Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

mandy55
12. máj 2008

mirica skus zdravotnicke potreby, alebo si daj vyhladat chranice matracov a mala by si najst z roznych materialov

adrina
12. máj 2008

mirica...skús zdravotnícke potreby..ja som to kúpila tam 😉 😉

mirica
12. máj 2008

ďakujem - skúsim

dracik1
12. máj 2008

mirica, ja som to videla predavat v tom obchode na Kosickej www.predeti.sk

pipka
12. máj 2008

cafte, tak ja prave cekam na elektrikarov, snad pridu co najskor a nebudu tu buchat dlho 🙄 😠 😒
a ak boh da, tak zajtra zaciname prerabat... 😉

murasek
12. máj 2008

krasne odpoledne, omlouvam se, ze vam sem tak lezu, ale mam dotaz: jsem po IVF+ICSI, nyni v 8.tt po KET. po dnesni kontrole je embryo velikostne 7+4, ale gest,. vacek 6+3. laicky receno mimis ma malo mista a nesel ani poradne zmerit. na to, ze muze mit embryo vadu ani nemyslim, hledam nekoho kdo se s tim setkal, pripadne co to muze znamenat a za jak dlouho se uravi velikosti do normalu.
moc dekuji

pipka
12. máj 2008

mirica, ja mam matrac do postielky 60x120, snad standart, tak uz len postielku k nemu 😅 😀 a ten chranic na matrace som kupila tiez, na Spitalskej pri dvoch levoch v zdravotnickych potrebach. 😉

pipka
12. máj 2008

murasek, ja som tiez po KETku a zo zaciatku malo nase mimi tiez naskok skoro cely tt, ale casom to dobehlo. 😵
neboj, to je uplne v pohode a v priebehu mesiaca to bude ako ma byt 😉

murasek
12. máj 2008

pipko, strasne moc ti dekuju za tyhle informace, spadl mi obrovsky balvan ze srdicka, diky diky diky 😎
hezky tehulkujte 🙂

ceeruti
12. máj 2008

Ahoj holky,tak ja jsem stale 2v1 a na porod to ani zdaleka nevypada,ten konec je fakt brutaně dlouhej 🙄

gabika24
12. máj 2008

ceeruti tak to sa poriadne držíš. ale neboj, aj ja som si pri malej myslela, že nič a zrazu to prišlo. presne na koniec 40tt 😵 tak držím palce... 😉

mirica
13. máj 2008

ceeruti - neboj sa dočkáš sa - ja som tiež rodila rýchlo - vôbec nič mi nebolo , bola som dokoncca na prechádzke ,večer potom som upratala byt , pozmývala podlahu a potom bum : o 23,00 odišla voda a hybaj do nemocnice pre Maťka 😀

ďakujem Vám všetkým za typ na ten chánič- ešteže existuje koník 😅

pipka - 60x120 je štandard , ale existuje aj 70x140 (ak sa nemýlim v KIKE sú postieľky s takýmto rozmerom) 🙂
my ale tiež budeme kupovať tie menšie,a budem rada ak sa my ich podarí napchať do spálne (aspoň na pár týždňov

dráčik- boli sme tam minulý týždeň pre nejaké drobnosti , ale asi som slepá 😅 aspoň sa môžem vyhovoriť na svoje dioptrie (-10) 😀 je pravda , že tam bolo vtedy dosť ľudí , a všetky predavačky boli obsadené , a mne sa nechcelo čakať 😅

ináč som Vám zabudla napísať . minulý týždeň som bola na kontrole a bola som 26tt+2. Náš tučniačik bol veľkosťou 28tt+6 a šidielko som nepostrehla , lebo akurát vošla sestrička a niečo sa opýtala 😠 ....doki povedala , že levíčatá to asi nebudú , že sa asi poponáhľajú........ale pri Maťkovi mi hovorili to isté - vraj sa narodí minimálne o mesiac skôr , lebo bol už na konci 7 mesiaca plne vyvynutý a aj veliký - no a narodil sa presne na termín 😀

ešte som len 28tt a ja by som už tak strašne chcela svoje deťúrence ☹ 😅

adrina
13. máj 2008

čaves mirica..ty nemožeš spinkať..však si PN, či chodíš s angínou do práce???? 😠 😠
noo..a ja už by som brala babulku pri mne...každý sa ma pýta,že kedy ide rodiť...lebo bruško už mám echtovné aj na 9.mesiac..xixixi..a to som pribrala 10kg..ale všetko do bruška..za posledné 2tt mi neskutočne vyskočilo dopredu..som zvedavá. ako babulka narástla, poobede idem do poradne

mirica
13. máj 2008

ahoj adri - chodím do práce 😅 prechádzame na nový program , a navyše som ešte nezaučila nikoho do mojej roboty - nikto nie je nenahradteľný - ani ja nie , ale momentálne nie je v práci nikto , kto by moju robotu zvládol- všetci si zvykli , že som vždy v robote 😖 - ja som za 13 rokov nikdy kvôli chorobe nechýbala a dovolenku som mala maximálne 1 týždeň, a ani Maťko nikdy nebol chorý - tak ma nemusel nikto zastupovať ( vieš ono je to zložitejšie - robím s takými vecami , čo by ani nebolo dobre aby ich vedelo viac ľudí, tak že to takto vyhovovalo aj vedeniu - no a na oplátku ma za to veľmi dobre platia- nikdy nemôžeš mať všetko) 😔

mňa sa už pýtajú pravidelne , že či som už na rozpadnutie 😅 -som ako slon -aj keď tiež som všetko pribrala skôr do bruška - nohavice mám stále tie čo na začiatku tehu- no keď si predstavím , že ma ešte čakajú všetky tie teplé mesiace - asi si kúpim chladničku s dierami na ruky nohy a hlavu a budem chodiť v nej 😀

adrina
13. máj 2008

miri..no ja som tiež stále v práce...veľmi dôverne poznám, o čom píšeš... 😉 😉 ..mne ochorel Mimko, je doma...dúfam,že mu nevyskočia teploty.... 😔 😔 😔
noo..mne včera došla riflová šatová sukňa z netu..tenká riflovina..rozkošná..tozadu super..ani akoby som nebola tehu...no a profil je úžasný..xixixi..včera som bola na kafé v kaviarni a čašnička sa ma pýta, že kedy je deň D...no...ci pána..aj zajtra by som brala 😉 😉 😉
a takú chladničku chcem aj ja 😀 😀 😀

mirica
13. máj 2008

držím palce Mimkovi nech nemá aspoň tú teplotu .
Ja si budem musieť ísť tiež kúpiť na leto nejaké také vzdušné šaty , lebo nohavice už by som nemusela -a je v nich teplo 😠

adrina
13. máj 2008

tu sa oteplilo..viem si predstaviť, ako je v BA...ja va ute nemám klímu..som myslela že skapem včera....neskutočne horúco...a v kuse idem v zápche..vlečiem sa ko slimák domov

veracruz
13. máj 2008

lumah, no mna este brusko veru netaha 😀 takze zatial som si kupila jednu tehu suknu... ale hrozne mi je smiesne, ked si lahnem nabok a cele sa tam prevali 😀

dracik1
13. máj 2008

mirica, ty nelezis s anginou? davaj si prosim ta na seba pozor....inak aj mne sa vcera jeden ujo povedal, ze pani, vy ste uz na rozpadnuti......a to ja naozaj nemam vobec velke brucho.....baby, ja idem na matersku 28.5., ale inak musim povedat, ze mi ta nemocka a lezanie doma dost pomohla - vobec mi netvrdne brusko....netvrdim, ze sa citim fantasticky...obcas hej , ale da sa......uz by som chcela mat sprtov vonku....

vcera mi pisala ta babenka, co cakala trojky a bola so mnou na ET- narodili sa jej zuzka, 1450, vladko 1050 a adamko 720 v 30tt...prave kvoli adamkovi musela ist pod noz , lebo prestal rast a vladko mu bral vyzivu a prietoky mal zle....tak dufam, ze vsetci pekne dorastu....

ceruti, neboj sa, to pride ani nebudes vediet ako...kamoska bola v nedelu v kine, este boli u nas, priniesli nam postielku a dnes rano mi pipla sms , ze sa jej narodil syn.....

inak co je s lumah.......???????????

veracruz
13. máj 2008

kamoska bola na nakupoch poobede v den, ked mala rodit, volala, ze este nic, ze je v pohode... a v noci uz rodila 🙂
hadam budu deticky-trojicky v poriadku... fajn je, ze na to prisli a riesili to...

lumah
13. máj 2008

ahojte!
mirica ja som tie igelity kupila v zdrvotnickych potrebách-stojí to pár korun.
dracik tu sooom. Som už písala dvojkách, že som dnes bola v poradni a chcel ma doki nechať v nemocnici. 😠 Normálne sa ho bojím-hrozne vyšetruje-všetko ma dole boli a prui vyšetrení mi tvrdlo brucho-kd som išla k nemu, nič mi nebolo a ked som odchádzala, ldvas som liezla- aj minule ma tak vyšetril-podla mna by to nemalo tak boldeť, nie?

lumah
13. máj 2008

Mne dnes predpísal doki železo-mala som zle výsledky krvi.

kada
13. máj 2008

cafte babule davajte na seba pozor ja ikdem v piatok sa dohodnut tak mi drzte palce som velmi zvedava 😀
chcela by som to na 1.6 ked sa bude dat 😀

pipka
13. máj 2008

caftee, tak sa hlasim pocas prerabky....jak keby u nas bomba padla... 😅 😀
inak v piatok idem na ten cukrovkovy test, tak drzte palce, nech vsetko dobre dopadne. Dnes som bola na krvi, kvoli protilatkam, tak snad je vsetko ok a Hanka ma krv po maminke, a nie po tatinkovi 😵 po tatinkovi moze mat apetit 😀 😀 😀 ...boooze ale kto bude stihat takym dvom hladosom vyvarat... 😅 😀 😀

veracruz
13. máj 2008

pipka, u nas tiez bomba a to ani neprerabame 😀 len som si priniesla este veci od rodicov (ako pohladnice, listy, kazety, diskety, pamatnicky a pod.) co mi uz odmietli skladovat.. takze to tu mam porozkladane po zemi a kopkujem 😀
v piatok drzim palceky...

jana24
13. máj 2008

Ahojte,
mozem sa ku vam pridat? Prave dnes mi na UTZ potvrdili bijuce srdiecko. V aprili som podstupila IVF/ICSI. Vkladali mi dvoch drobcov, ale ostal len jeden. Ale dakujeme aj za to jedno. 😎

lumah
13. máj 2008

janka gratulujem. 🙂

kada
13. máj 2008

janka gratulujem 😀

arturinka
14. máj 2008

...ahoj janka,....ja som na tom uplne rovnako,.....9tt,....a srdiecko som videla minuly tyzden,....tiez som po IVF/ICSI......velmi sa tesim.... 🙂 🙂 🙂

dracik1
14. máj 2008

janka, gratulujem.....
pipi, super, ze ste zacali...uvidis ako sa budes vytesovat 😀

aj my mame protilatky OK, akurat to zelezo...
kada, ty chces rodit uz 1.6.? nie je to nejako skoro? uz si ako hollywoodska celebrita.... 😀

veracruz, rodicia su dobri...zapratavaju VAm bytecek blbostickami??? sak ho budete mat zapratany za chvilku inymi vecami 😀

vcera som bola u kamosky, ma rocneho syna...ten beha ako pejko po celom byte...baby,uz im rozbil vazu - svadobny dar , vysypal kvetiny, najradsej otvara sufliky kde su nebezpecne veci....uz tu menezujem draheho, co vsetko budeme musiet vylozit hore, ked nam ti nasi dvaja loptosi budu pobehovat po byte 😀