• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po KET. Pridajte sa

16. júna 2016 
Ahojte kočky :slight_smile: , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú :slight_smile: a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
15. júl 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja to sice este nemam uplne za sebou, ale brusko mam dost velke na to, aby sa dalo povedat, ze nase KETko bolo uspesne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. júl 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky ani nebudes vediet ako a dobehnes ma :grinning: drzim palceky vsetkym KETackam :sunglasses:
15. júl 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
pipka držím palce a čím skôr do náručia malú Hanku :dizzy_face:
16. júl 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem. :slight_smile:
a to sme tu jedine uspesne raKETky? :confused:
16. júl 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja som po úspešnom KET teraz som v 10tt a dúfame, že dotiahneme do šťastného konca.
držím palce všetkým raKETkám :slight_smile:
16. júl 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Beke držím palce :dizzy_face:
baby čo je žiadne úspešné KETká????????
prispejte pre inšpiráciu, ďakujem :dizzy_face:
17. júl 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ketky :grinning: Pridávam sa k vám. Mám za sebou úspešné Ketko :wink: Prajem vám krásne tehuľkovanie :dizzy_face:
17. júl 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hups a sme hore :dizzy_face:
17. júl 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste ostatné? :grinning:
17. júl 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak po 2x :slight_smile: hlasim sa aj ja som po uspesnom KETE dnes zaciname s malym 13. tyzden
:slight_smile:
17. júl 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som tu 1x ale vsetky vas poznam lebo som vas dlho citala takze vsetkym drzim palce
17. júl 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tak ja hlásim po úspešnom ket - doma malé krásne zlatíčko, čo má už cez 2 roky.
tak všetkým keťáčkam držkám palce :dizzy_face:
taky, pekná témička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. júl 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika a druhe babatka su tiez po KETku, ci hned po IVFku? :confused: :dizzy_face:
17. júl 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, tentokrát po ivf - na zmrazenie nám neostalo - ale veď načo už? keď budeme mať doma toľko pokladov, ďalšie nepotrebujeme :dizzy_face:
17. júl 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gabika díky :slight_smile: , vítam nové KETačky a všetkým prajem úspešné tehulkovanie :dizzy_face:
17. júl 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi tak drzim palceky :wink: my tiez uz emame, tak ked budeme chciet pre Hanku surodenca, tak musime ist do toho nanovo...ale stoji to za to :dizzy_face:
17. júl 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beriem sa za nova taky tak dakujem... a inac som mala transfer dva dni pred tebou, takze sa s tvojim bobacikom porovnavam toho mojho :slight_smile:
17. júl 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, aj my sme tak na tom boli pri malej - vyšiel nám posledný ket, potom sme sa snažili o súrodenca, 2.ivf nevyšlo a nebolo čo mraziť, no a to tretie vyšlo - hoci tiež nebolo čo mraziť - no už ani potreba. viac súrodencov neplánujeme :sunglasses:
17. júl 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, tak dufam, ze podobne dopadneme aj my :wink:
17. júl 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :grinning: Príde sem aj nejaká čerstvá ketka ? :wink: Neni s kým pokecať :frowning2:
18. júl 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KUK..... :dizzy_face: som tu aj ja...ja som tiez uz maminka po KET.....1. KET bol uspesny a Samko sa narodil 24. 10 . 2006...cize mozem potvrdit, ze Kety su uspesne .... aj snehuliacikovia sa pekne uchytia :wink:
momentalne stimulujem na 3. KET...tak drzte palceky, nech sa tu k vam potom mozem pridat :slight_smile:
18. júl 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik, drzime palceky :wink:
18. júl 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pipka :dizzy_face:
inak , krasne meno pre bambulku...uz sa ti to krati...drzim paste :slight_smile:
18. júl 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tehulky po KET HLáSTE SA!!!!
23. júl 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, nová témička. Tak sa hlásim aj ja. 1.KET u nás skončil síce mimomaternicovým, ale druhý už vyšiel tak ako má. :grinning:
23. júl 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tinuska super vítam ťa u nás :grinning:
23. júl 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote tehulky ketulky :slight_smile:
tak ja sa taky hlásim, doteraz som sa ešte nezapojila do žiadnej tehulkovskej témy, len do snažilkovských. Ale raz treba začať :wink:
Ja som absolvovala 1 stimuláciu IVf/icsi, vložené embryjko sa nechytilo. Mali sme zamrazené 4 embryjká.2. KET nevyšiel, mala som problémy z estrogénových pirúl a začala som krvácať už 3 den po ET, tak sa bambulky ani nemali kedy chytiť.No a posledné dva mrazáčiky sa krásne rozmrazili a po 8 dnoch som vycikala //-a chytili sa obe :dizzy_face: :dizzy_face: drobciatka. Takže sa stalo to, čo mi povedali, že je nepravdepodobné a síce,že sa chytia obe. A som moc šťastnááááá :slight_smile:
23. júl 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kvetka supeeer, tak gratulujem a mooooc drzime palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kvetuska vítam ťa a gratulujem :slight_smile: :wink:
23. júl 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Havka budem ťa očakávať v tejto témičke :wink: :slight_smile:
30. júl 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok