy v praci, najviac nov a dec. Sice som v kancli, ale minuly rok som v nov skoncila na 5 dni v nemocnici na infuzkach, zo stresov a vycerpanosti. Uz neriskujem nic. V robote ale zatial nevedia nic, kym nebude prvy a druhy utz v poriadku, budem ich natahovat, proate zdravotne problemy a hotovo. Viac nemusim hovorit.
Velmi tuzime po babetku a spravim pre to vsetko, aby som si nic navycitala. A po 12 rokoch neustalej prace a prescasov mi celkom ten oddych prospieva. Len keby ten strach presiel, velmi sa bojim, aby sa nieco nestalo. Co sem chodim, strasne vela neuspesnych IVF alebo zamlknutych potratov ... no a neboj sa???
Ale drahy ma denne ukludnuje, ze je vsetko o.k, a to mi dost pomaha.

romaana
18. dec 2007

Jani a podarilo sa Vam hned prve IVF? Aky bol Vas problem, ked sa nepodarilo otehotniet prirodzene? Ja mam PCO a manzelik pomalych bojovnikov 😉 Nic ine nam neostalo, ked nevyslo ani IUI.

janka08
18. dec 2007

Tak to je pekne a super ze mas pri sebe draheho a ze ta psychicky podporuje.Vies ja som si tiez myslela ze ked som bola na ivf ze tehu bude problemove.Ale nebolo co som bola prekvapena.Klopem... este den pred nastupom do nemocnice sme boli na kupku.Ja som fat cele tehu neposedela 🙂 Mas pravdu oddychuj a pripravuj sa na materstvo a spi kym mozes 😀

romaana
18. dec 2007

Jani, len mne sa vobec nechce spat. Odkedy som tehu, vobec nespim dobre, do 1-2h nezaspim a rano uz o 6-7h som hore, cez den malokedy driemkam. Ja to nechapem, vsetky ostatne baby su unavene, spia ... a ja presny opak.