Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

adrina
17. mar 2008

ahoj babeny....ja tiež mávam vyšší tlak..minule 140/90..doki som riadne vystrašila..pri mimkovi som mala preklampsiu..tak majú strach o mňa...

mirica
17. mar 2008

dračik- som objednana na 28.3. teším teším - dúfam, že mi aspoň povie čo to je - ináč som čítala, že ak je všetko ok - tak sa s tebou ani nerozpráva skoro - ale keď je nejaký problém- tak je to zas opačne 😅
ja som napr ani nevedela , že morfo UTZ je vlastne 3D- sesrička mi povedala až

adri- aj ja som vystrašila doki - ale zistila som , že mám tlak vysoký len u nej 😅 doma je úplne ok

adrina
17. mar 2008

noo..ja teraz všetko veľmi intenzívne prežívam..a potom ten tlak skáče hore dole...ale ja to neviem okontrolovať 😠 😠 😠
baby..dnes som sa po 3tt bývania u svokry odvážila, tak som pribrala 1kg..celkový prírastok zatiaľ 6-6,5kg...takže si myslím,že je to v norme...ale bruško mi riadne vyskočilo... 😵 😵 😵

dracik1
17. mar 2008

mirica, morfo UTZ nie je 3D.....to je obycajny 2d....sestricka sa asi pomylila......3d je tak skor na okrasu.....
ja som zacala pit kazdy den kavu kvoli tlaku.....prduchovia sice po kavicke skacu...ale mne sa hocikedy zatmilo pred ocami a bolo mi na odpanutie....lepsie jedna mala kavicka poobede ako odpadnuty dracik v kanci 😀

my ideme este po velkej noc na 3d...nakoniec som ho nezrusila, kaslem na tie peniaze...aspon doki pozrie, ci nahodou malickemu ta cysticka uz zmizla 😔

pipka
17. mar 2008

dracik aka cysticka? Kde? 😕 nejako som nepostrehla...

kada
17. mar 2008

ajojte ako sa mate dracik uz sa tesim na foto z 3D 🙂
babule dajte neake nove foto 😵

pipka
17. mar 2008

mirica, hod foto bruska, nech mozem porovnat 😵

adrina
17. mar 2008

možte nakuknúť..pridala som foto bruška
😵 😵 😵

dracik1
18. mar 2008

pipi, dr.Holan nasiel jednemu babatku 6 mm cysticku v hlavicke ale nie v mozgu....uistil ma, ze na 99% sa to vstrebe....lebo ak nie, tak by to bola rarita a ja nechcem byt rarita a mat malickeho hydrocefalika....ale inak sa nam tym ani netrapim...beriem to tak, ze sa vstrebe a basta...... 🙂
adri, ty mas ale male brusino 🙂 , to my dvojickarky mame ine sudky 😀
inak som sa na prd vyspala.......ale poriadne som sa najedla a uz mi je lepsie 🙂

kada
18. mar 2008

ahojte babule tak dnes som bola na kontrole vsetko je v poriadku tak
som moc rada a malynky je o 1tt vedsi nevadi tak uz 50 nebudem kupovat 😀

pipka
18. mar 2008

babulky,tak mne dnes zavolali z Euromedixu, ze sa im uvolnil jeden termin na zajtra na morfologicky utz, tak idem. Som zvedava, co sa dozviem, no snad len pozitivne veci a vsetko bude ok. teraz odchadzam do GF na konzultaciu Feriancovi, tak vecer dam vediet ako sme pochodili... 😉

dracik neboj, Holan je macher a ked povedal, ze sa vstrebe, tak sa vstrebe 😵

pipka
18. mar 2008

adri , kraasne brusko...no pomaly ta dobieham, mne sa zda, ze vecer mam aj ja take 😀 budem sa musiet aj ja pofotit 😉

mirica
18. mar 2008

pipka-hodím svoje brušisko , hneď ako sa bude dať - teraz mám doma počítač niekde pod kopou vecí a igelitom , kvôli prerábke 😖

držím palčeky na zajtra, nech je všetko ok - dúfam , že ti povedia aj či je pipuška alebo pipúšik 😵

pipka
18. mar 2008

nooo, tak som doma...clovek mieni...panboh a Ferianec meni... 😅 tak amnio musim absolvovat uz zajtra, lebo o tyzden by uz mohlo babatko zase narast...tak cim skor vraj, pomeral ho a povedal, ze je o tyzden vacsie, tak aby sme to neodkladali...do kelu! a taky dobry termin na morfo som dostala, no budem to musiet zrusit. 😅 Ale Ferianec vraj tiez robi morfologiu v Gynfive, tak hned po vysledkoch amnio ma objednal k sebe na morfo, tak snad to postiham vsetko 😅 😉
tak zajtra o jednej ma napichne, tak nam drzte palce 😒 😵

lujzalota
18. mar 2008

ahojte, uz dlho sledujem modry konik, a az dnes som sa rozhodla pridat sa do vasej diskusie 🙂 . o babatko sa pokusame 6 rokov a konecne sme sa odhodlali podstupit cestu umeleho oplodnenia, ktoré asi vyslo - dnes som bola na druhom tehotens. teste z krvi - ET a HCG sa mi zvysilo zo 120 na 670 - co by malo byt asi v poriadku. Ale chcem sa spytat ci mate skusenost s tym, ze by to bol len plany poplach - kamoska (z toho istého terminu) totiz hned bezala k svojmu gyndosovi - mimochodom mala ovela vyssie hladiny hcg ako ja a ten ju pozrel ultr. a vraj tam este nic nevidel - ze toto este tehotenstvom nemusi byt .

dracik1
18. mar 2008

pipi, drkam palce na zajtra.....hlavne nech je vsetko OK....verim, ze bude....
lujza, gratulujem, len nech sa ti HCG zvysuje.....ja som bola na UTZ az v 8tt, vtedy videl aj srdiecka....tak skoro neuvidi nic, mozno len ten vacok, v ktorom je mimi...ale neplas sa....srdiecko je vidno ze vraj az od 6-7tt, pozri sa mi do albumu, tie 2 machulky su 8tt a ake su malicke.....tak preto lekar nic nevide u tvojej kamosky

pipka
18. mar 2008

draculik dakujem, ked sa zajtra na vecer vratim, tak dam vediet, jo? 🙂

lujzalota
18. mar 2008

Dracik1, dakujem za odpoved a zaroven aj za podporu - musim prestat na to mysliet znovu sa naladit pozitivne...

kada
18. mar 2008

ahojte babule tak som na chvilku prisla
pipi drzim ti zajtra palce nech vsetko dobre dopadne neboj
😀 😀 😀 pojdes potom domov alebo tam ostanes na jednu noc?
adri lumah kde ste uz sem vobec nechodite

adrina
19. mar 2008

ahoj kada...nestíham nejako net, veľa práce

dracik1
19. mar 2008

ahojte babule, pekny den......pipi drzim palce, lujza 🙂
kada 🙂

kada
19. mar 2008

cafte prajem vam pekne ranko
😀 len by uz mohlo byt teplejsie

kada
19. mar 2008

boze baby ja uz som pribrala 15kg 😲 😲 😲

pipka
19. mar 2008

ajojteee, tak ja akurat odchadzam , myslite na mnaaaaa, dakujeeeeem 😉

kada
19. mar 2008

pipi jasne ze na teba myslime neboj vsetko bude v poriadku

moc moc drzim palce 🙂

dracik1
19. mar 2008

bozinku pipi, myslim na teba, asi mas uz potom.......aby bolo vsetko OK...

kada, my mame pokazenu vahu....radsej sa pokazila pred cca 3 tyzdnami akoby ma mala vazit...ale naposledy som mala + 9kg 😀 , neboj sa schudneme, sak nebudeme ziadne knedliky....

zuzla80
19. mar 2008

Pipka aj my raketky ti veeeeľmi držím palce, a v duchu sme spolu s tebou. Drž sa Pipika a veríme v dobré správičky 😉

adrina
19. mar 2008

ahoj baby..som len na skok....pipka...aj ja držím palce...z vahy nestresujte...ja mám +6kg... 😵 😵

lumah
19. mar 2008

mirica to vážne morfoligický uzv je 3D? Tak potom nemusím ísť na morfo k dokimu, v utorok, ked som zajtra obejadnaná v centre na 3d!?
adrinka ja nestresujem z váhy ale z tvrdnutia brucha a mám taký dojem že mám asi močák chytený. Do kelu!

dracik1
19. mar 2008

lumi, som tu, morfo UTZ je iny ako 3d.......mne robil morfo 1 hodinu a ani zablesk 3D....3d je skor na okrasu.....