Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

dracik1
15. júl 2008

pipi, s tym babatkom ti to strasne pristane...ty si uplne krasna mamina 🙂

lumah
15. júl 2008

dracik to máš jedno, či si zašitá zospodu alebo na bruchu-bolí to riadne aj tam aj tam.

pipka
15. júl 2008

draculik dakujem 😵 😵 😵 ved aj ty si krasna maminka, uz sa tesim ako budeme spolu kocikovat po parku 😎

pipka
15. júl 2008

sak sme si tu malu Jolanku uzili, bolo to ukazkove babatko, len sa smiala, papala alebo spinkala...taku by som prijala mat aj Hanku 😵 😵 😵

pipka
15. júl 2008

lumi, ty ides rodit kam? tiez sekciou, ci normalne? Veronku si asi rodila normalne, ze? 😕 😉

lumah
15. júl 2008

pipka ano Veronču som rodila normálne, idem rodiť na Antolsku-ešte neviem ako. Nechám to na lekárov.
Booože pipi ty už si v 35tt-neuveritelné. 😀

mirica
15. júl 2008

ahojkajte všetky kinderká aj už nekinderká

dráčik - obrovská gratulácia k synčekom- prajem Vám všetkým , len to najlepšie

tak ja to mám tiež už za sebou : pôrod bol spontánny 5.7.08 Leo o 22.03 50 cm a 2500g a Theo o 22:07
47 cm a 2350g

takyna
15. júl 2008

Ahojte 🙂 , mirica zo srdca ti gratulujem k chlapčekom 😵 , Lumi a Pipka držkajte sa pri pôrode a budem tiež silno na vás myslieť a držať palce nech je to bezbolestné 🙂

dracik1
15. júl 2008

mirica, aj sme na teba mysleli, ze kde si.....velmi gratulujem k babatkam a prajem vsetko dobre tebe aj babatkam 🙂

pipka
15. júl 2008

mirica obrovska gratulacia k babatkam, cakame na fotky 😵 😵 😵

taky dakujeme, uz sa tesim, ked aj ja napisem, ze to mam za sebou a Hanka spokojne spinka doma vo svojej postielke 😉

pipka
15. júl 2008

lumi ubieha mi to presne tak ako tebe moja mila 😀 😀 😀

mirica
15. júl 2008

ďakujem Vám , ja som bola doteraz v nemocnici 🙄 (dnes nás prepustili) , lebo sa narodili predčasne tak sme museli absolvovať na JIS- ke všetky možné aj nemožné vyšetrenia - chudáčikov mojich si pomýlili asi s ihelníčkami - vkuse do nich niečo pichali alebo odoberali 😕

ale našťastie je všetko v poriadku - vraj čakali kým ustúpi žltačka .....

pipka
15. júl 2008

tak uz len oddychujte vsetci traja, nech sa vam zo dna na den viac a viac dari 😉 😉 😉

adrina
15. júl 2008

mirica blahoželám ku chalanom....a prajem veľa zdravíčka..

mirica
15. júl 2008

ináč Vám poviem , že máme na prázdninách aj priateľove deti a tak máme teraz doma 5 detí a ešte aj psíka 😀 😀 😀

poviem vám, že ale presne toto mi v nemocke chýbalo najviac - moja komplet rodina 😉

adrina
15. júl 2008

mirica,takže máte veselo.... 😀 😀 😀 ...a ako dvojky, pekne spinkaju , papajú a kakajú??? kojíte sa??

mirica
15. júl 2008

zatiaľ sú zlatučký , len spinkajú a papajú , málokedy plačú - ale to určite ešte príde 😀

ja mám málo mlieka - v nemocke som kojila aby som mohla zostať na JIS- ke - mali málo miesta pre mamičky - ale teraz prejdeme na UM - aj tak sa mi prestáva tvoriť- presne tak ako pri Maťkovi - len vtedy som si myslela , že je to kvôli nádche čo som dostala 😖

no majte sa - ideme sa kŕmiť 🙂

adrina
15. júl 2008

papapa mirica..ja buem mať bábatko o tt,23.7. sekcia...

mirica
15. júl 2008

adri- držím palčeky nech všetko dobre dopadne - a aj ten pipík by sa mohol stratiť 😀

lucia121
autor
16. júl 2008

mirica gratulujem, boze to ja tusim fakt budem rodit posledna ☹

fedra
16. júl 2008

miri .... moooooooooooooc gratulujem k babenkam 🙂

pipka
16. júl 2008

luci nebudeeees, posledna budem ja 😅 😀

lumah
16. júl 2008

jeeeejda mirica, bola tu po tebe zhánka a ty už máš deti doma! Gratulujem a nech su chlapci zdraví a rastu ako z vody. 😀

kada
16. júl 2008

ahojte vsetky mirica gratulujem k babatenkam
lumi nebojkaj a adri ty tiez vsetko pojde hladko obratko ja som sa bala tej spinalky
ale super pocit ze som ho hned videla a dali mi ho takeho spinaveho bolo to superne aj ked som ho pocula plakat 🙂 🙂 🙂
pipka ale tebe to leti boze to ja som bola tehotna rok a sup maly bude mat uz dva mesiace
dracik neboj maleho ti pridem ukazat obra maleho boze ten uz nosi 62 vsetko mu je male 😀

gabika24
16. júl 2008

mirica z celého srdiečka gratulujem k bábenkám 😵

gabika24
16. júl 2008

ináč, dráčik, kada - super foto, máte krásne bábätinká 😵

pipka
16. júl 2008

kada myslis? 😕 😀 ja uz scem taku Hanku ako mas ty Bonka 😉 😉 😉 este take 3-4 tt a snad sa dockam 😵

dnes mi zacalo take nieco priesvitne vytekat z jedneho prsnika, aj vam sa to stalo? Co to je? To je to mlezivo, ci co? Ale len take tri kvapky a viac nic... 😒

fedra
17. júl 2008

dracik .... chlapciatka su tak nadherni .... strasne moc.
Tak nech sa drzkaju zlaticka 🙂

pipka
17. júl 2008

mirica, stale nevidim fotky babuliatok....som straaasne zvedavaaaaaa 😅 😀

culinka2
17. júl 2008

ahoj holky!
mozem sa k VAm pridat? 😉

nieco o mne: v lednu neuspesne 1. ICSI, KET 30.6., 14.7.hcg 769 , 1.UTZ 25.7. Uz sa hrozne tesim, ale zaroven mam este stale strach, este sa nedokazem tak naplno radovat..tak mi drzte palce!

Som velmi rada, ze uz mozem patrit medzi tehulky, tak hadam to bude vsetko ok!!! 🙂