Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

tanitta
3. dec 2007

lauri nemam to take pekne ako ty.. velka fotka a pod nou tie male 😕

lauritka
3. dec 2007

no posli link... musis mat aj ty jedneu velku fotku..mozno to inas vidis ako clen. ako sa vola psik ? neda sa najst podla mena ?

tanitta
3. dec 2007

vdaka.. napisem ti do ip nech to tu nezahlcujem;)...

lauritka
3. dec 2007

ok tanitt.

denka28
3. dec 2007

lauritka casom sa to spravi, neboj!

lauritka
3. dec 2007

🙂 denak dufam, aby ma nepodviedol 😉 skorpioni su posadnuti sexom 😅

mirusch
3. dec 2007

Lauritka to fakt, že sú škorpióni posadnutí sexom 😕 ? Môj je tiež škorpión, ale asi o tom nevie 😀

julova
3. dec 2007

ze skacem do debaty..Lauri...a pockaj aku budes mat "chut" ked budes tam de ja 😀 🤐 ...nebooooj...chut sa vrati, aby asi zasa potom na cas pominula 🤐 😀 ..a kedy si zmenis pas? 😕 😉

denka28
3. dec 2007

aj ja som skorpion 😀 , neboj, nepodvedie ta, po tom vsetkom cez co ste presli?? aaaale no 😀 a hovorim, pockaj, mozno sa to zmeni a bude z domu utekat aby mal pokoja 😝

lauritka
3. dec 2007

😅 jej ahoj juli..bola som papat hihih. az po prvom sone, nech viem presne. v utorok buduci tyzden,
denka tak uvidime ;)

pecka
3. dec 2007

ahojte babule aj nove tehulky vitajte!!

adrina - gratulujem!!!!! no vidis, ze vyskocilo??? 😉

lauritka
3. dec 2007

ahoj pecka. no nejak sa nam dari tohto roku 😉 ako sa citis ?

ceeruti
3. dec 2007

Adrino-gratulujíííííííí těhulenko!!!!Jsem zvedava kolik budes mit fazolek 😀 Vy jste toho nakecali,žensky 😅

lauritka
3. dec 2007

ceeruti my sme boli take ukecane aj v snazilkach 😅

pecka
3. dec 2007

ahoj lauri, ja som to v auguste vravela, ze jesen bude najplodnejsie obdobie tohoto roka. Citim sa stale rovnako,mierne krciky v bruchu a na dotyk ma bolia prsia uz pod pazuchami ich citim.

ceeruti
3. dec 2007

lauritko- 😀 ja jsem taky hrozna drbna ukecaná 😀 A jeste ke všemu Kelišova zvedava 🙂

adrina
3. dec 2007

čafte babeny..akurát som dorazila domov..lauri nebojkaj..škorpion eď ľúbi, nepodvádza... 😵 😵
pecka..čaves..no dobrá som z 0,047 na 1,372.... 😀 😀 😀
ceruti..díky..na UZV idem vo štvrtok

ceeruti
3. dec 2007

Holky,tak my dneska okukovali kocarky a vubec vecicky pro mimi a po Vánocich zacneme nakupovat,to už budu mit i po utz ve 20tt 😀 Ja se tak tesim,až ji zase uvidim,nejradeji bych ten UTZ mela doma a čučela na ní od rana do vecera 😀

adrina
3. dec 2007

a čo týka sexíku..tak hádam už dnes nagela aj znásilnim, keď ma poriadne nepomiluje...xixixi

pecka
3. dec 2007

adrina, ziadne prudke pohyby!!!!!! 😉

adrina
3. dec 2007

nooo..budem opatrná..xixi.. 😉 😉 😉

pecka
3. dec 2007

ceeruti, my si este musime trocha pockat na okukavanie a nakupovanie. Teda hlavne nakupovanie, lebo okukavam na nete uz davno... 😵

lauritka
3. dec 2007

adrina si ma potesila 😉 ceeruti ja sa tiez tesim, ked uz budem chodit nakupovat vecicky, ale este mame cas aspon do marca :P dovtedy nebudem kupovat nic,,,chcem uz chodit s bruskom a az vtedy 😅

adrina
3. dec 2007

babeny...ja sa dnes 10cm nad zemou nadnášam..xixi

pecka
3. dec 2007

lauri, my sme tiez vyhradili marec 😅 a kociar az v maji - juni

pecka
3. dec 2007

adri, to nadnasanie mi je tiez povedome 😵

adrina
3. dec 2007

noo..ja nakupovať ani nemusím...xixi..ja nakupujem kámoške..tá rodí vo februári..a vecičky posúva ku mne...a kočiar..ten má čas aj do júna..xixi
akurát si kúpim prebalovací pult s vaničkou a nebesá na postielku... 😀 😀 😀

adrina
3. dec 2007

ja som neverila,že ešte budem niekedy tehu..tento rok bol veľmi hektický a plný veľkých rozhodovaní a zmien...a ešte aj bábo sa zadarilo... 😀 😀

pecka
3. dec 2007

adri - rok svine je plodny na kadejake zalezitosti 😉 , takze preto sa dari 😉

denka28
3. dec 2007

my smanzelom sme sa dohodli, ze ked bude babo ok, teraz na uzv tak mu nieco kupime pod stromcek, boze budem si kupovat veci pre vlastne dieta!!! 😀 😵 ale tak ozajstne budeme nakupovat az vo februri-marci, skorej urcite nie! ak ked neviem ako budem vladat, ved uz aj teraz fucim ako slon 😅