Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
1. júl 2008

veracruz...ale pre istotu ...jedny modre dupky to istia 😀 😀 😀
aj ja mam aj modre...lebo dedime len po chlapcekoch 😀 😅 😀 😀

veracruz
1. júl 2008

pipka, vidim, ze budem nakupovat neutralne (biele, zlte, zelene, kavove...) ako som planovala 😀

pipka
1. júl 2008

tak tak veru, ja mam vacsinu zltu a bielu, aj ked 100% vieme, ze je to babula, ale sak chceme aj druhe no a predsa nebudem potom vsetko kupovat nanovo 😅 😎

pipka
2. júl 2008

halo halo, kde ste tehule? 😕

mirica
2. júl 2008

ahojkajte

tak mne sa to pomaly ale isto už kráti , už mi zrejme odišla tá hlienová zátka a už od včera aj slabuško krvácam - teda dnes už silnejšie - tak že ja to vidím tak maximálne na 2 týždne -skôr menej 😵 - jupííííííííííí teším sa na svoje chlapčúratá

lucia121
autor
2. júl 2008

Bola si u lekára?Kam ides rodit?

pipka
3. júl 2008

mirica tak sa drzte... 😉
boze, my ideme v sobotu na tyzden do Tatier, dufam, ze tam neporodim este... 😅 😎

adrina
3. júl 2008

jej pipka..takže tatry..no aj tu je krásne teeplúčko..ale vánok od tatier nám dáva silu prežiť
mirica..a kam sa ponáhľajú chlapčiatká tvoji??? 😉 😉

mirica
3. júl 2008

tak som dnes po poradni - som z toho jeleň - teda jelenica

povedal doktor , že 8.7. idem do pôrodnice - pýtala som sa či ležať alebo rodiť- povedal " deti budú v 37 tt - a v 38tt už idú bežne dvojky von " 😕 no a potom mrmlal niečo o tom , že nemôžme čakať , lebo potom sa nepretlačia von 😨 to bola reakcia asi na váhy - majú po 2700 g.........ináč povedal , že keby bolo do utorka čokoľvek , mám prísť s vecami rovno na pôrodnú sálu ......

tak a teraz viete toľko čo ja - teda nič presne ☹

luci - na Antolskú

fedra
3. júl 2008

babulky .... chcem sa opytat kolko dni od pozitivneho tehu testu ste boli na utz a potvrdili vam,ze drobcek je na spravnom mieste ?

fedra
3. júl 2008

miri ... boze to ale uteka.
Ty uz ides do porodnice ... jeeeeej.

veracruz
3. júl 2008

fedri, ja som bola na utz tyzden po tom, ako mi potvrdili tehu z krvi...

mirica
3. júl 2008

fedri- ja som bola tiež necelý týždeň po krvičke -vtedy videli ale len dutinku - srdiečko vidno asi v 7tt

pipka
3. júl 2008

fedri ja som mala dojst na prvy utz o 3 tyzdne, ale kedze som krvacala, isla som po 12 dnoch a uz vtedy mi potvrdili, ze srdiecka biju a babatka su v poriadku....vtedy este dve 😅 ...dnes jedna baba jaga 😎

pipka
5. júl 2008

baby, nejak to tu flakate 😅 😀
my akurat odchadzame na dovolenku do tatier, tak vam prajem pekny tyzden, snad to tam zvladnem a vratim sa este 2v1 😅 a ozvem sa potom, paaaa 😉

kada
6. júl 2008

ahojte babule tak som tu na skok maly je super cez den ani neviem ze ho mam
no ale v noci je to zle tak som super unavena aspon viem ze ho mam ja mu to potomvsetko vratim ked bude vedsi 😀 😀
adri no toto ze chalos dalsi toje sranda 😀
dracik gratulujem super ze uz to mas za sebou
a este nievco maly ma len 6tt a pije 120ml boze to bude obor uz nosi oblecko na 2az 4 mesiace zajtra dam nove foto ako narastol
babulky drzte sa a potom ked vsetky porodite tak sa tu stretneme alebo sa zalozi nova tema

lumah
6. júl 2008

kada ahoj a nech len rastie 🙂

dicinka1
6. júl 2008

ajojte...uz ste po ivf..tak budete viac vediet ako ja....ak ste boli na ivf..cim ste stimulovali...a co vsetko pespektive ake vsetky vykony ste si hradili...co ste chceli...napr.icsi....a co vam poradil doky...aj stimulacne lieky vam poradil?alebo ste si ich vyberali sami?

ingulka
6. júl 2008

ahojte 😉 dracik... blahozelam k babetkam 😉 daj nejake to foto do albumiku...

taella
6. júl 2008

ahojte dievčatá , som po 1. IVF , zajtra ma čaká výsledok .
Stále ma bolí brucho , hlavne okolo rebier , tak že neviem chodiť vystretá . Po OPU som mala I. stupeň OHSS .
Mala niektorá taký problém ?

gabika24
7. júl 2008

ahojte.
dicinka, teraz nestíham moc písať, ale neskôr ti napíšem ip. 😉
taela, držím palce. - ináč aj mňa bolelo brucho, ale všetko bolo ok, až na trochu zväčšené vaječníky, našťastie sa nezačala zhromažďovať tekutina.

ingulka
7. júl 2008

taella, aj ja som mala taketo pocity, aj ked mi lekar nikdy nepovedal, ze som mala OHSS... osobne si myslim, ze som ho mala... mierny... tiez som sa nemohla narovnat, pichalo ma vsade... ale napriek tomu sa to casom upravilo... pokracuj v piti vody - doslovo nalievani sa ;) a ono sa samo prejde.
... a blahozelam k pozitivnemu testiku 😉 drzte sa 🙂 🙂 🙂

taella
7. júl 2008

ja to viem len kvôli tomu , že som bola po OPU na pohotovosti .
A nalievam sa statočne .

fedra
8. júl 2008

Ahojte ... tak sa pridavam aj ja. Tehu test pozitivny.
Len ma strasi to pichanie a pobolievanie na pravej strane v oblasti vajecnikov. Niekedy je to len taka tupa bolest ... inokedy dost silne pichanie.
Hrozne sa bojim aby to nebolo mimomaternicove ☹

minicka
8. júl 2008

Fedra gratulujem 😵
neboj aj ja som mala presne také iste pobolievanie a tiež som sa bála mimomaternicového a v postielke mi spinká malá princeznička 🙂

fedra
8. júl 2008

jeeej .... dakujem, to sa tak dobre pocuva.
A blahozelam k princeznicke 😉
Ja som len stale nervozna preco to boli len na tej pravej strane ☹
Ale dufam teda,ze to bude v poriadku. Druhy krat by som to uz zazit nechcela ...

mirusch
8. júl 2008

Minicka, fuha, este dobre, ze spehujem 😉 Ty uz mas princeznicku 😵 😵 😵 Blahozelam srdecne! Musim ta prehodit v tabulke medzi maminy 😀

dracik1
8. júl 2008

fedr, gratulujem k pozitivnemu testiku a neboj, urcite to nebude mimomaternicove... 😀

minicka, vsetko dobre a gratulujem k princeznej 🙂

veracruz
8. júl 2008

dracik, J&J su kraaaasni 😵

minicka
8. júl 2008

dracik dakujem, aj vam obrovska gratulacia 😵 , aby ste boli zdravy 🙂

mirusch, dakujem a verim ze sa coskoro pridas ku nam maminam 😀