Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

hava77
23. aug 2008

ahoj slunicko, my sme mali len jedneho mrazacika a rozmrazil sa a aj zabojoval 🙂
takze je to dost individualne, a s tou uspesnostou ti poviem len tolko, ze mne nevysli ivf,
ale vysiel mi 1.ket/aj ked to bol neskor potrat/
aj druhe ket/ a toto je teraz silny bojovnik 🙂 /
jeden den ho vybrali z mrazaciku a druhy mi ho vlozili
tak ti drzim palce 🙂 🙂 🙂

slunicko552
23. aug 2008

hava moc děkuji,ještě jsem se chtěla zeptat stimulace je stejná jako při IVF nebo je to jinak?

beke
23. aug 2008

ahoj slunicko,
pri KET berieš len estrofem na rast sliznice a potom utrogestan nič iné...je to menšia zátaž pre organizmus a je to aj lacnejšie
mne embryá rozmrazovali po dvoch...takže zo štyroch prežili 3, 2 vložili a jedno sa uchytilo 🙂

hava77
23. aug 2008

slunicko, ja som uplne zdrava a velmi nie som za lieky, samozrejme okrem stimulacie, tam si nepomozem, ale pri kete som sla bez liekov v prirodzenom cykle. nas bojovnik sa uchytil aj tak, sliznicu som mala 13 mm pri vklade

aidusa
23. aug 2008

ahojte zienky, niesom sice KET ale citam vas tak dufam ze vam nebude vadit,ze sa zapojim 🙂
drzim palceky vsetkym.. zdravim hlavne takynu,skvelu zienku.. lezala som s nou.. dufam ze bude vsetko v poriadku.. a vraj sa neozvem 😅

takyna
autor
24. aug 2008

Ahojte tehulky, Aidusa ja s teba odpadnem, som rada , že si na koníku 🙂 🙂 🙂 🙂 , nezavoláš na prechádzku, nenapíšeš 😉 , dúfam, že sa tu budeme stretávať 😵 teším sa

prechádzam teraz zlým obdobím, svokor nám bohužial umrel, v pondelok máme pohreb, tak som trošku odmlčaná

ale cez nasledujúci týždeň sa ozvem,,,,,,,c m u č k y

takyna
autor
24. aug 2008

Aiduska veľmi sa teším, že si tu a samozrejme , že sa musíš k nám pridať 😀 😀 😀

aidusa
24. aug 2008

taky tak to mi je luto so svokrom 😔

aidusa
24. aug 2008

no ved mi aj dalo prace ta najst 🙂
pisete tu ze vam nechuti jest, zato ja jem za vas vsetky, mne chuti vsetko sak uz aj tak vyzeram 😀 😀

hava77
24. aug 2008

taky uprimnu sustrast tebe aj manzelovi, drzte sa, je to urcite tazke, 😔
zialbohu v zivote je to tak ze jeden zivot odchadza a jeden prichadza......

tanitta
24. aug 2008

Taky... ☹ ...vela sil a uprimnu susutrast....je to kolobeh zivota ktory nezmenime 😔 ...
... mam pocit ze sa mi zacina kazit zub zacina pobolievat... a to mam po preventivke... ☹ ...

slunicko552
24. aug 2008

Ahoj holky moc děkuji za odpovědi.
Hava jaktože bez stimulace,myslela jsem,že stimul.musíš mít vždy.Nebo jsi na tom byla tak dobře(to je dobře 😉 ).
Takyna to je mi moc líto.

hava77
24. aug 2008

pri ivf som mala normalne stimulku, ale pri kete som odmietla lieky na sliznicu /ethynilestradiol/ lebo mne sliznica rastie bez problemov. brala som len utrogestan 😉

hava77
26. aug 2008

ahojte kocky,
ja som dnes bola na utz v heliku a dr. gatova pocula cudnu ozvenu srdca, tak sa lepsie pozrela a cakame jednovajecne dvojcata 🙂 🙂 🙂 🙂 ten jeden lapaj sa nam rozdelil 😀
takze sme 8+2 a 7+1tt.....predtym nebolo toho "druheho" vidiet....takze nadej na dvojky je tu vzdy 😀 😀 😀 😀
fedri, kvetka, gabika pridavam sa do klubu 😀

aidusa
26. aug 2008

hava tak to je super gratulujem 🙂

takyna
autor
26. aug 2008

Ahojte kočky, pekne vám ďakujem za prejavené sústrasť, cením si to.

Včera som to ako tak zvládla, ale bolí ma hlava dnes celý deň len ležím, a teraz som si zmerala teplotu a mám 37.5 ☹ čo robiť???, nechcem prísť o bobáčika 😢

takyna
autor
26. aug 2008

Havi to je úžasná správa, to budeš mať všetky stresi týmto vynahradené 🙂 😀 😵 super

Aiduska ahojky 😵 , zajtra sa ozvem ak to dobre dopadne s nami 🙂

aidusa
26. aug 2008

taky neboj sa neprides o bobacika, to je stres musis byt v klude a bude to ok 😉
bobacik sa ta teraz uz nepusti,
nevies ze sme sa bali vsetkeho a vidis vsetko dobre dopadlo, mala si len teraz toho dost...
takze pohodicka 🙂

aidusa
27. aug 2008

ahojte kocky ako sa mate? ja zas velka nuda 😒
taky dufam ze ti je dnes uz lepsie... 🙂

takyna
autor
27. aug 2008

Ahoj Aiduska, napísala som ti internú poštu, teplotu zatiaľ nemám , ale tá hlava ma bolí bude to z chrbtice musím to nejako poriešiť a čo ty ako sa ti darí?

hava77
27. aug 2008

ahojte kocandy, ja som este stale v euforii z toho prekvapka, celu noc som nespala 🙂
taky, ved teplota este nic neznamena, nie? 😕

takyna
autor
27. aug 2008

Ahoj Havi, ani sa ti nedivím 🙂 ja by som tiež bola v tranze s toho, budú sa na seba podobať ako Twinsky 😢

takyna
autor
27. aug 2008

Havi to mal byť tento smajlík 😀 😀 😀 prepáč zvonil mi mobil tak som klikla vedľa, sorry

kvetka2
27. aug 2008

ahojte tehulky🙂
taky, mrzí ma, že sa ti to komplikuje, ale drobček je už teraz silný a veľa vydrží. držkaj sa 😉
hava to ti verím, že si nespala. Mne sa stáva pravidelne,že sa v noci preberiem a nemôžem zaspať, lebo rozmýšlam nad všetkým, aké to bude, čo musím ešte pripraviť 🙂 a potom som ráno ako mača 😎 ale nech

hava77
27. aug 2008

ako vajce vajcu 😀 mangel tvrdi ze to budu chalani 🙂

takyna
autor
27. aug 2008

ďakujem Kvetka, veď už mi je lepšie, asi to je aj tým stresom, čo sme mali
aj už kupujete nejaké výbavičky kočky?

takyna
autor
27. aug 2008

Havi dúfam, že dáme to stretko v Európe ako sme si slúbili a dúfam, že s ratolesťami niekedy na jar 2009 😀

hava77
27. aug 2008

ja som za 🙂 my prideme s mikrobusom 😀

takyna
autor
27. aug 2008

chichi 😀 , havi pre dvojky zmestíš kočík do domu, horšie keby ste bývali v paneláku ako my 😵

kvetka2
27. aug 2008

taky no nekupujem vo velkom, ale pár drobností mám- je to skôr také robenie radosti, nič systematické. A manžel kúpil deťúrencom tenisky/ťapky adidasky 🙂 som z nich celá natešená 😉 občas to na nás príde, tak kúpime 🙂
a inak mám dilemu- aký kočík- mangel chce len tandem- mne sa to ale veľmi nepáči, ale klasiku nezmestíme do dverí- bývame v paneláku 😖 tak neviem.